Kladno – Jihlava 4:0 (kon.) | Benátky n/J – Motor ČB 4:1 (kon.) | Šumperk – Třebíč 3:1 (kon.)
Ústí n/L – Havířov 4:2 (kon.) | Chomutov – Havlíčkův Brod 6:3 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 4:3 (kon.)
Most – Prostějov 2:3 (po pr.)
Rytíři Kladno
4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
HC Dukla Jihlava
cz Sobota 13.12.2014, 16:00 • ČEZ Stadion, Kladno • 1. liga (ČR)

58:11
    Petr Tenkrát (KLA) dostává dvě minuty za nedovolené bránění, Zdeněk Čáp (JIH) jde odsedět dvě minuty za sekání.

54:43
    Tomáš Pitule (KLA) dostává dvě minuty za sekání, Zdeněk Čáp (JIH) dvě minuty za hrubost.

53:45
    Marek Melenovský (JIH) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

37:23
    Michal Dragoun (KLA) dostává dvě minuty za podražení.

32:39
    Domácí ale vybojovali další přesilovou hru. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Vojtěch Zadražil (JIH).

30:07
    Kristian Grman (JIH) odchází znovu na trestnou, dvě minuty za vysokou hůl.

16:01
    Oním potrestaným hráčem je Kristian Grman (JIH), který dostává dvě minuty za sekání.

14:07
    Pitule dostal od mantinelu pas od Eberleho, ale ještě hledal Hořavu, který na puk nedosáhl. Poté byl Pitule faulován a dvě minuty za sekání dostává Zdeněk Čáp (JIH).

09:49
    Tomáš Pitule (KLA) dostává dvě minuty za podražení.

04:08
    David Březina (JIH) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

00:18
    Hosté už mohli vést, Lukáš vyrazil střelu z kruhu a dorážejícího Čachotského musel sekáním zastavit Zdeněk Bahenský (KLA), který je prvním potrestaným hráčem.

Michal Sobotka

Góly a asistencie: 9. Stach (Horna, Kaberle), 17. Hořava (Tenkrát, Růžička), 34. Horna (Kaberle, Rudovský), 51. Eberle

Rytíři Kladno: Lukáš (Švihálek) – Kolářík, Kaberle, Lukáč, Růžička, Jaroměřský, Krejčí – Rudovský, Dragoun, Bahenský – Horna, Stach, Tenkrát – Eberle, Pitule, Hořava – Strnad, Švaňhal, Redlich.
    HC Dukla Jihlava: Sáblík (Šťastný) – Štebih, Kaláb, Schejbal, Čáp, Grman, Dobrovolný, Zadražil – Mikeš, Zeman, Čachotský – Seman, Melenovský, Důras – Prokš, Štěpánek, Bžezina.

Rozhodca: Jílek – Štofa, Beneš

Diváci: 5200 (vyprodáno)