Detroit – Washington 1:2 (kon.) | Florida – Montreal 1:4 (kon.) | Toronto – Ottawa 3:2 (2:1 po s.n.)
Chicago – St. Louis 1:2 (kon.)
po s.n. (2:1)
Toronto Maple Leafs
3:2 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0)
Ottawa Senators
cz Pondelok 06.04.2015, 01:30 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

Vítám všechny příznivce ledního hokeje u nejvyšší hokejové soutěže na světe, která nám denně přináší zajímavé zápasy. My se dnes společně zaměříme na utkání Toronto Maple LeafsOttawa Senators. Podrobným on-line přenosem Vás provede Adam Soukup. Přeji Vám příjemný hokejový prožitek.

Hosté bojují o play-off jenž to jde, mají ho na dosah, ale nesmí se dopustit žádné chyby. O vyřazovací boje panuje velká rivalita, pokud bude chtít Ottawa do play-off, tak bude muset vyřadit buď to Boston, Detroit a nebo Pittsburgh. Senátoři se po sedmdesáti osmi odehraných zápasech drží na devátém místě (nepostupovém) s devadesáti dvěma body a celkovým skórem 226:208. Co se týče posledního zápasu, tak ten Ottawa odehrála na domácím ledě proti Washingtonu, ten porazila po prodloužení 4:3.

Domácím se v letošní sezoně nedaří. O play-off by si mohli nechat jenom zdát. Po sedmdesáti devíti odehraných zápasech se drží na patnáctém místě s šedesáti pěti body a celkovým skórem 205:251. Co se týče posledního zápasu, tak ten Toronto odehrálo na ledě Bostonu, kde podlehlo po nájezdech 1:2.

Roman Polák (TOR) 56 zápasů (5+4)

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Brewer, Phaneuf, Gardiner, Rielly, MacWilliam, Erixon – van Riemsdyk, Bozak, Kessel – Lindström, Kadri, Pánik – Komarov, Holland, Lupul – Booth, Sill, Bailey

Ottawa Senators: Hammond (Anderson) – Methot, Karlsson, Wiercioch, Ceci, Borowiecki, Gryba – Smith, Zibanejed, Ryan – MacArthur, Turris, Stone – Condra, Pageau, Lazar – Hoffman, Legwand, Chiasson

Rozhodčí: Morton, Jackson – Amell, Cormier.

Jak již bývá u NHL zvykem, utkání se o několik málo minut zpozdí.

Zimní stadion Air Canada Centre je ponořen do tmy a obklopen skvělou atmosférou.

Oba týmy nyní naskakují na ledovou plochu.

Zimním stadionem zní národní hymna Kanady.

Vše už je připraveno, pojďme na první třetinu.

00:01

00:07
    Peter Holland vyhrál vhazování pro Toronto. Leo Komarov rozjíždí útočnou akci domácích.

00:25
    Holland si vzal kotouč za soupeřova brankou a zkouše zakončovat zpoza klece, ale neúspěšně.

00:56
    James van Riemsdyk nahodil kotouč do útočného pásma,kde se ho ujali hráči Ottawy.

01:27
    Clarke MacArthur spěchal za nahozeným pukem od Karlssona, ale u kotouče byl první Bernier.

01:57
    Zack Smith chtěl přihrát za branku domácích, ale ještě než se rozkoukal, tak o puk přišel.

02:28
    Domácí si nyní nerozuměli v rozehrávce a puk skončil na zakázaném uvolnění.

02:50
    Casey Bailey ihned po přejetí červené čáry nahodil kotouč do útočného pásma.

03:10
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Na úvodní branku jsme tedy moc dlouho čekat nemuseli. JOFFREY LUPUL byl dobře postavený před brankoviště a napodruhé Hammonda překonal. Asistence: Eric Brewer a Leo Komarov.
    Joffrey LUPUL - 1:0

04:30
    Ottawa se dostala do útočného pásma, kde se snaží kombinovat. Domácí se brání.

