Arsenal – Leicester 2:1 (kon.) | Hull City – Aston Villa 2:0 (kon.) | Sunderland – QPR 0:2 (kon.)
Liverpool – Tottenham 3:2 (kon.)
Arsenal FC
2:1 (2:0)
Leicester City
Utorok 10.02.2015, 20:45 • Emirates Stadium, Londýn • Anglická Premier League

Dramatické stretnutie na Emirates Stadium v Londýne je za nami. Arsenal si vytvoril v prvom polčase dvojgólový brejk, ktorý mu pomohol k zisku troch bodov. V druhom polčase sa totižto hráči hostí vrátili do hry kontaktným gólom a k vyrovnaniu boli veľmi blízko. Leicester bol v druhom dejstve lepším tímom, kanonieri to ale dokázali ubrániť. Dobrú noc všetkým želá Vladimír Korduliak, onlajny.eu (22:43:34)

90+6

90+5
    Leicester sa ešte snaží niečo vymyslieť na polovici domácich, defenzíva kanonierov je však sformovaná.

90+5
    Giroud najskôr bránil Schwarzerovi v rozohrávke, ten potom loptu vykopával a trafil Girouda, Jones mu dal prísnu žltú kartu.

90+4
    Opäť sa ozvala píšťalka hlavného Jonesa, ktorý odovzdal loptu domácim, Ospina ju rozohrá do hry takmer pri stredovom kruhu.

90+3
    Ospina po súboji s hráčom hostí skončil na zemi, Jones dáva loptu domácim.

90+2
    Schwarzer rozohrával loptu po malej domov, trafil ruky jedného z hráčov domácich, lopta pre Leicester.

90+2
    Dnešné stretnutie sleduje 60.032 divákov.

90+1
    Ulloa sa dopustil v pokutovom území domácich útočného faulu, Jones hru prerušil a Ospina ukľudní hru na ploche.

90+1
    Loptu do hry pri veľkom vápne domácich budú vhadzovať hostia.

90
    Nad základný hrací čas budeme hrať ešte päť minút.

90
    Lopta po akcii domácich skončila za bránkou Schwarzera, ktorý sa ponáhľa s rozohrávkou.

89
    Simpson to s razanciou prehnal a žltú kartu si priam vykoledoval.

88
    Už je všetko v poriadku a môžeme pokračovať v hre, dlhý center pred veľké vápno defenzíva domácich odvrátila.

86
    Özila prišľapol zozadu Simpson, Jones sa však rozhodol kartu nechať vo vrecku.

86
    Striedanie v tíme Leicester City: z ihriska odchádza Schlupp, prichádza Nugent.

85
    Hostia cítia šancu na vyrovnanie, otvorili obranu, domáci to však na brejk neskúšajú.

84
    Bellerín sa snažil z pravej strany centrovať do pokutového územia, nikto v červenom drese tam na prekvapenie samotného Bellerína však nebol.

83
    Ramsey si nezahral ani len desať minút, zranenie mu nedovolilo pokračovať v hre.