Podbrezová – Trenčín | 0:2 (kon.) | | | Skalica – Michalovce | 1:0 (kon.) |
Příbram – Jablonec | 2:3 (kon.) | | | Brno – Ostrava | 2:1 (kon.) | | | Slovácko – Dukla Praha | 4:3 (kon.) |
Teplice – Sigma Olomouc | 2:2 (kon.) |
L. Mikuláš – Pohronie | 0:2 (kon.) | | | Košice – Vyšné Opátske | 4:0 (kon.) | | | Poprad – B. Bystrica | 1:2 (kon.) |
Kortrijk – Liége | 2:1 (kon.) | | | Genk – Leuven | 3:1 (kon.) | | | Oostende – Mechelen | 3:1 (kon.) |
Waregem – Lokeren | 3:1 (kon.) |
Ufa – Rostov | 1:2 (kon.) | | | FK Dinamo Moskva – Saransk | 2:2 (kon.) | | | Groznyj – Kubaň Krasnodar | 1:1 (kon.) |
Mattersburg – Salzburg | 2:1 (kon.) | | | Sturm Graz – Admira Wacker Mödling | 1:1 (kon.) | | | Rapid Viedeň – Ried | 3:0 (kon.) |
Grodig – Rheindorf Altach | 2:1 (kon.) |
Benfica – Fiorentina | 0:0 (4:5 po pen.) | | | AC Miláno – Inter | 1:0 (kon.) | | | Barcelona – Manchester United | 1:3 (kon.) |
Lomnice – Most | 0:0 (*17:00) |
Wolfsburg – Villarreal | 1:2 (kon.) | | | Arsenal – Lyon | 6:0 (kon.) |
USA – Panama | 1:1 (2:3 po pen.) |
Dortmund – Juventus | 2:0 (kon.) |
Štěpán Hladký
Góly:
59. Mexes
Rozhodca: Tan Hai – Mu Yuxing, Alamusi
Diváci:
Karty: 43. Matri (ACM), 83. Paletta (ACM) – 90+1. Guarin (INM) 88. Nocerino (ACM)
Nepremenená penalta:
AC Miláno:
Diego Lopez – Calabria, Alex, Ely, De Sciglio – De Jong, Poli, Bertolacci – Honda – Matri, Niang
Náhradníci: Abbiati, Antonelli, Bacca, Bonaventura, Cerci, Gori, Suso, Mauri, Mexes, Montolivo, Nocerino, Paletta
Tréner:
Inter Miláno: Carrizo – Santon, Andreolli, Popa, Nagatomo – Gnoukouri, Taider – Baldini, Delgado, Dimarco – Longo
Náhradníci: Handanovic, Berni, Juan Jesus, Kondogbia, Palacio, Icardi, Kovacic, Guarin, Montoya, Ranocchia, D'Ambrosio, Brozovic, Hernanes
Tréner:
Náhradníci: Abbiati, Antonelli, Bacca, Bonaventura, Cerci, Gori, Suso, Mauri, Mexes, Montolivo, Nocerino, Paletta
Tréner:
Inter Miláno: Carrizo – Santon, Andreolli, Popa, Nagatomo – Gnoukouri, Taider – Baldini, Delgado, Dimarco – Longo
Náhradníci: Handanovic, Berni, Juan Jesus, Kondogbia, Palacio, Icardi, Kovacic, Guarin, Montoya, Ranocchia, D'Ambrosio, Brozovic, Hernanes
Tréner:
Rozhodca: Tan Hai – Mu Yuxing, Alamusi
Diváci:
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Longo , přichází Palacio.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Gnoukouri, přichází Guarin.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Carrizo, přichází Berni.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Matri, přichází Adriano.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Dimarco, přichází Kondogbia.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Taider, přichází Brozovic.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Delgado, přichází Hernanes.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Honda, přichází Antonelli.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Poli, přichází Nocerino.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Ely, přichází Mauri.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Bertolacci, přichází Montolivo.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází De Jong, přichází Bonaventura.