04:52
    Peter Holland nedokázal zpracovat dlouho přihrávku, a tak mohou dopředu hosté.

05:28
    Mika Zibanejad po svých kličkách přišel o puk, a tak se hra zase přesouvá na druhou stranu.

06:52
    Tyler Bozak předal kotouč na Gardinera, který ještě přihrával za branku, tam teď musí domácí Kessel o kotouč bojovat.

07:14
    James van Riemsdyk se dostal k odraženému puku, který nahodil na branku, následně se před Hammonda seběhla velká kupa hráčů, rozhodčí raději přerušil.

07:14
    Následuje komerční přestávka.

07:25
    Mike Hoffman nahodil puk ze středního pásma na Berniera, ten vyrazil za svoji branku.

07:40
    Eric Brewer našel krásnou přihrávkou Joakima Lindströma, který se pokoušel vystřelit, ale jeho pokus zblokoval jeden z hostujících obránců.

08:23
    Chiasson se nečekaně ocitl před Bernierem, ale k zakončení se díky zákroku Erixona nedostal.

08:49
    Toronští hráči si opět v rozehrávce nerozuměli a puk končí na zakázaném uvolnění.

09:18
    Ottawa se nyní nastěhovala do útočného pásma. Jake Gardiner se snaží v osobním souboji s Pageauem získat kotouč, ale neúspěšně.

09:45
    Hru otáčí Joakim Lindström, který zavezl puk do útočného pásma. Toronto kombinuje.

10:14
    Erik Karlsson se ale dostal u mantinelu k puku a ihned ho z obraného pásma vyváží.

10:34
    Toronto opět předvedlo rychlý protiútok, ale k zakončení se nikdo nedostal. Legwand vyváží.

11:09
    První formace se hnala do útočné třetiny, ale zastavil je ofsajd. Následuje komerční přestávka.

11:14
    Ottawa ihned po přejetí modré přišla o kotouč. Peter Holland zakládá útočnou akci domácích.

11:55
    Morgan Rielly nerozehrál vůbec přesně a toho málem využil Erik Condra, který se dostal zcela osamocen na vrchol kruhu, ale jeho střelu Bernier vyrazil.

12:44
    Teď opět nebezpečná rozehrávka před brankou Berniera. Tentokrát se k puku dostal jako první Alex Chiasson, ale opět Bernier likviduje.

13:24
    Domácí jsou nyní hodně aktivní a drží se v útočném pásmu, kde kombinují.

13:45
    Ottawa se dostal ke kotouči a ihned ho vyhodila. Následně se puku ujal domácí Richard Pánik, který puk zavezl zpět do útočného pásma.

13:59
    Richard Pánik se skvěle postavil před Hammonda jednu ze střel tečoval, ale hostující brankář jeho teč vyrazil, puk chvilku poskakoval poblíž brankové čáry, ale Karlsson vše vyřešil.

14:20
    Ottawa se hnala do útočného pásma, ale jeden z útočníků byl moc rychlý, ofsajd.

14:20

14:29
    Peter Holland dostal přihrávku do středního pásma, ale tu nedokázal zpracovat. U puku Ottawa.

14:59
    Erik Karlsson rozjíždí útočnou akci ze svého pásma, ale jeho nahození končí na zakázaném uvolnění.

15:-3
    Phil Kessel prokličkoval do útočného pásma, najel si do pravého kruhu, ale jeho střela byla sražena.

15:38
    Erik Condra (OTT) dostává dvě minuty za podražení a stává se tak dnešním prvním vyloučeným.

16:17
    Domácí v útočném pásmu nerozehráli vůbec dobře a toho málem využil Mark Stone, který se hnal do úniku, ale místo střely ještě přihrál najíždějícímu spoluhráči, ten ovšem skákavý puk trefit nedokázal.

