Novokuzneck – Chabarovsk 2:4 (kon.) | Novosibirsk – Vladivostok 2:1 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
2:1 (0:0, 0:0, 2:1)
Admiral Vladivostok
Utorok 27.01.2015, 14:00 • Ice Sports Palace Sibir • KHL

A je tu koniec dnešného stretnutia medzi HK Sibir Novosibirsk a Admiral Vodivostok, v ktorom si tri body uchmatli po výsledku 2:1 domáci hráči. To čo chábalo divákom celý zápas – góly pritom prišlo až v záverečnej časti hry, a to rovno tri. Skóre otvoril domáci Monja, na ktorého o štyri minúty naviazal Kopejkin. Znížiť sa ešte podarilo Bergforsovi, tento gól už ale napokon nič neriešil.

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem pekný zvyšok dňa, dnešným stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (16:18:11)

60:00

59:38
    Monja mohol pridať svoj druhý gól v zápase, v superšanci ale prázdnu bránku netrafil!

59:28
    Domáci z vlastného pásma prázdnu bránku netrafili, icing.

59:12
    Až teraz sa hostia zmocnili puku, Nalimov šprintuje na striedačku!

58:55
    Domáci ale kombinujú v útočnom pásme a nedávajú hosťom šancu vyskúšať hru v šestici.

58:00
    Hlásateľ oznámil dve minúty do konca tretej tretiny, uvidíme, kedy sa hosťujúci tréner odváži na hru bez brankára.

57:50
    Hostia v plnom počte.

57:15
    Domácim sa nedarí vytvoriť si súvislý tlak, zrejme im to však vyhovuje. Do konca tretiny totiž zostáva už len niečo vyše dvoch minút.

56:09
    Nalimov bude, našťastie pre hostí, v poriadku a v hre bude pokračovať.

55:59
    Nalimov sa síce prezentoval úspešným zákrokom, pri tom sa ale zrejme nešťastne zranil a bude musieť byť ošetrený!

55:50
    Makarov to teraz nespravil vôbec dobre a po seknutí na dve minúty oslabí svoje mužstvo, Sibir môže definitívne rozhodnúť.
    Niklas BERGFORS - 2:1

54:20
    Vladivostok dal gól! Ale pozrime sa na to! Admiral zásluhou BERGFORSA znižuje na 2:1. Ten využil moment, keď mal Salák zakrytý výhľad a z ľavej šibenicve mu vymietol pavučinu, ktorú si tento skúsený gólman celý zápas priadol. Asistencie: Enver Lisin.

53:50
    Monja chcel pridať svoj druhý gól v zápase, tentokrát bol ale na Nalimova prikrátky.

53:00
    Ak teda Ullströmovi nie je dnes súdené skórovať, zaznamenal tento skúsený útočník aspoň asistenciu – a kto vie, ešte stále nie je koniec zápasu.
    Alexej KOPEJKIN - 2:0

51:59
    Novosibirsk dal gól!
    Zdá sa, že je rozhodnuté! Gól strelil ALEXEJ KOPEJKIN, ktorý sa s pukom zbytočne nehral a z prvej prekonal Nalimova v bránke hostí. Asistencie: Igor Ožiganov, Dávid Ullström.

51:35
    Hostia sa však dokázali oslobodiť.

Lukáš Pancurák

Góly a asistencie: 48. Monja (Kopejkin, Alexejev), 52. Kopejkin (Ožiganov, Ullström) – 55. Bergfors (Kolář, Lisin)

HC Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Hersley, Alexejev, Mamašev, Ožiganov, Gimajev, Ignatovič, Menšikov, Vereščagin – Kugryšev, Enlund, Koskiranta – Ullström, Monja, Kopejkin – Šumakov, Gubin, Sannikov – Bobrov, Vorošilo, Butuzov
    Admiral Vladivostok: Nalimov (Proskurjakov) – Kolář, Heshka, Osipov, Beljakov, Kuzmin, Zemčjonok, Lisov – Bergfors, Gynge, Zubov – Lisin, Ugarov, Wandell – Gorškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Gorošanskij,Ivanov, Sokolov, Makarov

Rozhodca: Drejev, Ščenjov – Sadovnikov, Medvedev