1:2 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0)
Bílí Tygři Liberec
cz Piatok 02.01.2015, 18:15Tipsport extraliga (ČR)

To je z dnešního duelu vše. Přeji hezký zbytek večera a opět na shledanou! (20:57:07)

Je dobojováno! O výhře rozhodli až v nájezdech liberečtí hokejisté, když jediný nájezd proměnil Branko Radivojevič. Domácí Slavia se tak musí spokojit s jedním bodem, Liberečtí na druhé straně uťali sérii čtyř porážek a do extraligové tabulky si připisují o bod navíc.

Branko RADIVOJEVIČ - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Bílí Tygři Liberec.
    Autorem vítězné branky je BRANKO RADIVOJEVIČ.

3. séria
    0:1
    SLA: Hořava si Lašáka sice perfektně položil, ale když chtěl zakončit, trefil jen betony hostujícího gólmana – 0:1.

3. séria
    0:1
    LIB: Po nájezdu Branka Radivojeviče skončil kotouč v síti. Puk přeskočil přes záda brankáře Frucha, který posunul branku. Rozhodčí po konzultaci s videem gól uznali – 0:1.

2. séria
    0:0
    SLA: Vlasák se trefil jen do Lašákových betonů – 0:0.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nerozhodlo o tom, kdo bude vítězem duelu mezi Slavií a Libercem. Na řadu tak přijdou samostatné nájezdy. Dokáží slávisté v této dovednostní disciplíně navázat na úspěch z posledního domácího utkání, které v penaltovém rozstřelu rozhodl Bednář, nebo bude spokojenější Liberec?

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:42
    Dvakrát po sobě pálil Valach. V prvním případě branku netrefil a následně napálil jen dobře postaveného obránce.

64:25
    Oddechový čas pro domácí.

64:25
    Slavia má šanci rozhodnout utkání v početní převaze. V závěru prodloužení dostává Bakoš trest za sekání.

63:22
    K puku se po delší době dostali slávisté a hned z toho byla pořádná šance. Před brankou dobře postavený Hořava tečoval nahození z modré, které Lašáka pořádně zaskočilo.

61:52
    V prodloužení jsou zatím aktivnější hosté. K dalšímu střeleckému pokusu se propracoval Filippi. Ránu nejproduktivnějšího hráče z pod Ještědu vyrazila domácí obrana do rohu.

61:14
    Bakoš si v prostoru pravého kruhu šikovně obhodil obránce a prověřil domácího brankáře. Ten zakročil úspěšně.

David Soumar

Góly a asistencie: 4. Stránský (Divíšek, Sklenář) – 6. Jelínek (Bartek, Voráček), rozh. náj. Radivojevič