A. Mytišči – Jekaterinburg 2:3 (1:2 po s.n.) | Viťaz – Vladivostok 2:1 (kon.) | Dinamo Minsk – Jugra Chanty-Mansijsk 3:1 (kon.)
po s.n. (1:2)
Atlant Mytišči
2:3 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)
Avtomobilist Jekaterinburg
Sobota 07.02.2015, 15:00 • Arena Mytišči - Ice Palace Mytišči • KHL

Videli sme dramatický zápas so všetkým čo ktomu patrí. Zápas sa nám dostal až do samostatných nájazdov, ktoré lepšie zvládli hostujúci hráči a tešia sa z víťazstva a z dvoch bodov.
    Ja sa s vami pre dnešok lučim a prajem pekný večer. (17:42:33)

Aaron PALUŠAJ - 2:3

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Avtomobilist Jekaterinburg.
    Rozhodujúci nájazd premenil AARON PALUŠAJ!

5. séria
    1:2
    Domáci Yunkov neprestrelil Kovářa a tak sa z víťazstva radujú hostia!

5. séria
    1:2
    Palušaj išiel aj na svoj druhý nájazd a ten tiež premieňa!

4. séria
    1:1
    Domáci Yunkov tiež svoj nájazd premieňa!

0:0
    Taraťuchin to urobil výborne, ale Kovář sa natiahol a jeho puk vyrazil.

2. séria
    0:0
    Popov skúšal nachytať domáceho brankára, ale jeho strelu chytil.

2. séria
    0:0
    Šmejlov skúšal strelu na lapačku, ale Kovář ho vychytal.

1. séria
    0:0
    Hoťujúci Golyshev skúšal kľučku, ale domáceho brankára neprekonal.

1. séria
    0:0
    Domáci Kozlov nepremieňa svoj nájazd.

Samostatné nájazdy začínajú.

V predĺžení sme sa gólu nedočkali, prichádzajú na radu samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:23
    Lewandowski sa pokúšal prekvapiť Artemeyeva, ale ten si jeho strelu postrážil.

64:00
    Hra je opäč prerušená, puk skončil mimo hraciu plochu.

63:47
    Vhadzovať sa bude po pravidi Artemeyeva.

63:27
    Domáci sa ubránili a majú puk na svojích hokejkách.

62:33
    Domáci vyhadzujú puk cez všetky čiary a hostia začinajú svoj útok spoza svojej brány.

62:11
    Rybakov vypálil tvrdo, ale jeho strelu Artemyev kryje.

61:56
    Hostia sa usadili v útočnom pásme a kombinujú.

61:27
    Timeout hosťujúceho mužstva.

61:27
    Hostia si zahrajú presilovú hru. Anton Babčuk dostáva 2 minúty za držanie.

61:02
    Vidíme tvrdý boj o každý meter ľadu.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Skončila sa nám tretia tretina a nespoznali sme víťaza. Domácim sa podarilo v tretej tretine využiť presilovú hru. Zápas je veľmi vyrovnaný a sám som zvedavý kto sa bude radovať z výhry.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:53
    Puk na hokejkách majú domáci hokejisti a zápas sa nám prehúpne do predĺženia.

59:23
    Atlant vyhodil puk do tretiny hostí a ide striedať. Pravdepodobne sa dočkáme predĺženia.

56:59
    Domáci ohrozili Kovářa, strelu z kruhov však český brankár chytil.

56:04
    Domáci sú aktívnejší a snažia sa rozohodnúť ešte riadnom hracom čase.

54:56
    Artemyev si postrážil pravú tyčku a strelu Loginova chytil.

54:53
    Rozhodne sa tento zápas ešte v riadnom hracom čase alebo sa dočkáme predĺženia? Uvidíme.

53:02
    Yashin sa dostal až pred Kovářa, ten jeho strelu vyrazil.

52:53
    Dobrá šanca domácich. Kovář všetko vyriešil prerušením hry.

52:03
    Momentálne je hra vyrovnaná a nikto nechce urobiť chybu.