16:43
    Toronto se dostalo k zakončení, ale to Hommand podržel. Po následném vhazování Senátoři vyhodili kotouč přes všechny čáry.

17:17
    Phil Kessel kombinuje společně s Brewer, ale ten místo střely zvolil přihrávku za branku.

17:38

18:07
    Hosté se ihned dostávají do útočného pásma. Patrick Wiercioch, ale nezpracoval pukna modré, a tak musí Senátoři pryč z útočného pásma.

18:41
    Hammond si připsal úspěšný zákrok. Vhazovat se bude po jeho levici.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

19:13
    Clarke MacArthur si najížděl před branku, ale přihrávka, která na něj směřovala nakonec skončila na hokejkách domácích hráčů.

19:42
    Phil Kessel se dostal k puku a z ostrého úhlu vyzkoušel pozornost Hammonda, ten chytá.

19:58
    Curtis Lazar protečoval puk do útočného pásma na Jeana-Gabriela Pageaua, který se hna do zakončení, ale puk mu při zakončení sklouzl z hokejky.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

Eric Brewer si připsal po asistence na úvodní branku svůj 270 bod v kariéře NHL!

Je za námi úvodní třetina, který nám nabídla jednu branku, a to na straně domácích. Ve 4. minutě se před brankou prezentoval gólem Lupul, ten je prozatím jediným střelcem dnešního klání. V 16. minutě dostali ještě hráči Maple Leafs výhodu v podobě přesilové hry, ale tu využít nedokázali. Střely: 22-12.

Další třetina začne přibližně v 2:34.

Vše už je připraveno, pojďme na druhou třetinu.

20:01

20:18
    Hosté začali aktivně a ihned se po vyhraném vhazování snaží v útočném pásmu kombinovat.

20:43
    Clarke MacArthur vybojoval kotouč a následně se dostal i k zakončení, ale to Bernier vyrazil.

21:09
    Toronto otočilo hru na druhou stranu, ale v útočném pásmu moc dlouho nezůstalo.

21:26
    Kotouč vyvezl Mark Borowiecki, který se prohnal do útočného pásma. Jeho nahození způsobilo v domácím brankovišti menší problémy, Bernier vše vyřešil.

21:51
    Richard Pánik (TOR) dostává dvě minuty za hákování. I hosté si dnes vyzkouší přesilovku.

22:34
    Zatím se jim ale nedaří. Toronto se dostalo k puku a ihned ho vyhodilo přes všechny čáry.

22:51
    Mark Stone dostal přihrávku před branku, ale k zakončení se neprobojoval.

23:03
    Domácí opět vyhazují.

23:19
    Zibanejad zkoušel přihrát zpoza branky do brankoviště, ale domácí obránce jeho přihrávku přečetl.

23:51
    Toronto v plném počtu.

23:52
    Bernier raději přerušil hru poté co se pokoušel zakončovat Erik Karlsson.

24:19
    Phil Kessel spěchal za nahozeným pukem, ale Jean-Gabriel Pageau byl rychlejší.

24:43
    Zack Smith vybojoval kotouč a dostal se s ním až do útočného pásma, ale tam o něj přišel.

25:06
    David Legwand se dostal k odraženému puku, ale neměl dostatek prostoru ke střele.

25:32
    Mark Stone vybojoval kotouč za domácí brankou, ale jeho kolmice před branku neprošla.

26:06
    Dion Phaneuf zachytil přihrávku hostů a nyní sám zakládá útočnou akci Toronta.

26:27
    Erik Karlsson drží puk za vlastní brankou a pokouší se něco vymyslet.

26:56
    Ke střele se z levého kruhu dostal Bobby Ryan, ale domácí brankář sebejistě vyrazil.

27:06
    Domácí se provinili faulem a hosté mají výhodu, kterou nakonec překazil Joffrey Lupul.

