Zambia – Tunisko 1:2 (kon.) | Kapverdy – DR Kongo 0:0 (kon.)
Zambia
1:2 (0:0)
Tunisko
cz Štvrtok 22.01.2015, 17:00 • Nuevo Estadio de Ebebiyín • Africký pohár národov

Je dobojováno! Domácí Zambie dnes prohrává s Tuniskem 1:2!

První poločas nabídl zajímavý fotbal, viděli jsme mnoho příležitostí ke skórování, ale žádná nebyla využita.

Ve druhém poločase začaly konečně padat branky. V 59. minutě se po dobré práci Kalaby prosadil Emmanuel Mayuka. V 70. minutě se ale o vyrovnání postaral Ahmed Akaichi! V samotném závěru se ale prosadil po skvělém centru Msakniho tuniský kapitán Yasine Chikhaoui. Tunisko už tento výsledek nepustilo a získává důležité tři body!

Žluté karty – 2 – 0

To je z mé strany vše a u dalších fotbalových přenosů se těším brzy nashledanou! (18:57:14)

90+4

90+4
    Zambie ještě zkouší poslední útok.

90+4
    Ten samozřejmě rozehrálo Tunisko na krátko a šetří čas.

90+3
    Younes teď opřel svůj centr pouze o bránícího Sunzua a bude následovat rohový kop pro Tunisko.

90+3
    Msakni se snažil přiťuknout míč Younesovi, na toho byl ale míč příliš rychlý.

90+2
    Kabalovo centr lehce odvrátila hostující obrana. Hra ale pokračovala a Musonda chtěl vysunout dvojici Mulenga – Mwanza. Oba ale stáli v ofsajdu.

90+1
    Zambie má k dispozici volný přímý kop po faulu na Mbolu.

90
    Nastavují se čtyři minuty. Zambie má ještě dostatek času na vyrovnání!
    Yasine CHIKHAOUI - 1:2

89
    Tunisko právě vstřelilo branku!

No a Tunisko obrací vývoj utkání! Z levé strany přílétl krásný centr od Msakniho, na který si naskočil YASINE CHIKHAOUI a míč skončil za zády Mweeneho.

88
    Střídání v týmu Zambie: ze hřiště odchází Kangwa, přichází Mulenga.

87
    Rohový kop domácí obrana odvrátila a do protiútoku se dostal Kabala, který posíllal křížnou přihrávku na Kangwu. U míče byl ale dříve Bedoui, který se velmi rychle vrátil.

86
    Na pravé straě přiťuknul míč Youseff na Chikhaouiho, který byl z úhlu, ale Mweene míč zahrál na roh.

85
    Míč se dostal až k Mathlouthimu, kterého napadal Kangwa. Tuniský brankář ale s ledovým klidem rozehrál na Bedouiho, ačkoliv Kangwa byl již hodně blízko.

84
    Do vápna přilétl centr z kopačky Maaloula na který si naskakoval Msakni, špatně si ale výskok načasoval a míč vůbec netrefil.

83
    Na levé straně se snažil projít Mbola přes Bena Youssefa, ten se ale obehrát nenechal.
    Pád Younese

82
    Manser vysunul do vápna nově příchozího Younese, který po kontaktu s Mbolou spadl, ale pádu hodně přidal a rozhodčí Bangoura se pouze usmívá.