Schalke – Hannover 1:0 (kon.) | Mainz – Paderborn 5:0 (kon.) | Freiburg – Frankfurt 4:1 (kon.)
Stuttgart – Mönchengladbach 0:1 (kon.) | Hamburger – Kolín nad Rýnom 0:2 (kon.) | Leverkusen – Dortmund 0:0 (kon.)
SC Freiburg
4:1 (0:1)
Eintracht Frankfurt
Sobota 31.01.2015, 15:30 • Mage Solar Stadion, Freiburg • Nemecká Bundesliga
    Nils PETERSEN - 4:1

88
    Freiburg dal gól! Je rozhodnuté. Hrdinom zápasu je striedajúci NILS PETERSEN, ktorý skompletizoval hattrick. Tentokrát ťažil z krásneho centru Jonathana Schmida a na dvakrát prekonal Kevina Trappa – 4:1.

83
    Posledné striedanie zápasu. Alexander Madlung nahradzuje Makota Hasebeho.

76
    Strieda aj tréner hostí a to hneď dvakrát. Z ihriska odchádzajú Takashi Inui a Stefan Aigner. Nahradili ich Sonny Kittel a Lucas Piazon.

72
    Ďalšia žltá karta. Tentokrát ju hlavný arbiter udeľuje Maximilianovi Philippovi.
    Nils PETERSEN - 3:1

69
    Freiburg dal gól! Úžasná desaťminútovka v podaní domácich je dokonaná. Mike Frantz nádherne našiel svojim centrom NILSA PETERSENA, ktorý strieľa svoj druhý gól v zápase.

68
    Obrovská šanca na strane Freiburgu. Po chybe hostí išiel Felix Klaus sám na bránu. Skúšal to nakoniec pekným oblúčikom, ale nakoniec minul bránu.

66
    Striedanie je realitou. Admira Mehmediho nahradil Maximilian Philipp.
    Nils PETERSEN - 2:1

64
    Freiburg dal gól! Tak to je neskutočné! Domáci vyrazili do rýchleho brejku a parádne zahrali prečíslenie 2 na 1. Felix Klaus sa neulakomil, krásne ešte našiel NILSA PETERSENA, ktorý už nemal problém skórovať.

62
    Hostia okamžite zvýšili tempo a vypracovali si priamy kop. Žltú kartu vidí Christian Günter.
    Vladimír DARIDA - 1:1

61
    Freiburg dal gól! A je vyrovnané! VLADIMIR DARIDA nedal šancu Kevinovi Trappovi a chladnokrvne premieňa pokutový kop.

60
    Po faule Aignera bude Freiburg zahrávať pokutový kop!

58
    Prvýkrát dostáva žltú kartu aj jeden z domácich. Vidí ju Admir Mehmedi.

53
    Felix Zwayer udeľuje tretiu žltú kartu. Tentokrát ju vidí opäť hráč hostí, konkrétne Timothy Chandler.

51
    Hostia mohli viesť už o dva góly. Marc Stendera krásne našiel nabiehajúceho Aignera. Ten ale namiesto strely volil prihrávku na Seferovića, čo rozhodne nemal robiť.

47
    Na začiatku druhého polčasu Freiburg nebezpečne zahrozil. Strela Jonathana Schmida, ale tesne minula bránu. Hostia mali veľké šťastie.

46
    Domáci tréner sa rozhodol v prestávke urobiť hneď dvojnásobné striedanie. Z ihriska odišli Julian Schuster a Sasha Riether a na ich miesta nastúpili Nils Petersen a Oliver Sorg.

45+1
    Za protesty dostáva žltú kartu aj brankár hostí Kevin Trapp.

45
    Po faule na Felixa Krausa bude zahrávať priamy kop domáci tím. Za svoj faul vidí žltú kartu aj Anderson Bamba.

40
    To bola šanca! Takashi Inui krásne našiel rozbehnutého Harisa Seferovića. Ten zakončoval z prvej, ale jeho strelu parádne vyráža na rohový kop Roman Bürki.

33
    Alexander Meier bol opäť v šanci. Tentokrát dostal peknú prihrávku od Seferovića, ale nakoniec jeho strela mierila iba nad bránu.
    Marco RUSS - 0:1

1
    Frankfurt dal gól! Tak to je úvod ako hrom. Po faule Daridu zahrával priamy kop Marc Stendera, ktorý svojim centrom našiel obrancu MARCA RUSSA. Ten nakoniec zakončoval síce v páde, ale presnou strelou otvára po necelej minúte skóre zápasu.