27:06

27:06
    MacWilliam (TOR) dostává dvě minuty za podražení. Hosté mají k dispozici další přesilovku.

27:15
    Ottawa právě vstřelila branku!
    A hosté přesilovou hru bleskově využívají. Ke střele se dostal Stone, jehož střelu se ještě dorážel Turris, ale Bernier puk vyrazil. K odraženému kotouči se dostal ERIK KARLSSON, ten jen zamířil a poslal puk do odkryté klece. Asistence: Kyle Turris a Mark Stone.
    Erik KARLSSON - 1:1

27:58
    Ottawa je po brance hodně aktivní a okupuje útočné pásmo. Domácí se jen brání.

28:06
    A bude se znovu vylučovat. Senátoři mají signalizovanou výhodu, nyní kombinují.

28:15
    Phil Kessel (TOR) dostává dvě minuty za podražení. Využije Ottawa i tuto početní výhodu?

29:15
    Hosté se ihned usadili v útočném pásmu, ale po chvilce domácí vyhazují.

29:41
    Tato přesilová hra se ale Senátorům příliš nedaří. Toronto opět vyhazuje až k Hammondovi.

30:15

30:53
    Přihrávku dostal Erik Condra, který si ještě s pukem popojel mezi kruhu, jeho střelu ale Bernier viděl a ukryl do lapačky. Vhazovat se bude po jeho pravici.

30:53
    Ještě před tím následuje komerční pauza.

31:08
    Morgan Rielly dostal nabito na modrou, odkud ihned pálil z první, ale Hammond chytá.

31:08
    Po odpískání se ještě seběhla před brankou menší potyčka a zřejmě se bude vylučovat.

31:08
    Richard Pánik (TOR) dostává dvě minuty za hrubost.
    Zack Smith (OTT) dostává dvě minuty za hrubost. Hra bude pokračovat čtyři na čtyři.

32:25
    Během hry čtyři na čtyři jsou aktivnějším týmem spíše domácí, kteří nyní kombinují.

32:42
    A domácí si berou své vedení zpět. Holland se dostal do pravého kruhu, odkud našel před brankou skvěle najíždějícího si JAMESE VAN RIEMSDYKA, ten svoji střelou nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci. Asistence: Peter Holland a Eric Brewer.
    James van Riemsdyk - 2:1

32:59
    Hra ještě pokračuje čtyři na čtyři. Nyní se hraje spíše ve středním pásmu.

33:08
    Oba týmy hrají v plném počtu.

33:39
    Toronto se snaží v útočném pásmu něco vymyslet, ale Ottawa ho k ničemu nepouští.

35:11
    Obrovská šance na vyrovnání! David Legwand dostal přihrávku mezi kruhy, odkud trefil boční tyčku Bernierovy branky.

36:21
    Toronto se nyní usadilo v útočném pásmu, kde kombinuje. U puku Tim Erixon.

36:44
    Jake Gardiner rozehrál nepřesně a toho se snaží Ottawa využít. Dopředu se žene Erik Condra.

36:53
    Poté co Bernier vychytal Curtisa Lazara se před brankou seběhla opět menší potyčka.

36:53
    MacWilliam a Erik Condra si tam něco vyřizovali, ale rozhodčí je možná naštěstí včas od sebe roztrhl.

36:53
    Po komerční přestávce se dozvíme zda se bude vylučovat či nikoliv. Vypadá to že ne.

37:09
    Nevylučuje se. U puku hosté, kteří nyní kombinují v útočném pásmu.

37:52
    Clarke MacArthur se dostal na vrcholu kruhu ke střele, ale tu zblokoval domácí obránce.

38:16
    Senátoři nahazují puk ze středního pásma. Bernier rozehrál na své spoluhráče.

38:45
    Torotno nyní trochu hostům zatopilo, ale všechno vyřešil Hammond.

