Rusko – Grécko 4:0 (kon.) | Francúzsko – Španielsko 0:2 (kon.)
Francúzsko
0:2 (0:0)
Španielsko
cz Štvrtok 16.07.2015, 20:45Majstrovstvá Európy U19 • Semifinále

Bylo to krásné semifinále, které ukázalo, jak je fotbal nevyzpytatelný! Téměř devadesát minut jsme neviděli žádnou pořádnou gólovku, až přišla 88. minuta a krásné sólo Asensia. Po této brance už neměla Francie moc šancí utkání zvrátit, do útoku dala všechny síly, což se ji nevyplatilo, jelikož z následného rychlého protiútoku skóroval opět Asensio, a definitivně tak poslal Španělsko do finále, ve kterém se utká s Ruskem. To v prvním semifinále porazilo Řecko 4:0.

Ve finále tedy uvidíme odvetu skupinového zápasu, ve kterém Rusko zvítězilo nad Španělskem 3:1. Ode mě je to dnes vše, děkuji vám za sledování a budu se těšit u dalších přenosů, dobrou noc! (22:42:50)

90+7
    90+5. Marco ASENSIO - 0:2

90+5
    Španělsko právě vstřelilo branku!
    Je definitivně rozhodnuto! MARCO ASENSIO se dostal po hlavičce svého spoluhráče do rychlého protiútoku, se kterým se nijak nemazlil, doběhl před brankáře a chladnokrevně zakončil.

90+4
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Mayoral, přichází Fernandez.

90+4
    Dlouhý nákop na Dembeleho už vypadal nadějne, avšak Francouzský útočník sám před brankářem zaškobrtl při zpracování hlavou.

90+3
    Po lehké střele Sivera drží balon ve své náruči a s rozehrávkou si asi dá chvilku na čas.

90+2
    Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Fulgini, přichází Thuram.

90+2
    K první střele se dostal Lucas Hernandéz, avšak z první se netrefil zrovna nejlépe a míč šel mimo bránu.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty!

90
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Merino, přichází Cheikh.

89
    No, posledních pár minutek bude ještě zajímavých. Uvidíme, jak se s tím Francouzi poperou. Bude se určitě nastavovat, avšak Španělé ještě pozdrží hru střídáním.

88
    Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Kilic, přichází Tousart.
    88. Marco ASENSIO - 0:1

88
    Tak to je neskutečné! Když se nezadařilo před chvílí, tak nyní už ano! MARCO ASENSIO vzal vše na sebe, s míčem prošel přeš půlku hřiště, v klidu si obehrál obránce a střelou po zemi na vzdálenější tyč nedal Escalesovi šanci a rozvlnil síť!
    85. Asensio byl blízko vstřelení rozhodujícího gólu

85
    Mohlo být rozhodnuto! Borja dostal přihrávku za obránce, došel si pro balon a poslal jej do vápna, kde už číhal Asensio, jenž z první vypálil. Escales stihl zareagovat na poslední chvíli a balon jemným dotykem dostal mimo bránu, fantastický zákrok!

84
    Nervozita je patrná i na hřišti, ani jeden tým nechce nyní už vůbec chybovat. V této fázi hry by to bylo patrně rozhodující.

83
    Záběr na lavičku Španělska jasně nastínil, jaký nervozita panuje. Nehty mladý Španělů po zápase asi nebudou zrovna výstavní.

82
    Ceballos se pokusil vysunout svého spoluhráče za obranu, jeho přihrávku si ale obránci pohlídali, nakonec si pro bralo došel až Escales.