Poprad – Košice | 4:6 (kon.) | | | Nitra – Trenčín | 2:0 (kon.) | | | Zvolen – Martin | 1:2 (1:2 po s.n.) |
Skalica – B. Bystrica | 6:4 (kon.) | | | Žilina – Piešťany | 4:3 (kon.) |
Třinec – Vítkovice | 2:1 (kon.) | | | K. Vary – Sparta Praha | 5:3 (kon.) | | | Zlín – Liberec | 2:1 (kon.) |
Kometa Brno – Olomouc | 3:1 (kon.) | | | Hradec Králové – Pardubice | 6:4 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Litvínov | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Buffalo – Florida | 4:3 (po pr.) | | | NY Islanders – Chicago | 3:2 (kon.) | | | Washington – Tampa Bay | 4:2 (kon.) |
Columbus – Pittsburgh | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Winnipeg – Anaheim | 1:4 (kon.) | | | Toronto – Detroit | 4:1 (kon.) |
Arizona – Minnesota | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Dallas – NJ Devils | 4:3 (kon.) | | | Colorado – St. Louis | 2:3 (po pr.) |
Vancouver – NY Rangers | 1:5 (kon.) | | | San Jose – Nashville | 2:0 (kon.) | | | Toronto – LA Kings | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Chabarovsk – Jugra Chanty-Mansijsk | 1:3 (kon.) | | | Vladivostok – Čeljabinsk | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | Novokuzneck – Nižnekamsk | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Novosibirsk – Togliatti | 4:3 (kon.) | | | A. Mytišči – Omsk | 3:1 (kon.) | | | CSKA Moskva – D. Moskva | 1:2 (kon.) |
Dinamo Minsk – Barys | 5:2 (kon.) | | | Soči – Jaroslavľ | 2:9 (kon.) | | | Novgorod – Viťaz | 5:1 (kon.) |
Záhreb – Ufa | 1:3 (kon.) |
Kometa Brno – Liberec | 3:2 (kon.) |
Č. Budějovice – SOHO Olomouc | 1:3 (kon.) | | | Karlovy Vary – HC Sparta Praha Sledge | 0:1 (kon.) | | | SHK Mustangové – Zlín sledge | 5:7 (kon.) |
Ferencvároš TC – Nové Zámky | 4:3 (kon.) |
koniec
HC Torpedo Nižnij Novgorod
5:1
(4:1, 0:0, 1:0)
Viťaz Moskovská oblasť
Dominika Haršáni Handzušová
Góly a asistencie:
2. Salminen (Blažievský, Immonen), 3. Pepeľajev (Krasnoslobodcev), 3. Kňazev (Blažievský), 11. Krasnoslobodcev (Filatov), 48. Kňazev – 19. Soloduchin (Koroľov)
Rozhodca: Beľajev, Kulakov – Menšich, Pronskich
Diváci:
Nepremenená penalta:
HC Torpedo Nižnij Novgorod:
Biriukov – Hietanen, Pepeľajev, Blažievský, Bernacký, Makarov, Grigoriev, Malevič – Wolski, Salminen, Immonen – Filatov, Galuzin, Krasnoslobodcev – Kazionov, Konkov, Savinainen – Kňazev, Dvurečenský, Rudenkov, Potapov.
Náhradníci:
Tréner:
Viťaz Moskovská oblasť: Sateri (3. Lisutin) – Porseland, Vaščenko, Golovkov, Semenov, Selezňov, Kudinov, Klimontov – Kempe, Horák, Afinogenov – Koroľov, Kučeriavenko, Soloduchin – Kousal, Šitikov, Makejev – Konozov, Makarenko, Jakubov, Vyglazov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Viťaz Moskovská oblasť: Sateri (3. Lisutin) – Porseland, Vaščenko, Golovkov, Semenov, Selezňov, Kudinov, Klimontov – Kempe, Horák, Afinogenov – Koroľov, Kučeriavenko, Soloduchin – Kousal, Šitikov, Makejev – Konozov, Makarenko, Jakubov, Vyglazov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Beľajev, Kulakov – Menšich, Pronskich
Diváci:
Bez asistencie.
Asistencia: Anton Koroľov.
Asistencia: Nikita Filatov.
Asistencia: Arťom Blažievský.