SR 18 – Senica 2:4 (kon.) | Michalovce – Spišská N. Ves 2:3 (kon.) | P.H.K. 3b Prešov – Pov. Bystrica 2:1 (kon.)
Bardejov – Topoľčany 7:2 (kon.) | Detva – Lipt. Mikuláš 4:3 (kon.)
HK Detva
4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Piatok 09.01.2015, 18:00 • ZŠ Detva • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Dušan Kapusta (tréner HC 07 Orin Detva): Videli sme výborné stretnutie. Diváci boli fantastický. Súper potvrdil dobrú formu z posledných stretnutí. Prišiel sme po výhre ad Bardejovom. Miesto 2:0 v prvej časti bolo 1:1: Po prvej tretine sme mohli viesť v pohode aj 3:0, ale asi pán božko to tak chcel, aby bolo 1:1 a bolo zaujímavé stretnutie. Svojou bojovnosťou sme si nakoniec vybojovali víťazstvo a tri body."

Marián Horváth (tréner MHK 32 Liptovský Mikuláš: " Bolo to vyrovnané stretnutie. V prvej tretine to bolo také oťukávacie. Boli tam šance na oboch stranách. Dali sme gól. V druhej časti sme viedli, ale potom sme dostali pre domácich šťastný gól. V tretej časti nám domáci odskočili na dva góly. Hrali sme do konca stretnutia, ale nepodarilo sa nám vyrovnať." (20:28:19)

Je tu záver stretnutia. Po záverečnom klaksóne vznikli zbytočné vášne na ľade, ale pri podávaní rúk je už všetko v poriadku.

60:00

59:34
    Hostia po buly nahodili puk do útočného pásma a Hollý je na striedačke.

59:30
    Oddychový čas hostí.

59:30
    Hra je prerušená. Hostia si pomohli prihrávkou rukou.

59:09
    Domáci sú v plnom počte.

58:56
    Radoslav Macík dostáva vyšší trest 10. min. za nešportové správanie.

58:43
    Domáci sa veľmi dobre bránia. Do konca vylúčenia zostáva necelé pol minúta.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny.

57:59
    Volntier zasahuje po strele Roháč. Následne sa čakal pred jeho bránou a dorážku Števuliak.

57:09
    Domáci dostávajú dve minútu za príliš veľa hráčov na ľade. Trest si odchádza odsedieť Viktor Fekiač.

56:53
    Zakončenie Budu vo vzduchu skončilo mimo bránu.

56:15
    Martin Hájnik zrážn neúmyselne čiarového rozhodcu na ľad. Hra je prerušená. Vhadzovať sa bude v strednom pásme.

55:53
    Nepresná rozohrávka Liptákov vracia späť pred Hollého bránu.

55:10
    Hostia sa previnili prihrávkou rukou.

53:16
    Petro vybojoval vo vlastnom obrannom pásme puk. Našiel Žilku, ktorý ho dostal do útočnej tretiny, kde domáci zbierajú sekundy.

52:08
    Hataš sa dostáva do pásma. Zakončil bekhendom, ale Hollý jeho strelu kryje.

51:17
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Marek Antalík

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Detva. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 1. Srnka (Hataš, Petro), 24. Žilka (Kanaet, Hegyi), 34. Sládok (Hájnik, Parkhouse), 42. Parkhouse (Lunter, Kanaet) – 4. Roháč (Trochta), 22. Poliaček (Trochta), 43. Roháč

HK Detva: Volentier – Hataš, Pač, Sládok. Pinka, Predajniansky, Mačkovič, Lunter – Petro, Srnka, Hájnik – Parkhouse, Kanaet, Hegyi – Žilka, P. Fekiač, Buda – Hús, V. Fekiač, Kucej. Tréner: D. Kapusta.
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Nitriansky, Čierny, Kalubiak, M. Školiak, Janči, Mezovský, Oravec, Holiga – Macík, Kuric, Bartík – Števuliak, Trochta, Roháč – Poliaček, Piatka, Uhrík – Janček, Moravčík. Tréner: M. Horvát

Rozhodca: Adamec – Tvrdoň, Brath