Metallurg Magnitogorsk – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | Togliatti – Jekaterinburg 1:3 (kon.) | Helsinki – D. Moskva 1:2 (kon.)
Dinamo Minsk – Čeljabinsk 2:4 (kon.) | Jaroslavľ – Vladivostok 0:3 (kon.) | A. Mytišči – Jugra Chanty-Mansijsk 6:1 (kon.)
Petrohrad – Kazaň 1:5 (kon.) | Viťaz – Chabarovsk 3:2 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavľ
0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
Admiral Vladivostok
Pondelok 09.02.2015, 17:00 • Arena 2000 • KHL

Je dobojované! Admiral predviedol v tretej tretine veľmi dobrú defenzívu a už si ubránil svoj náskok. Lokomotiv sa síce snažil, ale dnes sa domácim hráčom proste nedarilo. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (19:11:05)

60:00
    UGAROV - 0:3

59:59
    Vladivostok dal gól!
    Tesne pred koncom pridal tretí gól hostí ALEXEJ UGAROV, keď od vlastnej modrej čiary poslal puk do prázdnej bránky.

59:23
    Lokomotiv už hrá bez brankára, Kolesnik je na striedačke!

59:20
    Na druhej strane poslal puk pred bránku Plotnikov a po teči zakročil Nalimov.

58:50
    K strele sa dostal Bergfors, ale nedokázal trafiť bránku Kolesnika.

57:30
    Tréner domácich čaká, pokiaľ sa jeho zverenci dostanú do útočného pásma, ale to sa zatiaľ nedarí. Odvolanie brankára musí počkať.

56:30
    V útočnom pásme sa po čase objavili aj hostia a tak poctivo šetria čas.

55:05
    Už to Lokomotiv skúša nahodením puku, ale hostia držia puk pri mantineli.

54:12
    Čas sa veľmi rýchlo kráti a Jaroslavľ stále nevie nájsť recept na defenzívu súpera.

53:04
    Plotnikov krásne zakončoval, ale Nalimov sa stihol presunúť!

51:20
    Trpezlivosť už začínajú strácať aj domáci fanúšikovia a tak počujeme piskot.

50:01
    Polovica tretiny je fuč a ofenzíva domácich je stále bezmocná. Admiral veľmi dobre bráni.

48:58
    Vladivostok sa ubránil a hrá v plnom počte.

48:22
    Nepríjemnú strelu Jakovleva dokázal Nalimov pokryť.

47:41
    Hráči Admiralu dokázali puk vyhodiť.

46:57
    Alexej Ugarov dostáva 2 minúty za podrazenie a presilovku bude hrať Lokomotiv.

46:34
    Aj po skončení presilovky sa snažia domáci dostať do zakončenia, ale Nalimov je pozorný.