Košice – Lok. Košice 5:0 (kon.) | Březová – Sokolov 2:9 (kon.) | Podbrezová – Pohronie 4:0 (kon.)
Dinamo Tbilisi – Ružomberok 0:0 (zruš.) | Mladá Boleslav – Slovan Bratislava 1:1 (kon.)

Gól strelil MIKČA.
    Po rohovom kope a následnej skrumáži pred bránkou hostí sa presadzuje RADOSLAV MIKČA.

85
    Blíži sa absolútny záver, aj v týchto chvíľach majú prevahu domáci.

82
    Gól strelil TREBUŇÁK.
    Djordevič si hravo poradil s Pavlom Šuľákom a poslal loptu do vápna, tá sa odrazila na kopačky MOJMÍRA TREBUŇÁKA, ktorý prudkou strelou nedal šancu Kovalíkovi.

81
    Pavúk si teraz hravo poradil so Zajacom a ten ho následne fauloval, lopta pre domácich.

80
    Striedanie v tíme MFK Košice: z ihriska odchádza Jano, prichádza Trebuňák.

79
    Pavúk evidentne ťahaný za dres, hostia sa previnili útočným faulom.

77
    Vilkovský frustrovaný odkopuje loptu do krovín, hosťom sa dnes nedarí.

72
    Na ihrisku sú aj v týchto chvíľach pánmi hráči v žlto-modrom a to aj po prestriedaní, s tým že na druhý polčas nastúpila de facto minuloročná košická rezerva.

70
    Lazar Djordevič si teraz po ľavej strane zbehol po loptu, jeho strela však smeruje nad.

68
    Nikola Stijakovič výborným zákrokom likviduje tutovku Ronalda Konkoľa.

66
    Tomáš Kubík po akcii na jeden dotyk triafa tyč hosťujúcej brány!

64
    Striedanie v tíme FC Lokomotíva Košice: z ihriska odchádza Petričko, prichádza Szanislo.

62
    Gól strelil HORODNÍK.
    Na rozdiel triedy zvyšuje utešenou strelou z hranice veľkého vápna MICHAL HORODNÍK.

60
    Striedanie v tíme FC Lokomotíva Košice: z ihriska odchádza Giertl, prichádza Kovalík.

60
    Róbert Jano v dvoch tutovkách po sebe, najprv hlavou po odraze od zeme poslal loptu tesne nad a vzápätí strelou z vnútra šestnástky našiel iba pripraveného Giertla.

59
    Hráči, ktorí absolvovali prvý polčas teraz abolvujú za bránou výklus, v druhom polčase sa na prejave hry nič nemení, prevahu majú domáci.

51
    Gól strelil TAKÁČ.
    A už je to o dva góly! Strelou z hranice šestnástky sa presadil DALIBOR TAKÁČ, lopte pomohla do siete aj pravá tyč.

51
    Djordevič sa teraz snažul presadiť individuálne, počínal si však nedovolene a pri lopte už sú hostia.

48
    V útoku sú hostia, v šestnástke aktuálne vidíme strkanicu medzi Vilkovským a Djordevičom.