38:58
    Do rychlého přečíslení se dostali Mika Zibanejad a Bobby Ryan, ale druhý jmenovaný nedokázal přihrávku prvně jmenovaného využít.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

39:15
    A opět se bude vylučovat na straně Maple Leafs. Ottawa má ponechanou výhodu.

39:40
    Richard Pánik (TOR) dostává dvě minuty za držení. Dnes se na trestné ukazuje už potřetí.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

Další třetina začne přibližně v 3:27.

Je za námi i druhá třetina, ta nám nabídla na každé straně jednu branku. Nejprve se ke skórování dostali hosté, kteří bleskově využili přesilovou hru a vyrovnali na 1:1. O pět minut později, si ale domácí vzali své vedení zpět, a to zásluhou Riemsdyka. Ve druhé periodě byli hodně aktivním týmem hosté, kteří dotáhli střely na branku. Uvidíme co nám nabídne třetí třetina. Střely: 28:29.

Vše už je připraveno, pojďme na třetí třetinu.

40:01

40:01
    Ottawa má k dispozici přesilovou hru z druhé třetiny, ta potrvá ještě minutu a třicet vteřin.

40:19
    Patrick Wiercioch kombinuje s Erikem Karlssonem. Nakonec se druhý jmenovaný odhodlal ke střelu, tu Bernier ale vyráží za svoji branku.

40:52
    K zakončení se dostal Clarke MacArthur, který pálil z pravého kruhu, ale domácí brankář úspěšný.

41:09
    Hosté využívají další přesilovou hru. Turris našel pěkně postaveného MARKA STONEHO, který střelou z vrcholu kruhu nedal domácímu brankáři šanci zasáhnout. Asistence: Kyle Turris a Clarke MacArthur.
    Mark STONE - 2:2

41:09
    Clarke MacArthur si po asistenci na druhou branku připisuje 300 bod v kariéře NHL!

42:27
    Ottawa je hodně aktivní, nechávala si sily na třetí třetiny a je to značně vidět.

42:55
    Až teď se Toronto osvobozuje a vyhazuje puk do středního pásma, kde se puku ujímá opět Ottawa.

43:07
    Peter Holland (TOR) dostává dvě minuty za podražení. Senátoři mají možnost využít další přesilovku.

43:33
    Domácí ale po vybojovaném osobním souboji vyhazují kotouč do středního pásma.

44:08
    Hosté si nyní vytvořili solidní tlak, ale k zakončení se nikdo nedostal. Toronto vyhazuje.

44:35
    Richard Pánik se dostal do útočného pásma, kde ještě zkoušel přihrávat před branku, ale jeho pas chytil Hammond. Vhazovat se bude po jeho levici.

45:05
    Marc Methot dostal krásnou kolmici k levé tyči,kde byl zcela osamocen. Jeho střela z první se otřela o horní tyčku!

45:07

45:41
    Senátoři rozjíždějí další útočnou akci zpoza vlastní branky. U puku Erik Condra.

45:50
    Hráči Ottawy se řítili do útočného pásma, ale zastavilo je postavení mimo hru.

46:23
    Domácí vybojovali puk, ale ten jen nahazují do útočného pásma, kde se ho ujímá Alex Chiasson.

46:35
    Máme tady komerční přestávku.

46:59
    Jake Gardiner rozjíždí útočnou akci Toronta, ta ale končí na modré, kvůli ofsajdu.

47:22
    Hosté mají plno energie a snaží se otočit vývoj utkání, ale nyní se dopustili zakázaného uvolnění.

47:47
    Phil Kessel přihrával před branku, tam byl James van Riemsdyk, ale ten nedokázal trefit skákavý puk.

48:17
    Hosté vzápětí založili rychlý protiútok, ale ten pokazil Bernier. Hra se otáčí zase na druhou stranu.

48:59
    Morgan Rielly bojuje v rohu kluziště o puk, což se mu podařilo. Nyní se na modré napřahoval Jake Gardiner, ale puk minul, a tak jdou dopředu Senátoři.

