Chur Unihockey – Dietlikon 5:3 (kon.) | Wiler-Ersigen – Alligator Malans 6:5 (kon.)
SV Wiler-Ersigen
6:5 (3:1, 2:1, 2:2)
UHC Alligator Malans
cz Sobota 18.04.2015, 17:10 • Kolping-Arena Kloten • Švýcarská Mobiliar Liga

59:28
    Wiler-Ersigen právě vstřelil branku!
    Ale pozor, pozor! Malans se rozhodně nevzdávají a půl minuty před koncem základní hrací doby snižují na 6:5! Autorem branky je DANIEL KLÄGER. Asistence: Joel Friolet.

58:40
    Malans právě vstřelil branku!
    Autorem čtvrté branky Malans je KEVIN BERRY. Asistence: Daniel Kläger.

58:25
    Tatu Väänänen si jde na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici za faul na Martina Ostranského.

57:30
    Martin Hitz jde ven z brány, ale myslím, že to florbalistům Malans už moc nepomůže.

55:28
    Nyní si ale Henrik Olofson půjde odpočinout na dvě minuty na trestnou lavičku.

54:46
    A je asi rozhodnuto! Autorem šesté branky Wileru je HENRIK OLOFSSON, který nekompromisně propálil Hize v bráně. Asistence: Tattu Väänänen.

53:00
    Ostranský (ALI) – 2 minuty, sekání.

45:19
    Ale Malans se nevzdávají a využívají toho, že se Wileru nepovedlo vstřelit další branku. Autorem třetí branky Alligatoru je MARTIN OSTRANSKÝ. Bez asistence.

35:33
    Autorem druhé brankyAlligatoru je VOJTĚCH SKALÍK. Asistence: Patrick Vetsch.

34:40
    Autorem páté branky Wileru je ADRIAN ZIMMERMANN, který nalevo napřáhl a míček po jeho střele skončil v síti. Asistence: Henrik Olofsson.

31:11
    A jak se zdá, tak se Patricku Mendelinovi na trestné lavici zalíbilo. Wiler bude muset opět dvě minuty bránit.

26:24
    Na 2 minuty si teď půjde odpočinout Patrick Mendelin (WIE).

20:07
    A druhá třetina začala pro Malans nejhůře jak mohla. Opět platí – první střela, první gól. Autorem branky je MATTHIAS HOFBAUER. Asistence: Isac Rosen.

15:31
    Autorem branky je REMO BUCHLI, který přeci jen snižuje, když tečuje střelu Patricka Vetsche. Asistence: Patrick Vetsch.

11:07
    Tak teď už je náskok obhájce titulu celkem vysoký. Autorem branky je CHRISTOPH HOFBAUER, který zprava poslal vzdušnou střelu, která zapadla až za záda Martina Hitze. Asistence: Tatu Väänänen.

10:05
    A je to 2:0! Autorem branky je PHILIPP FANKHAUSER, který se správně dokázal trefit po Känzigově nahrávce. Asistence: Deny Känzig.

00:13
    První rána – první gól. Autorem úvodní branky zápasu je MATTHIAS HOFBAUER, který nedal Martinu Hitzovi žádnou šanci. Asistence: Tatu Väänänen.

Josef Zdobinský

Góly a asistencie: 1. Hofbauer (Väänänen), 11. Fankhauser (Känzig), 12. Ch. Hofbauer (Väänänen), 21. M. Hofbauer (Rosen), 35. Zimmermann (Olofsson), 55. Olofsson (Väänänen), 60. Kläger (Friolet) – 16. Buchli (Vetsch), 36. Skalík (Vetsch), 46. Ostranský, 59. Berry (Kläger)

SV Wiler-Ersigen: Nicolas Wolf (Samuel Zimmermann) – Lukas Meister, Tatu Väänänen; Henrik Olofsson, Dave Wittwer; Olivier Hirschi, Daniel Sesulka – Christoph Hofbauer, Matthias Hofbauer, Isac Rosen – Patrick Mendelin, Adrian Zimmermann, Lassi Vänttinen – Philipp Fankhauser, Deny Känzig, Daniel Šebek.
    UHC Alligator Malans: Martin Hitz (Y. Vogt) – Kevin Berry, Florian Tromm; Patrick Vetsch, Vertti Wigren; Christian Gartmann, Daniel Kläger – Joel Friolet, Claudio Laely, Nino Vetsch – Tim Braillard, Remo Buchli, Vojtěch Skalík – Dan Hartmann, Mike Jäger, Martin Ostranský.

Rozhodca: Thomas Ziegler, Niklaus Güpfert