Taliansko – Švédsko 1:2 (kon.) | Anglicko – Portugalsko 0:1 (kon.)
Taliansko
1:2 (1:0)
Švédsko
cz Štvrtok 18.06.2015, 18:00 • Andrův stadion • Majstrovstvá Európy U21 • Skupina B

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:52:04)

Olomouc tak čeká zajímavá "švédská" noc, fanoušci v hledišti jsou natěšení a povzbuzení skvělým výsledkem, který si ještě nyní užívají s hráči, nastoupenými před jednou z branek.

Je konec! Italové nezvládli svůj úvodní zápas na tomto šampionátu, nejen na trávníku propuká velká žlutá radost velkých bojovníků! Švédové sice prohrávali po první půli 0:1 a hráli o deseti, ale svou silnou vůlí dokázali zápas nejen vyrovnat, ale zvrátit ve svůj prospěch, stejně, jako včera Dánové!

90+5

90+4
    Poslední minuta nastaveného času, oba týmy dohrávají zápas o deseti, dočkají se Italové alespoň vyrovnání?

90+2
    Švédové nyní činí co mohou, aby nastřádali vteřiny co nejdál od své branky.
    Pohled ze stadionu.

90+1
    Verdi byl v dobré pozici před pokutovým územím soupeře, vypálil, ale branku netrefil.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty, před pár okamžiky Carlgren zachránil svůj tým od pohromy, vyrovnávacího gólu.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, Sabelli zkoušel odcentrovat z levé strany, což se mu tak úplně nepodařilo.

89
    Viviani to zkusil přímo na branku, ale tu přestřelil o více, než metr. Carlgren nebude spěchat s rozehrávkou.

88
    Po faulu Lindelöfa mají Italové k dispozici volný kop, k míči se staví sám faulovaný Viviani.

87
    Kdo by to tušil! Švédové již byli odepsaní a přitom dokázali stejný obrat, jako se povedl Dánům ve včerejším zápase s Českem!
    Isaac KIESE THELIN - 1:2

86
    Švédsko právě vstřelilo branku!
    ISAAC KIESE THELIN také, stejně jako Ital Berardi v první půli, s přehledem proměňuje pokutový kop střelou k tyči a Švédové otáčí zápas.