Metallurg Magnitogorsk – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | Togliatti – Jekaterinburg 1:3 (kon.) | Helsinki – D. Moskva 1:2 (kon.)
Dinamo Minsk – Čeljabinsk 2:4 (kon.) | Jaroslavľ – Vladivostok 0:3 (kon.) | A. Mytišči – Jugra Chanty-Mansijsk 6:1 (kon.)
Petrohrad – Kazaň 1:5 (kon.) | Viťaz – Chabarovsk 3:2 (kon.)
Viťaz Moskovská oblasť
3:2 (1:1, 0:1, 2:0)
Amur Chabarovsk
Pondelok 09.02.2015, 17:30 • Ice Hockey Center 2004 • KHL

Máme za sebou dobrý zápas v ktorom zaslúžene získali 3 body domáci hokejisti. Domáci boli celý zápas lepším mužstvom aj keď sa ocitli v situácií, keď prehrávali 1:2. Víťaz to nakonie zvládol a získali dôležíté víťazstvo. (20:05:10)

58:54
    Hostia sa tlačia do útoku, ale nevedia si vytvoriť žiadny tlak ani šancu.

56:59
    Domáci hrajú s pukom ďaleko od svojej brány a to im teraz vyhovuje. Udržia domci tesné vedenie? Uvidíme.

56:33
    Fisenko sa dostal až pred Lisutina! Ten jeho strelu so šťastím vyrazil!

55:21
    Domáci sa dobre bránia a nepušťajú hostí do väčšej šance.

54:22
    Tatalin len vyhodil puk z pásma a tak sa domáci ubránili a idú striedať.

53:04
    Prvú útok hostí zavrel domácih v pásme, ale šancu si nevypracovali.

52:33
    Mantyla vypálil od modrej čiary, Jeho strelu tečoval Špirko, Lisutin jeho strelu vyrazil, k dorážke sa dostal Tarasov, ale Lisutin vytiahol skvelý zákrok!

51:03
    Domáci hrajú v pohode, puk majú na svojkích hokejkách a vyrážajú do útoku.

49:40
    Viťaz Podolsk dal gól!
    Domáci otáčajú stav stretnutia vo svoj prospech! ALEXANDER KUČERYAVENKO prekonáva Pechurskeho peknou a tvrdou strelou!
    Asistencie: Anton Korolyov.

48:55
    Domáci sú v obrovskom tlaku, ale hostia umne bránia svoje pásmo a tak bránia nerozhodný stav.

47:59
    Semenov napriahl od modrej, Pechurski jeho strelu vyrazil a hostia ho majú na svojích hokejkách.

47:11
    Kučeryavenko po buli hneď vypálil, brankár Amuru si s jeho strelou poradil.

46:44
    Hostia sa bránia zubami nechtami, domáci sú jasne lepším mužstvom, ale zatiaľ hostia držia remízový stav.

44:56
    Korolyov v peknom úniku v poslednej chvíli padol a tak z jeho šance nebolo nič.

43:33
    Domácim narástli krídla a zrazu to všetko ide. Kempe vysunul Kousala, ktorý hľadal pred bránou Horáka, ten bol však pokrytý a tak domáci prišli o pásmo.

42:34
    Domáci sa dočkali vyrovnania! VYACHESLAV SOLODUCHIN prekonáva Pechurskeho a tak domáci vyrovnávajú.
    Asistencie: Alexander Kučeryavenko

42:34
    Domáci sú aktívnejší a tlačia sa do zakončenia. Hostia len stoja na útočnej modrej a bránia sa zubami nechtami.

41:56
    Vyglazov vystrelil spoza modrej a Pechurski si skoro puk zrazil do brány. Hostia mali teraz šťastie.

41:23
    Porseland vysunul Horáka, ktorý z kruhov vystrašil Pechurskeho, ale ten chytá dnes veľmi dobre a svoje mužstvo podržal.

40:15
    Domáci v plnom počte. Môžu zaútočiť.

40:01

Skončila sa nám druhá tretina. Hostia sa prekvapujúco dostali do vedenia a to udržali až do konca druhej tretiny. Po druhom góle sa domáck nevedeli dostať do tempa. Víťaz je veľmi často na trestnej lavici a pokiaľ bude chcieť vyhrať musí sa vyvarovať vylúčení. Tretia tretina začne o 15 minút.

