Metallurg Magnitogorsk – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | Togliatti – Jekaterinburg 1:3 (kon.) | Helsinki – D. Moskva 1:2 (kon.)
Dinamo Minsk – Čeljabinsk 2:4 (kon.) | Jaroslavľ – Vladivostok 0:3 (kon.) | A. Mytišči – Jugra Chanty-Mansijsk 6:1 (kon.)
Petrohrad – Kazaň 1:5 (kon.) | Viťaz – Chabarovsk 3:2 (kon.)

Vladivostok dal gól!
    Tesne pred koncom pridal tretí gól hostí ALEXEJ UGAROV, keď od vlastnej modrej čiary poslal puk do prázdnej bránky.

59:23
    Lokomotiv už hrá bez brankára, Kolesnik je na striedačke!

53:04
    Plotnikov krásne zakončoval, ale Nalimov sa stihol presunúť!

46:57
    Alexej Ugarov dostáva 2 minúty za podrazenie a presilovku bude hrať Lokomotiv.

43:37
    Konstantin Sokolov dostáva 2 minúty za sekanie.

39:08
    Jonas Holos dostáva 2 minúty za nedovolený zákrok a presilovku si zahrajú hostia.
    GORŠKOV - 0:2

30:17
    Vladivostok dal gól! A hosťujúci tím už vedie o dva góly. Na ľavej strane sa dostal k prihrávke ALEXANDER GORŠKOV a presným zakončením rozjasal striedačku Admiralu.
    SIGARJOV - 0:1

26:44
    Chyba domácej obrany dostala do dobrej pozície ANDREJA SIGARJOVA a ten puk dostal za Sanforda. Asistencie: Alexej Ugarov.

17:20
    Dobrá príležitosť pre Zubova! Ten len tesne minul tyč Sanfordovej bránky. Hostia už mohli byť vo vedení.

16:12
    Petri Kontiola dostáva 2 minúty za sekanie a tak je tu presilovka pre Admiral.

11:27
    Arťom Zemčjonok dostáva 2 minúty za nedovolený zákrok na protihráča.

02:57
    Gorošanskij ho však fauloval a dostáva 2 minúty. Domáci budú hrať presilovku.

02:50
    Kapustin sa dostal pred Nalimova, ale nedokázal puk zdvihnúť a tak nedostal domácich do vedenia!