Metallurg Magnitogorsk – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | Togliatti – Jekaterinburg 1:3 (kon.) | Helsinki – D. Moskva 1:2 (kon.)
Dinamo Minsk – Čeljabinsk 2:4 (kon.) | Jaroslavľ – Vladivostok 0:3 (kon.) | A. Mytišči – Jugra Chanty-Mansijsk 6:1 (kon.)
Petrohrad – Kazaň 1:5 (kon.) | Viťaz – Chabarovsk 3:2 (kon.)
HC Dinamo Minsk
2:4 (1:0, 0:1, 1:3)
Traktor Čeljabinsk
Pondelok 09.02.2015, 17:00 • Minsk-Aréna, Minsk • KHL

Dnešný duel domáci nezvládli a aj keď viedli po prvej tretine, hostia rýchlym gólom v druhej tretine položili základ obratu v zápase a ich víťazstvo gólom do prázdnej bránky spečatil Růžička. Pekný večer všetkým želá Vladimír Korduliak, onlajny.eu (19:13:53)

60:00

59:49
    Minsk Aréna potleskom odmenila aktérov dnešného duelu.

59:42
    Dnešné stretnutie sleduje 11.528 divákov.

59:28
    Hostia v plnom počte a už len dohrávame dnešný duel.
    RŮŽIČKA - 2:4

58:58
    Traktor Čeljabinsk dal gól!
    MARTIN RUŽIČKA sa dostal k puku a poslal ho do opustenej bránky domácich.

58:48
    Haugen opustil svoju klietku, domáci to vyskúšajú s hrou bez brankára.

58:23
    Domáci v plnom počte a Dinamo bude pokračovať svojou presilovkou.

57:28
    Kulakov sa postaral o vyrovnanie síl na ľade, za jeho podrazenie dostal dve minúty Kondratev.

56:23
    Stepanov dostal dve minúty za hákovanie, presilovku si zahrá Traktor a zápas bude mať teraz pod kontrolou.

54:56
    Pare preveril pozornosť Haugena a aj Lars mužom na svojom mieste, puk vyrazil späť do hry.

53:21
    Stepanov vystrelil z otočky príklepom a možno trochu zbrklo, Demčenko dobre čítal hru a puk zneškodnil.

52:43
    Szczechura sa mohol postarať o vyrovnanie, no nedokázal puk usmerniť do odkrytej časti bránky Demčenka.
    ČISTOV - 2:3

51:42
    Kapitán hostí posiela Traktor opäť do brejku, STANISLAV ČISTOV využil svoju šancu. Asistencie: Martin Růžička a Vjačeslav Osnovin.

50:13
    Domáci vystupňovali tlak v pásme hostí, hru ukľudnil prikrytím puku pod rukavicu Demčenko.

49:01
    Hostia v plnom počte, Dinamo vyrovnalo v presilovke stav zápasu.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 12. Vesce (Ellison, Linglet), 49. Ellison (Vesce, Szczechura) – 21. Pare (Borodkin), 47. Osnovin (Růžička, Kondratev), 52. Čistov (Růžička, Osnovin), 59. Růžička

HC Dinamo Minsk: Haugen (Milčakov) – Goroško, Krajíček, Švarný, Bailen, Šinkevič, Kaznadej, Lisovec, Bujnicky – Linglet, Vesce, Ellison – Materuchin, Szczechura, Stepanov – Meleško, Kulakov, Pavlovič – Zacharov, Drozd, Demkov
    Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Garnett)- Quint, Borodkin, Piganovič, Kondratev, Aťušov, Martynov, Davydov, Gubarev – Čistov, Penkovsky, Pare – Pestnuov, A. Popov, Glinkin – Panov, Ružička, Osnovin – Veličkin, Kokujov, Mokin

Rozhodca: Belov, Bulanov – Balodis, Golovľov

Diváci: 11.528