Nový Zéland – Bulharsko 5:1 (kon.) | Izrael – Mexiko 3:6 (kon.) | Čína – Juhoafrická rep. 7:3 (kon.)
Nový Zéland
5:1 (0:0, 2:1, 3:0)
Bulharsko
cz Nedeľa 19.04.2015, 13:00 • Grandwest Ice Arena, Kapské Město • Majstrovstvá sveta - 2. Divízia, sk. B

58:18
    Nový Zéland právě vstřelil branku!
    Ještě jedna branka na závěr utkání. Henderson přenechal puk před prázdnou brankou a ANDREW COX doklepl za brankovou čáru. Asistence: Nicholas Henderson.

54:47
    Vyloučen hostující Bogdan Stefanov na dvě minuty za faul kolenem. Tyto zákroky, kdy hráč nechá v souboji koleno, jsou nebezpečné vždy. Velmi pravděpodobně totiž hrozí zranění. Nyní se vše, naštěstí, obešlo bez zdravotních potíží.

49:53
    ANDREW COX poslal kotouč za brankáře, který toho moc nemohl nadělat, na střelu vůbec neviděl, bylo před ním mnoho hráčů, kteří mu clonili ve výhledu. Asistence: Paris Heyd, Nicholas Henderson.

49:24
    Rychlá přihrávka před branku znamená vedení Nového Zélandu 3:1. Attwell přihrál NICHOLASU HENDERSONOVI, který věděl, jak se svou šancí naložit. Asistence: Michael Attwell.

42:03
    Andrew Hay vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

36:55
    Vyloučen domácí Ian Wannamaker na dvě minuty za nedovolené bránění. V závěru druhé třetiny si tak přesilovou hru zahrají hosté.

36:01
    Bulharsko právě vstřelilo branku!
    Martin Boyadjiev vystřelil od modré čáry, v době kdy domácí byli v plném počtu, před brankovou puk velmi dobře tečoval IVAN HODULOV, který se tak šťastnou tečí zapisuje mezi střelce. Asistence: Martin Boyadjiev.

33:55
    Vyloučen hráč domácího celku Connor Harrison na dvě minuty faul kolenem.

31:54
    Krásná střela umístěná nad beton a pod lapačku. Autorem druhé branky domácího týmu je MITCHELL FREAR. i Asistence: Andrew Cox.

25:14
    Vyloučen hostující Martin Nikolov na dvě minuty za hru vysokou holí. Přesilovka pro domácí celek.

21:03
    Velmi rychle proměněná přesilová hra. Nicholas Henderson přihrál na hůl JORDANA CHALLISE, který si počkal na Dimitorův první pohyb, a tak kotouč poslal do horní části branky. Asistence: Nicholas Henderson, Jamie Lawrence.

20:49
    Domácí dostali kotouč za brankovou čáru ovšem až poté, co byla branka posunuta. Na trestnou jde hostující Bogdan Stefanov na dvě minuty za zdržování hry – posunutí branky.

16:50
    Vyloučen domácí Berton Haines na dvě minuty za krosček.

02:33
    Vyloučeni domácí Michael Attwell dvě minuty hákování a Joshua Hay vysoká hůl. Přesilovka pět na tři pro Bulharsko.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 22. Challis (Henderson, Lawrence), 32. Frear (Cox), 50. Henderson (Attwell), 50. Cox (Heyd, Henderson), 59. Cox (Henderson) – 37. Hodulov (Boyadjiev)

Nový Zéland: Pine-Murphy (Parry) – Lawrence, Frear, Haines, Sandoy, Hay, Wannamaker, Coslett, Tappin – Henderson, Heyd, Cox – Harrison, Harrop, Challis – Attwell, Chai, Hay – Macharg, Burns, Apps
    Bulharsko: Dimitrov (Dimitar) – Stefanov, Panev, Bozhanov, Genkov, Tsitselkov, Dilkov, Semkov – Hodulov, Blagoev, Boyadjiev – Gatchev, Nikolov, Dikov – Georgiev, Chompolov, Tchaliov

Rozhodca: Orolin – Burger, Lukosevicius