Omsk – Novosibirsk 3:0 (kon.) | Barys – Novokuzneck 2:0 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Kazaň 1:2 (0:1 po s.n.)
Togliatti – Metallurg Magnitogorsk 3:4 (kon.) | Dinamo Minsk – Helsinki 3:1 (kon.) | Soči – Čerepovec 4:5 (0:1 po s.n.)
Jaroslavľ – Novgorod 2:1 (kon.) | Nižnekamsk – Jekaterinburg 4:5 (kon.) | A. Mytišči – Petrohrad 1:0 (kon.)
D. Moskva – CSKA Moskva 2:1 (po pr.) | Záhreb – Riga 1:3 (kon.)
Lada Togliatti
3:4 (0:2, 1:1, 2:1)
Metallurg Magnitogorsk
Piatok 20.02.2015, 16:00 • Arena Lada • KHL

53:45
    Bereglazov oslabuje hostí a Lada bude hrať presilovku.

47:21
    Tereščenko podrazil Valujskiho a je tu presilovka pre Ladu.

41:12
    Jevgenij Timkin dostáva 2 minúty za držanie.

35:39
    Veľký zmätok bol pred brankárom Glassom. Domácich zachránil od inkasovania Podhradský z cenu faulu.

34:21
    Sloboda dostáva 2 minúty za podrazenie. Presilovke pre hostí.

27:04
    A je tu ďalšie vylúčenie na strane hostí. Oskar Osala dostáva 2 minúty za hákovanie.

25:21
    Birjukov dostáva 2 minúty za podrazenie a je tu presilovka pre domácich.

03:47
    Presilovka domácich dlho netrvala. Golubev dostáva 2 minútyz a nedovolené bránenie.

03:02
    Birjukov v zakončení fauloval Zaťoviča a tak dostáva 2 minúty.

Martin Platko

Góly a asistencie: 40. Zaťovič (Valujskij, Glass), 56. Vorobjov (Sloboda, V. Strelcov), 59. A. Strelcov (Strelcov) – 9. Mozjakin (Zaripov, Kovář), 19. Kamenev (Malenkich, Jakucenja), 37. Mozjakin (Kovář), 54. Platonov (Jakucenja, Junkov)

Lada Togliatti: Glass (Semjonov) – Barancev, Vorobjov, Ogurcov, Podhradský, Stulov, Šulakov, Sloboda, Romanov – Golubev, Petrov, Černikov – Belousov, Nikitenko, Shenfeld – A. Strelcov, Fjodorov, V. Strelcov – Šarov, Valujskij, Zaťovič.
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Murygin) – Lee, Birjukov, Batyršin, Tereščenko, Chabarov, Maleňkich, Bereglazov – Zaripov, Kovář, Mozjakin – Potechin, Kosov, Platonov – Zacharov, Brent, Timkin – Junkov, Jakucenja, Osala – Kamenev.