St. Louis – Minnesota 4:1 (kon.) | NY Rangers – Pittsburgh 3:4 (kon.) | Anaheim – Winnipeg 2:1 (kon.)
NY Islanders – Washington 2:1 (po pr.) | Chicago – Nashville 4:2 (kon.)

Rangers právě vstřelili branku!
    Jezdci se pár vteřin před koncem třetí periody prosazují v powerplay a snižují zásluhou RICKA NASHE na rozdíl jediné branky. Asistence: Derek Stepan, Dan Boyle.

57:37
    Kreider dostává dvě minuty za podražení.

50:04
    Yandle dostává dvě minuty za krosček.
    Chris KUNITZ - 2:4

49:41
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Sutter objel domácí branku, ale překvapit Lundqvista se mu nepodařilo. Vše ale napravil CHRIS KUNITZ, jenž volný puk dorazil za jeho záda. Tučňáci jdou znovu do dvoubrankového náskoku. Asistence: Brandon Sutter, David Perron.

47:54
    Hayes dvě minuty za hákování. Přesilová hra pro hosty.

45:46
    Sutter inkasuje dvě minuty za vysokou hůl a nabízí tak Rangers šanci na vyrovnání.
    Derick BRASSARD - 2:3

43:16
    Jezdci snižují na rozdíl jediné branky. DERICK BRASSARD si našel odražený puk a v těsné blízkosti Fleuryho poslal kotouč takřka do odkryté klece. Asistence: Mats Zuccarello, Keith Yandle.
    Sidney CROSBY - 1:3

38:46
    Kunitz dobře viděl najíždějícího SIDNEYHO CROSBYHO, který se po puku natáhl a lehkou tečí ho poslal za bezmocného Lundqvista. Pro kapitána Tučňáků je to tak už druhá přesná trefa v dnešním utkání. Asistence: Chris Kunitz, Paul Martin.

36:04
    Nyní budou mít domácí hokejisté dobrou příležitost k vyrovnání. Cole putuje na trestnou lavici za hákování.
    Sidney CROSBY - 1:2

34:07
    Bekhendovou střelu Hornqvista dorazil taktéž bekhendem takřka do odkryté klece kapitán Tučňáků SIDNEY CROSBY. Hosté se tak v dnešním utkání poprvé ujímají vedení a strhávají nepříznivý stav na svou vlastní stranu. Asistence: Patric Hornqvist, Ian Cole.

30:47
    Spalling dostává dvě minuty za vražení na hrazení a je tu přesilovka pro domácí tým.
    Brandon SUTTER - 1:1

30:01
    Hosté svou přesilovou hru využívají. K odraženému puku se dostal v prostoru mezi kruhy BRANDON SUTTER a pohotovou střelou poslal puk za záda Lundqvista. Penguins se tak dočkali vyrovnání a hra bude začínat znovu od začátku. Asistence: Steve Downie, Chris Kunitz.

28:12
    První přesilovka pro Pittsburgh. Za podražení dostává dvě minuty Hagelin.

26:54
    Sutter ujel ve vlastním oslabení a po jeho střele z pravé strany zazvonila tyč domácí branky!

25:29
    Hornqvist seknul protihráče a dostává dvě minuty. Tučňáci jsou znovu jako v prvním utkání nedisciplinovaní.

19:21
    Hosté se znovu dopustili faulu. Kunitz dostává dvě minuty za vysokou hůl a znovu tak budou hrát Tučňáci v oslabení.
    Derek STEPAN - 1:0

17:05
    Nyní se už ale domácí hokejisté prosazují. DEREK STEPAN dostal přesnou přihrávku na pravý kruh, odkud okamžitě vystřelil. Fleury se tak po jeho projektilu musel ohlédnout za sebe a lovit tak poprvé puk ze své sítě. Asistence: J.T. Miller, Ryan McDonagh.

11:52
    Máme tu první vyloučení v zápase. Na trestnou lavici putuje hostujíí Cole za vysokou hůl.

07:21
    Crosby ujížděl sám na Lundqvista, ale ten si proti jeho střele zápěstím připisuje veledůležitý zákrok!

Vendula Zdražilová

Góly a asistencie: 18. Stepan (Miller, McDonagh), 44. Brassard (Zuccarello, Yandle), 60. Nash (Stepan, Boyle) – 31. Sutter (Downie, Kunitz), 35. Crosby (Hornqvist, Cole), 39. Crosby (Kunitz, Martin), 50. Kunitz (Sutter, Perron)

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – Girardi, McDonagh, Boyle, Staal, Hunwick, Yandle – Zuccarello, Brassard, Nash – Miller, Stepan, Kreider – St. Louis, Hayes, Hagelin – Fast, Moore, Glass
    Pittsburgh Penguins: Fleury (Greiss) – Lovejoy, Martin, Cole, Scuderi, Chorney, Dumoulin – Hornqvist, Crosby, Winnik – Perron, Malkin, Kunitz – Downie, Sutter, Bennett – Comeau, Lapierre, Spaling

Rozhodca: Chris Rooney, Frederick L’Ecuyer – Brian Murphy, Mark Shewchyk

Diváci: 18006