49:36
    Cody Ceci dostal přesnou kolmici do levého kruhu, odkud vyslal tvrdou střelu, ta minula branku.

50:07
    Nyní už musel ale Bernier zasahovat, a to proti střele Hoffmana. Následně se hosté dopustili ofsajdu.

50:11

50:15
    Eric Gryba napálil puk ve středním pásmu, ten následně skončil v ochranné síti.

50:46
    Morgan Rielly si vyměnil kotouč s Kadrim, ale jeho střela minula branku o několik metrů.

51:29
    Opět se Ottawa ocitá v ofsajdu.

51:42
    Hra se ke konci začala kouskovat. Nyní se domácí dopustili zakázaného uvolnění.

52:07
    James van Riemsdyk unikl spolu s Philem Kesslem dva na jednoho. Druhý jmenovaný ale poslal puk těsně nad.

52:58
    Teď se po delší době hrálo v obraném pásmu Ottawy. Toronto hodně aktivní.

53:24
    Hra se vzápětí ale otočila na druhou stranu. Před brankou se nyní snažil dopravit puk za brankovou čáru Cody Ceci, ale Bernier s trochou štěstí chytá.

53:49
    Alex Chiasson vybojoval puk za domácí brankou. Senátoři kombinují.

54:20
    Hosté moc dobře vědí, že dnes potřebují dva body, aby se přiblížili šanci na play-off. Nyní se to odráží na hře, Senátoři hrají velice aktivně a tvrdě.

55:14
    Toronto se v závěru zbavuje puků. Nyní Tyler Bozak vyhodil kotouč do středního pásma.

56:02
    Phil Kessel ihned po přejetí modré čáry pálil, ale Hammond sebejistě vyrazil.

56:34
    Bobby Ryan hodně aktivní na brankovišti Berniera, ale k zakončení se neprobojoval.

57:06
    Hra dostala obrovské tempo.

57:11
    Bobby Ryan (OTT) si půjde odsedět dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

57:11
    Následuje komerční přestávka. Tohle střídání bude Ottawu možná mrzet.

57:22
    Toronto se ihned usazuje v útočném pásmu.

57:29
    Kessel se dostal k puku, najel si mezi kruhy a vystřelil, ale jeho střela se jen otřela o zadní plexisklo.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

58:47
    Toronto stále kombinuje před Hammondem. Ottawa se brání seč jí síly stačí.

59:11

59:22
    Bobby Ryan se ihned po vyjetí z trestné hnal po levé straně, ale jeho bekhendový pokus Bernier kryje.

59:42
    Hosté ještě kombinují v útočném pásmu, ale vypadá to že dnešní duel se prodloužení nevyhne.

59:54
    Ottawa se ještě v samotném závěru dopustila zakázaného uvolnění.

60:00

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Je za námi i třetí třetina, ve které se podařilo Ottawě vyrovnat. O vyrovnávací branku se postaral Stone, který se trefil během přesilové hry. O vítězi tak bude muset rozhodnout prodloužení nebo nájezdy.

Vše už je připraveno, pojďme na prodloužení.

60:01

60:10
    Po vyhraném buly se dopředu žene Toronto, ale dál než přes červenou čáru se nedostalo.

60:39
    Marc Methot se snaží vybojovat kotouč za brankou Berniera, ale marně.

60:53
    Jake Gardiner rozjíždí útočnou akci Maple Leafs od vlastní branky. Domácí v útočném pásmu.

61:21
    Peter Holland se dostal z pravého kruhu ke střele, ale Hammond vyráží.

61:44
    Domácí opět v klidu drží puk za vlastní brankou, o ni nic ztratit nemohou.

62:16
    K puku se dostal Erik Karlsson, který prokličkoval celé hřiště, ale k zakončení se nedostal.