51:04
    Hostia v plnom počte.

50:57
    Domáci sú za vlastnou bránou a majú problém dostať sa do útočného pásma.

50:02
    Domáci sú opäť usadení v pásme a kombinujú.

49:04
    Hostia idú opäť na trestnú lavicu. Alexander Rybakov dostáva 2 minúty za sekanie.
    Anton BABČUK - 2:2

47:35
    Atlant Mytišči dál gól!
    Domáci využívajú presilovú hru a vyrovnávajú stav stretnutia! ANTON BABČUK vypálil od modrej čiary a prepálil všetko čo mu stálo v ceste.
    Asistencie: Maxim Potapov, Arľom Chernov

46:57
    Atlant sa usadil v pásme a kombinuje.

46:44
    Babčukkovu bombu Kovář vyrazil. Uf to bola bomba ako keby Zdeno Chára vypálil.

46:06
    Egor Zhuravlyov dostáva 2 minúty. Domáci majú ďaľšiu šancu na vyrovnanie.

45:03
    Avtomobilist sa výborne bráni. Bránia vlastnú modrú čiaru.

44:47
    K puku sa dostáli domáci obráncovia a od vlastnej brány sa snažia založiť útočnú akciu.

44:03
    Hostia sa ubránili a vyrazili do protiútoku.

43:04
    Simakov poslal štipľavú strelu na Kovářa, ten vytiahol dobrý zákrok a puk chytil.

42:34
    Domáci sa usadili v pásme hostí, ale nakoniec sa hosťom podarili puk vyhodiť.

42:03
    Dmitry Megalinsky dostáva 2 minúty za držanie.

41:45
    Lesčenko sa po pravej strane rútil na Kovářa! Ten jeho pokus zlikvidoval.

40:56
    Chernov nepríjemne vystrelil na Kovářa, ten jeho strelu v poklaku chytil.

40:20
    Domáci sa tlačia do útoku. Podarí sa im vyrovnať?

40:01

Máme za sebou druhú tretinu v ktorej sme videli jediný gól o ktorý sa postarali hosťujúci hráči, konkrétn Alexander Nesterov. Domáci v posledných minútach druhej tretiny zvýšili svoju aktivitu, ale vyrovnať sa im zatiaľ nepodarilo. Druhá tretina začne o 15 minút.

40:00

39:01
    Posledná minúta druhej tretiny.

38:54
    Šmelyov našiel pred bránou Lesčenka! Ten však zahodil vynikajúcu priléžitosť.

38:21
    Domáci prebrali iniciatívu, ale do šancí sa nedostávajú.

37:22
    Domáci sa usadili v pásme hostí a tlačia Avtomobilist.

36:32
    Levitsky sa ocitol pred Kovářom, jeho strela však nemala gólové parametre.

36:02
    Hra je veľmi často prerušovaná a tak to zápasu moc neprospieva.

35:11
    Domáci sú pod veľkým tlakom a bojuje sa o každý centimeter klziska.

34:00
    Veľmi tvrdá strela Guseva! Artemyev predviedol výborný zákrok!

33:21
    Hostia sa tlačia do útoku a domáci sa musia urputne brániť.

32:12
    Klimenko nahodil puk na Artemyeva, ale ten si jeho pokus vychutnal a rozohral na svojích spoluhráčov.

31:12
    Hra sa prelieva zo strany na stranu. Vidíme dobrý zápas.

30:00
    Je to momentálne boj o stredné pásmo. Je vidieť, že dnes ide o veľa a tak sa mužstva snažia hrať pozorne a neurobiť žiadnu chybu.

28:44
    Chlopotom sa natlačil pred Kovářa, ale jeho strela nebola razantná a tak český brankár nemal s jeho strelou problém.

27:45
    Domáci Kozlov zakombinoval s Chernovom, le ich kombinácií chýbala presnosť.

26:30
    Hostia sú aktívnejší a tlačia sa do ďalších šancí.