40:00

39:30
    Hostia pri puku, ale majú ho za vlastnou bránou.

39:04
    Domáci vyhadzujú puk cez všetky čiary.

38:44
    Hostia sú v pásme a kombinujú.

38:15
    Domáci Alex Semenov dostáva 2 minúty za faul lakťom a tak hostia budú hrať ďalšiu presilovku.

38:00
    Domáci sú v plnom počte a môžu zaútočiť.

37:58
    Ježov vypálil na Lisutina, jeho strela nebola však presná.

37:50
    Domáci sa bránia zubami nechtami. Kto by to bol povedal po polovici prvej tretiny, že hostia budú domácim robiť takéto problémi.

37:02
    Lugin tvrdo vypálil od modrej čiary, jeho bomba bola zblokovaná na ochrannú sieť.

36:22
    Hostia zavreli domácich v pásme a Lisutin musel vytiahnúť dobrý zákrok po strele Kurbatova.

35:50
    Domáci igor Golovkov dostáva 2 minúty za krošček.

34:56
    Domáci teraz zatlačili svojho súpera. Soloduchin sa obkrútil okolo Teryayeva, ale Pechurski bol pripravený.

32:23
    Domáci sa nejako po druhom góle nevedia dostať do tempa. Kempe je veľmi aktívny, ale jeho spoluhráčí ako keby sa hľadali.

30:43
    Domáci, ale nehrajú presilovku dobre a tak sa hostia v pohode bránia.

29:50
    Hosťujúci Ježov dostáva 2 minúty a tak domáci majú šancu na vyrovnávajúci gól!

28:57
    Berdyukov vypálil tvrdo, jeho strela končí v lapačke brankára Amuru.

27:11
    Domáci Kepme v peknej individuálnej akcií vystrašil Pechurskeho, ale ten jeho pokus špičkou hokejky vyrazil.

25:21
    Domáci sú poriadne zaskočení. Hostia dali z ničoho dva góly a sú na koni.

24:05
    Chabarovsk dal gól!
    Hostia sa ujímajú vedenia! MICHEL MIKLÍK prekonáva Lisutina a tak hostia prekvapujúco vedú.
    Asistencie: Denis Ježov

23:44
    Tsyganov našiel pred bránou Koksharov z prvej vypálil, jeho strelu Pechurski vyrazil.

22:11
    Domáci v plnom počte a Kempe sa rútu do pásma hostí.

21:22
    Hostia sú v pásme. Miklík vyskúšal Lisutina. Ten puk v pohode chytil.

20:55
    Domáci sa výborne bránia a vhyadzujú puk cez všetky čiary.

20:01
    Úvodné buly druhej tretiny získali domáci hokejisti.

20:01

Máme za sebou prvú tretinu v ktorej boli jednoznačne lepší domáci hokejisti. Vedenia sa ujali gólom Korolyova. Domáci tlačili hostí, ale nakoniec sa im podarilo vyrovnať, konkrétne to bol Tarasov. Druhá tretina začne o 15 minút.

20:00

20:00
    Dmitry Tsyganov dostáva 2 minúty (Víťaz)

17:55
    Haščák prekinol do pásme domácich, ale k strele sa už nedostal.

17:02
    Korolyov nahodil puk na Pechurskeho, ten puk len vyrazil k dorážke sa dostal Vaschenko, ale jeho dorážka nebola dôrazná.

15:21
    Hostia vzali domácim vietor z plachiet. Hostia sú opäť v útočnom pásme, ale bojujú len po rohoch.

14:35
    Hostia udreli ako blesk z čistého neba! DMITRY TARASOV si nakorčulova pred Lisutina a bez problémov ho prekonal!
    Asistencie: Maxim Velikov, Tukka Mantyla

13:25
    Seleznyov nahodil puk na bránku Amuru, tam však zasahuje Pechurski.

12:03
    Hostia s dostali k strele. Konkrétne Fisenko sa individuálne dostl k strele, ale tá nemala nárok na úspech. Lisutin puk chytil bez problémov.

11:32
    Tatalin sa natlačil až pred Pechurskeho! Ten s pomocou svojho obrancu hrozbu odvrátili! Uf to bola šanca!

10:02
    Hostia sa pred Lisutina poriadne ani nedostali. Jeho náprotivok je však v jednom ohni. tento krát ho preveril z pravej strany Kousal.