62:45
    Nyní se pokouší něco vymyslet Kyle Turris, který drží puk ve středním pásmu.

63:11
    Mark Stone dostal krásnou kolmici od Turrise, jeho následnou střelu ale Bernier chytá.

63:39
    Tyler Bozak drží puk v útočném pásmu. Ke střele se po chvilce dostal Brewer, ale i Hammond chytá.

63:54
    James van Riemsdyk, tak dlouho kroužil za hostující brankou, až o kotouč přišel.

64:01
    Probíhá poslední minuta prodloužení.

64:25
    Marc Methot dostal pas do středu pravého kruhu, ale jeho prudkou střelu domácí brankář kryje.

64:36
    Ottawa se ještě snaží rozjet útočnou akci.

64:46
    Cody Ceci se nebezpečně prokličkoval až před Berniera, ale ten celou situaci vyřešil na výbornou.

64:56
    Erik Karlsson ještě zkoušel vypálit od modré, ale jeho střelu domácí brankář vytěsnil.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Ani prodloužením nám tedy vítěze neurčilo, a tak na řadu přicházejí nájezdy.

Samostatné nájezdy začínají.

1. séria
    0:1
    Mika Zibanejad nic nevymýšlel a krásnou střelou z mezikruží skóruje.

1. séria
    0:1
    Tyler Bozak zkusil totéž, ale Hammond si mezírku mezi betony pohlídal.

2. séria
    0:1
    Kyle Turris volí podobnou taktiku jako předchozí, ale ani ani on neuspěl

2. séria
    1:1
    Joffrey Lupul také nic neřešil a krásnou střelou pod víko vyrovnává!

3. séria
    1:1
    Mark Stone si najížděl na bekhendový blafák, ale ten se mu vůbec nepodařil.

3. séria
    1:1
    Joakim Lindström zkusil střelu mezi betony, ale neúspěšně.

4. séria
    1:1
    Bobby Ryan naznačil doleva, ale zakončoval doprava, to ovšem Bernier přečetl.

4. séria
    1:1
    James van Riemsdyk si najel zprava a zkusil střelu do protipohybu, ale Hammond chytá.

5. séria
    1:1
    Mike Hoffman zkusil jen vystřelit, ale minul.

5. séria
    1:1
    Phil Kessel mířil pod horní tyč, ale trefil jen Hammonda.

6. séria
    1:1
    Clarke MacArthur zkusil nachytat Berniera, ale to se mu nepovedlo.

6. séria
    1:1
    Nazem Kadri mohl ukončit šestou sérii, ale jeho blafák mu nevyšel.

7. séria
    1:1
    Erik Karlsson zkusil vystřelit mezi betony, ale Bernier vytěsnil.

7. séria
    2:1
    Peter Holland ukončuje dlouho sérii nájezdů. Holland si položil Hammonda a následně zakončil k levé tyči.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Toronto Maple Leafs.
    Autorem vítězné branky je PETER HOLLAND.
    Peter HOLLAND - 3:2

Je konec! V loterijních nájezdech byl úspěšnější tým Toronta, který slaví bod navíc. Samostatné nájezdy ukončil až v sedmé sérii Peter Holland!

Tři hvězdy utkání

1. Jonathan Bernier (TOR) 95,6% úspěšnost
    2. Mark Stone (OTT) 1 + 1
    3. Eric Brewer (TOR) 0 + 2

Milan Michálek (OTT) nezasáhl do utkání
    Richard Pánik (TOR) 0+0, 1 střely, TOI 14:26
    Roman Polák (TOR) nezasáhl do utkání (04:32:47)

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalších on-line přenosů napočtenou. Přeji hezké Velikonoce!

Adam Soukup

Góly a asistencie: 4. Lupul (Brewer, Komarov), 33. van Riemsdyk (Holland, Brewer), rozh. náj. Holland – 28. Karlsson (Turris, Stone), 42. Stone (Turris, MacArthur)