Sampdoria – Cesena 0:0 (kon.) | Juventus – Lazio 2:0 (kon.)
Sampdoria Janov
0:0 (0:0)
AC Cesena
cz Sobota 18.04.2015, 18:00 • Stadio Comunale Luigi Ferraris, Janov • Talianska Seria A

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:51:26)

Je dobojováno. Domácí mohou být spokojeni, dnes z hřiště favorita získali cenný bod, který se nečekal. Domácí předvedli dokonalé útočné trápení, na polovině Ceseny působili domácí až příliš chaoticky, byť byli po celou dobu zápasu lepší.

90+4

90+3
    Hosté mají míč a snaží se ho udržet co nejdéle na svých kopačkách, což se ale nedaří.

90+1
    Ještě čtyři minuty se budou muset hosté bránit, chtějí-li udržet bezbrankový stav a získat tak cenný bod.

90
    Volný kop domácích v poslední minutě řádné hrací doby, žádné nebezpečí pro branku Ceseny.

89
    Okaka "zlobil" na levé straně, uvnitř vápna soupeře, ale nic z toho nebylo.

88
    Hosté se ubránili, ale domácí zůstávají u míče.

87
    Domácí mají k dispozici rohový kop z levé strany.

84
    Střídání v týmu AC Cesena: ze hřiště odchází Luigi Giorgi, přichází Riccardo Cazzola.

84
    Silvestre se nyní nedostal k míči, obránce Ceseny razantně odkopl.

83
    Lavička Ceseny připravuje střídání.
    Šance domácích

82
    De Silvestri byl ve vyložené šanci, z pravé strany však míjí branku Ceseny!

81
    Palombo nepřesně přihrává z levé strany do vápna Ceseny, tím v podstatě "zazdil" celou akci.

80
    Poslední desetiminutovka dnešního utrápeného souboje, podaří se domácím zužitkovat územní převahu?

77
    Střídání v týmu AC Cesena: ze hřiště odchází Gaby Mudingayi, přichází Zé Eduardo.

77
    Žlutou kartu dostává Luka Krajnc (AC Cesena).

76
    Lucchini nyní odhlavičkovává nebezpečný míč, který mířil do branky Ceseny.

75
    Domácí zkouší něco vymyslet na levé straně, na útočné polovině, je z toho alespoň roh.