Dánsko U20 – Rusko U20 | 2:3 (0:2 po s.n.) | | | Fínsko U20 – USA U20 | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Švédsko U20 – Česko U20 | 5:2 (kon.) |
Vienna – Znojmo | 5:3 (kon.) |
K. Vary – Hradec Králové | 2:1 (kon.) | | | Vítkovice – Zlín | 4:1 (kon.) | | | Plzeň – Mladá Boleslav | 6:1 (kon.) |
Pardubice – Olomouc | 6:2 (kon.) | | | Liberec – Třinec | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Litvínov – Kometa Brno | 1:3 (kon.) |
Sparta Praha – Slavia | 3:0 (kon.) |
Jekaterinburg – Kazaň | 3:0 (kon.) | | | Metallurg Magnitogorsk – Barys | 7:6 (2:1 po s.n.) | | | Jugra Chanty-Mansijsk – Nižnekamsk | 0:0 (odl.) |
Čerepovec – Soči | 1:0 (kon.) | | | Novgorod – D. Moskva | 2:1 (2:0 po s.n.) | | | CSKA Moskva – Omsk | 3:1 (kon.) |
HC Slovan – Petrohrad | 1:6 (kon.) |
Ženeva – Ufa | 3:2 (kon.) | | | Davos – Team Canada | 2:1 (kon.) |
Česko U18 – SR 18 | 5:1 (kon.) | | | Švajčiarsko U18 – Nemecko U18 | 3:4 (po pr.) |
po s.n. (0:1)
Bílí Tygři Liberec
3:4
(2:0, 1:1, 0:2 - 0:0)
HC Oceláři Třinec
RR
Góly a asistencie:
13. Filippi (Radivojevič, Lašák), 16. Krenželok (Bulík, Bartek), 36. Filippi (Vampola) – 29. Hrňa (Kreps), 52. Adamský (Polanský), 54. Orsava (Kreps, Hrňa), rozh. náj. Orsava
Rozhodca: Hribik, Polák – Barvíř, Blümel
Diváci: 5964
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:0 Klepiš (TRI)
0:0 Bartek (LIB)
2. séria:
0:0 Hrňa (TRI)
0:0 Filippi (LIB)
3. séria:
0:0 Adamský (TRI)
0:0 Radivojevič (LIB)
4. séria:
0:0 Bartek (LIB)
0:0 Hrabal (TRI)
5. séria:
0:0 Filippi (LIB)
0:0 Dravecký (TRI)
6. séria:
0:0 Jass (LIB)
0:1 Orsava (TRI)
Bílí Tygři Liberec:
Lašák (Schwarz) – Výtisk, Šimek, Voráček, Vitásek, Derner, Gřegořek, Kajínek – Radivojevič, Filippi, Balaštík – Bulík, Vampola, Jass – Krenželok, Jelínek, Bartek – Vlach, Urban, Bulíř – Kica
Náhradníci:
Tréner:
HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – Klesla, Roth, Linhart, Galvas, Hrabal, Doudera, Foltýn, Nosek – Orsava, Kreps, Hrňa – Adamský, Polanský, Dravecký – Rákos, Matuš, Klepiš – Rufer, Žejdl, Cienciala
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – Klesla, Roth, Linhart, Galvas, Hrabal, Doudera, Foltýn, Nosek – Orsava, Kreps, Hrňa – Adamský, Polanský, Dravecký – Rákos, Matuš, Klepiš – Rufer, Žejdl, Cienciala
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Hribik, Polák – Barvíř, Blümel
Diváci: 5964
Autorem vítězné branky je ORSAVA.