9:22
    Domáci pokračujú v tlaku a šikovný Kempe sa pekne zbavil svojho strážcu a snažil sa prekonať brankára Amuru. To sa mu však nepodarilo.

8:31
    Domáci sa zaslúžene dostávajú do vedenia! Strelcom gólu je ANTON KOROLYOV!
    Asistencie: Anton Kučeryavenko, George Berdyukov

7:33
    Makarenko dostal peknú prihrávku medzi kruhy, strielal z prvej a Pechurski vytiahol perfektný zákrok!

6:44
    Hostia v plnom počte a Miklík sa snaži rozvinúť útočnú akciu.

5:55
    Domáci tlačia Amur pred jeho bránou, ale Pechurski drží svoj tím.

5:03
    Hostia hrajú vo štvorici.

4:44
    Presilovka 5 na 3! Hosťujúci Mantyla dostáva 2 minúty za hákovanie.

4:44
    Soloduchin si pekne nakorčuloval až pred hosťujúceho brankára, ale prekonať ho nedokázal!

4:11
    Domáci obstrelujú Pechurskeho, ten je však od začiatku zápasu istý.

3:23
    Domáci sa okmažite usadili v pásme a kombinujú.

3:03
    Prvá presilová hra zápasu a zahrajú si ju domáci hokejisti. Maxim Velikov dostáva 2 minúty za držanie.

2:11
    Domáci sú aktívnejší a majú puk na svojích hokejkách. Tatalin nahodil puk do pásma a šiel striedať.

1:22
    Soloduchin preveril schopnosti Pechurskeho, ten strelu vyrazil, domáci ostávajú v pásme.

0:55
    Prvá strela zápasu išla na domáceho Lisutina, ktorý si s ňou bez problémov poradil.

00:01
    Úvodné buly pre hosťujúce mužstvo.

00:01

Viťaz Podolsk: Lisutin (Sateri) – Semenov(A), Porseland, Kousal, Horák, Kempe – Vaschenko, Berdyukov, Soloduchin(C), Kučeryavenko, Korolyov – Seleznyov, Golovkov, Shitikov, Koksharov, Tsyganov – Tatalin, Grebeshkov(A), Vyglazov, Mamin, Makarenko

Amur Chabarovsk: Pechurski (Bolshakov) – Mantyla, Teryayev, Špirko, Tarasov(C), Miklík – Ježov(A), Peretyagin, Fisenko, Šafigulin, Lugin(A) – Kurbatov, Safronov, Achmetov, Krysanov, Orlov – Velikov, Baškirov, Litovčenko, Haščák, Koplyenko

Rozhodca: Bondar, Vasiljev – Ivanov, Kuchava.

Prajem vám príjemný podvečer pri sledovaní dnešného online prenosu.

V dnešnom zápase sa zameriame na zápas medzi Víťaz Podolsk a Amur Chabarovsk.

Víťaz Podolsk potrebuje body ako solľ a tak v dnešnom zápase potrebujú jednoznačne vyhrať. Sú favoritom tak by sa im to malo aj podariť. Víťaz sa momentálne nachádza na 10. mieste so ziskom 71 bodov a skóre 140:166.

Amur Chabarovsk je naslabší tím súťaže so ziskom 44 bodov a skóre 108:186 na úplnom dne Východnej konferencie. Cestovatelia z Chabarovsku, ale určite kožu lacno nepredajú a budú chcieť domácim uchmatnúť nejaký ten bodík. Podarí sa im to? Nechajme sa prekvapiť.

Môj tip na výsledok 4:1

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.

Lissko

Góly a asistencie: 9. Korolyov (Kučeryavenko, Berdyukov), 43. Soloduchin (Kučeryavenko), 50. Kučeryavenko (Korolyov.) – 15. Tarasov (Velikov, Mantyla), 25. Miklík (Ježov)

Viťaz Moskovská oblasť: Lisutin (Sateri) – Semenov(A), Porseland, Kousal, Horák, Kempe – Vaschenko, Berdyukov, Soloduchin(C), Kučeryavenko, Korolyov – Seleznyov, Golovkov, Shitikov, Koksharov, Tsyganov – Tatalin, Grebeshkov(A), Vyglazov, Mamin, Makarenko

Rozhodca: Bondar, Vasiljev – Ivanov, Kuchava