A. Mytišči – Jekaterinburg 2:3 (1:2 po s.n.) | Viťaz – Vladivostok 2:1 (kon.) | Dinamo Minsk – Jugra Chanty-Mansijsk 3:1 (kon.)

34:12
    Chibisov dostáva dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

25:16
    Kaznadey dostáva dve minúty za držanie. Šanca pre hostí dostať sa do vedenia.

07:22
    Máme tu prvé vylúčenie v dnešnom stretnutí. Za držanie dostáva dve minúty Kašpar.

Michal Štetina

Góly a asistencie: 22. Linglet, 51. Linglet (Ellison, Vesce), 60. Ellison (Linglet) – 24. Gusev

HC Dinamo Minsk: Haugen (Taylor) – Krajicek, Goroshko, Shinkevich, Bailen, Kaznadey, Švarný, Lisovets, Drozd – Kalyuzhny, Szczechura, Stepanov – Linglet, Ellison, Vesce, – Kulakov, Materukhin, Pavlovich – Razvadovsky, Demkov
    Jugra Chanty-Mansijsk: Brust – Larsen,Mamkin, Valentěnko, Sergeyev, Želďakov, Rjabykin, Adamčuk, Chibisov – Kašpar, Maxwell, Koroljuk – Buljanskij, Gorbunov, Gusev – Jacenko, Sitnikov, Lemtyugov – Romantsev, Varfolomeyev

Rozhodca: Buturlin, Kiselev – Buturlin, Kiseljov – Dědulja, Čubykin