Boston – Chicago 2:3 (kon.) | Buffalo – Calgary 4:3 (kon.) | Philadelphia – NJ Devils 4:1 (kon.)
Washington – Columbus 2:3 (po pr.) | Ottawa – LA Kings 3:5 (kon.) | Tampa Bay – Carolina 2:1 (kon.)
St. Louis – NY Islanders 6:3 (kon.) | Arizona – Nashville 1:5 (kon.) | Colorado – Winnipeg 4:3 (2:0 po s.n.)

Bruins právě vstřelili branku!
    A je sníženo. Lucic našel přesným místo, kam si vybruslil TORREY KRUG, který se trefil přesně. Asistence: Milan Lucic.
    Reilly SMITH - 1:3

38:37
    Tak ještě před koncem třetiny se prosadili také domácí borci. Machrand našel volného REILLY SMITHA, který se prosadil s lehkostí sobě vlastní. Asistence: Brad Marchand, Patrice Bergeron.
    Patrick KANE - 0:3

33:19
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Neuvěřitelná situace před domácí brankou. PATRICK KANE se dostal ke kotouči u branky. S naprostým přehledem si puk vyvezl před branku do lepší střelecké pozice. Položil si brankáře, zmátl obránce a střelou do horní části branky vstřelil ve své kariéře čtvrtou branku proti Bostonu. Celou situaci Vám přiblíží video. Asistence: Kris Versteeg.

30:53
    Bude se hrát 4 na 4. Jonathan Toews vyloučen na dvě minuty za hákování.

30:04
    Ovšem je na dlouho. Vyloučen Dennis Seidenberg za vražení na hrazení. Přesilovka pro hosty pět na tři trvá ještě 47 sekund.

28:50
    Za zdržování hry vyloučen domácí Zdeno Chára. Přesilovka 1:08 pět na tři pro hosty.

27:53
    Vyloučen domácí Seth Griffith na dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.
    Ben SMITH - 0:2

18:43
    Carcilolo vystřelil od mantinelu. Puk si odrazil od brankáře do míst, kam si najel BEN SMITH, který byl sice tísněn bekem, ale třetí gólovou radost v sezóně si vzít nenechal. Asistence: Daniel Carcillo, Marcus Krüger.

14:04
    Komerční přestávka. Hosté vedou o gól, prosadil se Dahlbeck, pro kterého to je první branka v NHL. Vyloučen Michal Rozsíval na dvě minuty za hákování.

11:32
    Vyloučen domácí navrátilec do sestavy Zdeno Chára. Dvě minuty hákování.
    Klas DAHLBECK - 0:1

09:50
    První branka pro KLASE DAHLBECKA. Smith mu poslal přihrávku od zadního mantinelu a Klass Dahlbeck střelou z první překonal brankáře Raska. Asistence: Ben Smith, Marcus Krüger.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 39. Smith (Marchand, Bergeron), 53. Krug (Lucic) – 10. Dahlbeck (Smith, Krüger), 19. Smith (Carcillo, Krüger), 34. Kane (Versteeg)

Boston Bruins: Rask (Svedberg) – Hamilton, Chára, Miller, Seidenberg, Trotman, Krug – Eriksson, Campbell, Lucic – Smith, Bergeron, Marchand – Fraser, Söderberg, Kelly – Griffith, Cunningham , Paille
    Chicago Blackhawks: Darling (Raanta) – Seabrook, Keith, Oduya, Hjalmarsson, Rozsíval, Dahlbeck – Hossa, Toews, Saad – Kane, Richards, Versteeg – Sharp, Shaw, Bickell – Smith, Krüger, Carcillo.

Rozhodca: Hebert, Sutherland – Morin, Sericolo

Diváci: 17 565