Tampa Bay – Dallas 5:4 (kon.) | Florida – NY Islanders 4:3 (1:0 po s.n.) | Columbus – Colorado 0:4 (kon.)
Nashville – Winnipeg 1:3 (kon.) | Arizona – Montreal 0:2 (kon.) | Washington – Buffalo 6:1 (kon.)
Toronto – St. Louis 1:6 (kon.) | LA Kings – Pittsburgh 0:1 (po pr.) | San Jose – Vancouver 2:3 (kon.)
Boston – Detroit 5:3 (kon.) | Carolina – Edmonton 7:4 (kon.) | NJ Devils – Philadelphia 5:2 (kon.)
Minnesota – Colorado 2:3 (kon.)
Boston Bruins
5:3 (2:1, 2:0, 1:2)
Detroit Red Wings
Nedeľa 08.03.2015, 17:30 • TD Garden, Boston • NHL

55:53
    Riley Sheahan hľadal svojím pasom Nyquista, ale neprihrával presne a krátko na to hosťujúci center fauloval Chrisa Kellyho, takže dostáva dvojminútový trest za hákovanie.

45:42
    Za podrazenie Brendana Smitha dostáva dve minúty domáci útočník Carl Soderberg a presilovku si zahrajú Red Wings.

43:50
    Uvidíme presilovku Bostonu, pretože Joakim Andersson dostáva dve minúty za zdvihnutú hokejku.

32:27
    Za podrazenie Bergerona dostáva dve minúty hosťujúci Drew Miller a po reklamnej pauze tak uvidíme prvú presilovú hru domácich v tejto tretine.

30:02
    Marek Židlický bol faulovaný a Detroit si po reklamnej pauze zahrá presilovú hru, pretože domáci Gregory Campbell mieri na trestnú za držanie.

22:02
    Detroit si opäť zahrá v početnej výhode, pretože na trestnú lavicu odchádza domáci krídelník Milan Lucic za nedovolené bránenie gólmana.

18:21
    V závere prvej časti si ďalšiu presilovku zahrajú Red Wings, pretože na lavicu hanby odchádza na dve minúty Loui Eriksson, ktorý dostal trest za nedovolené bránenie.

12:03
    Hostia pokazili opäť rozohrávku, ale našťastie pre Detroit, Pastrňák len nahadzoval puk do útočnej tretiny. Hra sa prerušuje v obrannej tretine Red Wings a bude sa vylučovať na strane hostí, pretože Niklas Kronwall dostáva dve minúty za nedovolené bránenie. Presilovku domácich si však vychutnáme až po reklamnej pauze.

07:42
    Bek hostí Danny DeKeyser dostáva dve minúty za hákovanie, ktorého sa dopustil za vlastnou bránou a my uvidíme prvú presilovú hru Bruins v dnešnom meraní síl.

03:13
    Kapitán hostí, Henrik Zetterberg, bol faulovaný a jeden z domácich hráčov, konkrétne Reilly Smith, pôjde na trestnú lavicu za sekanie.

Tomáš Pajerský

Góly a asistencie: 5. Marchand, 10. Pastrňák (Lucic, Smith), 32. Paille, 39. Paille (Talbot, Campbell), 45. Eriksson (Bergeron, Spooner) – 8. Nyquist (Quincey), 42. Glendening (Dacjuk), 47. Židlický (Tatar, Dacjuk)

Boston Bruins: Svedberg (Rask) – Chára, Hamilton, Krug, McQuaid, Seidenberg, Bartkowski – Marchand, Bergeron, Smith – Lucic, Spooner, Pastrňák – Kelly, Soderberg, Eriksson – Paille, Campbell, Talbot
    Detroit Red Wings: Gustavsson (Howard) – Ericsson, Kronwall, DeKeyser, Quincey, Smith, Židlický – Glendening, Dacjuk, Tatar – Abdelkader, Zetterberg, Cole – Nyquist, Sheahan, Pulkkinen – Miller, Andersson, Weiss

Rozhodca: Kimmerly, Kozari – Heyer, Novak