26:22
    Strelec druhého gólu sa opäť natlačil pred Artemyeva! Jeho strelu s problémami vyrazil domáci brankár.

25:43
    Rybakov vysunul Simakova, jeho strelu kryje domáci brankár.

24:54
    Domáci sú zaskočení gólom a hostia sa tlačia do ďalšej šance.
    Alexander NESTEROV - 1:2

24:09
    Jekaterinburg dal gól!
    Hostia sa dostávajú do vedenia! ALEXANDER NESTEROV prepálil domáceho Artemeyeva!
    Asistencie: Eduard Lewandowski

23:33
    Babčuk ukázal výborný prehľad a vyunul do úniku Yunkova, ten si však zle prebral puk a to za šance nič nebolo.

22:46
    Postnikov vypálil od modrej, jeho strela však bola veľmi nepresná.

22:31
    Hostia začali túto tretinu aktívne, ale domáci sú koncentrovaní a už sa tlačia do útoku.

21:04
    Popov sa dostal k puku v útočnej tretine a ohrozil Artemeyeva.

20:56
    Fínsky zadák opäť strielal, ale tento krát domáci Artemyev puk chytil.

20:01
    Úvodné buly druhej tretiny pre hostí.

20:01

Vidíme zatiaľ zaujímavý zápas. Domáci sú jednoznačne lepším mužstvom. Neudržali však svoje vedenie. Ujali sa vedenia gólom Lesčenka. Hostia v posledých sekundách vyrovnali. Uvidíme ako bude tento zápas porkačovať ďalej. Druhá tretina začne o 15 minút.

20:00
    Sami LEPISTÖ - 1:1

19:38
    Hostia využívajú presilovú hru a vyrovnávajú stav stretnutia! Strelcom gólu je SAMI LEPISTÖ.
    Bez asistencie

19:38
    Hostia dali gól, ale pravdepodobne až po odpískani. Rozhodoca to ešte konzultuje s videorozhodcom.

19:36
    Domáci sa výborne bránia a vyhadzujú puk cez všetky čiary.

19:23
    Arťom Chernov dostáva 2 minúty. Presilovka hostí.

19:01
    Začala posledná minúta prvej tretiny.

18:23
    Momentálne je v hre veľa prerušení a tak sa hráči nevedia dostať do tempa.

17:06
    Potapov, ktorý je veľmi aktívny si nahodil puk do tretiny, sám si ho dokorčuloval a z prvej ohrozil Kovářa, jeho strelu však Kovář kryje.

16:43
    Domáci nechcú hosťom požičiať puk, momentálne sú s pukom za vlastnou bránou a zakládajú útok.

16:05
    Levitsky parádne vypálil z kruhov! Kovář predviedol výborný zákrok!

15:53
    Klimenko sa doslova predral pred bránu Atlantu, ale tam bol v pozore domáci brankár.

15:03
    Hostia pokazila prihrávku a dostali sa do ofsajdu.

14:54
    Chernov sa v útočnej tretine dostal k puku, jeho strela však bola zblokovaná na ochrannú sieť.

14:21
    Tvrdá rana od Novopašina po ktorej zazvonila na Kovářovej bráne tyčka!

13:43
    Chlopotov sa pekne obtočili okolo brány Avtomobilistu a opäť bol v permanencií Kovář.

13:11
    Domáci sú v doterajšom priebehu lepším mužstvom a hostia môžu ďakovať Kovářovi, že neprehrávajú vyšším rozdielom.

12:32
    Taraťuchin v peknej individuálnej akcií. zobral puk za vlastnou bránou a pekne prešiel až pred Kovářa, ale v poslednej chvíli sa pošmykol.

11:56
    Kovář v jednom ohni. Levitsky však vo finálnej fázi pokazil prihrávku.

11:21
    Šmelyov si vymenil puk s Potapovom a jeho strelu kryje Kovář.

10:07
    Artemyev chytil strelu Postnikova a tak sa bude vhadzovať po pravici domáceho golmana.

9:23
    Loginov sa predral po pravej strane až pred Artemyeva, ale jeho strela minula bránu.

8:56
    Domáci sú aktívni a tlačia sa pred Kovářa. Hostia sú trošku zaskočení a nevedia sa dostať do zápasu.

7:58
    Strela Potapova končí na českom brankárovi.

7:11
    Prvý útok domácich je terza veľmi aktívny. Korobov pekne vysunul Kozlova, ktorý zaviezol puk do útočnej tretiny, tam našiel Taraťuchina, ktorý vypálil z prvej, ale jeho strela nebola presná.

6:22
    Domáci tlačia hostí v útočnom pásme. Babčuk našiel pred bránou Bodrova! Jeo strela však našla len pripraveného Kovářa!
    Vjačeslav LESČENKO - 1:0

5:30
    Domáci otvárajú skóre dnešného stretnutia. Úspešným strelcom je VJAČESLAV LESČENKO, ktorý zúžitkoval výbornú prihrávku od Jarullina.
    Asistencie: Albert Jarullin

4:59
    Domáci sa usadili v pásme hostí, strelu Gilroya chytil Kovář.

4:03
    Hostia hrajú oslabenie výborne, vyhadzujú puk cez všetky čiary.

3:27
    Hosťujúci Loginov dostáva 2 minúty za podrazenie.

2:10
    Jefimov si nakorčuloval pred domácu bránu, vyskúšal Artemyeva, ale jeho strela skončila len v lapačke Artemyeva.

1:59
    Domáci opäť v útoku, Kozlov hľadal pred bránou Chernova, ale domáceho strelca pokryli hosťujúci hráči.

1:27
    Malý rozruch pred domácou bránou, ale Artemyev všetko vyriešil.

1:03
    Chlopotov po prvý krát vyskúšal hosťujúceho brankára. Kovář jeho strelu v pohode chytil.

00:01
    Úvodné buly pre domácich hokejistov.

00:01

Mužstvá už pomaly prichádzajú na ľadovú plochu. Zápas sa za pár chvíľ začne.

Atlant Mytišči: Artemyev (Krasikov) – Korobov(A), Gilroy, Kozlov, Taraťuchin(A), Chernov – Novopašin, Babčuk, Lesčenko, Potapov, Šmelyov – Tyulyapkin(C), Jarullin, Chlopotov, Bodrov, Levitsky – Sorokin, Yunkov, Voronin, Shiafotdinov, Yashin

Avtomobilist Jekaterinburg: Kovář (Ustinsky) – Postnikov, Zhuravlyov, Mingaleyev, Popov, Zykov – Lepisto(A), Loginov, Simakov, Rybakov, Golyshev – Gusev(C), Tryamkin, Nesterov, Lewandowski(A), Klimenko – Megalinsky, Metlyuk, Jefimov, Palušaj, Jemelin

Rozhodca: Bulanov, Hoffmann – Birin, Šelyanin.

Prajem vám príjemné sobotné popoludnie pri dnešnom online prenose.

V dnešnom prenose sa zameriame na zápas medti Atlant Mytišči a Avtomobilist Jekaterinburg.

Atlant Mytišči sa momentálne nachádza na 10. mieste Západnej konferencie so ziskom 69 bodov a skóre 133:146. Domáci reálne bojujú o miestenku do Play off a dnes potrebujú získať dôležité tri body. Domáci v posledných troch zápasoch získali 6 bodov a som zvedavý či v tomto trende budú pokračovať.

Avtomobilist Jekaterinburg je momentálne 8. pozícií Východnej konferencie a tak isto ako ich dnešný súper, reálne bojujú o Play off. Hostia majú tak isto celkom dobrú fazónu a v posledných troch zápasoch získali 7 bodov. Jekaterinburg doteraz získal 69 bodov a skóre 116:132.

Môj tip na výsledok 2:4

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:00.

Lissko

Góly a asistencie: 6. Lesčenko (Jarullin), 48. Babčuk (Potapov, Chernov) – 20. Lepistö, 25. Nesterov (Lewandowvski), rozh. náj. Palušaj