Anaheim – Chicago 1:4 (kon.) | Washington – NY Islanders 5:2 (kon.) | NJ Devils – Detroit 4:5 (0:1 po s.n.)
Boston – Winnipeg 2:1 (po pr.) | Buffalo – Montreal 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Carolina 2:4 (kon.)
Columbus – Vancouver 0:5 (kon.) | Florida – Ottawa 3:2 (kon.) | St. Louis – Edmonton 4:3 (po pr.)
Dallas – Minnesota 4:5 (po pr.) | NY Rangers – Philadelphia 5:2 (kon.)
Boston Bruins
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
Winnipeg Jets
cz Sobota 29.11.2014, 01:00 • TD Garden, Boston • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Hosté jsou s 27 body dvanáctí v tabulce. Body vybojovali zejména díky gólmanům. Na svém kontě mají 24 odehraných zápasů (12-9-3). Andrew Ladd (8+8) a Blake Wheeler (8+8) vedou kanadské bodování týmu. V Brance více prostoru dostává Ondřej Pavelec. Michal Frolík si buduje stále lepší pozici.

Stejný bodový zisk a o zápas méně, to jsou statistiky domácího týmu, který v oblasti kanadského bodování táhne Patrice Bergeron (5+11). Mezi třemi tyčemi je jedničkou Tuukka Rask, kterého si všichni pamatujeme z Plzně.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Vše je připraveno na utkání Boston Bruins - Winnipeg Jets

David Pastrňák nastoupí v první formaci domácího týmu, Ondřej Pavelec bude na střídačce Jets.

Čekají nás oficiality před zápasem.

00:01

00:20
    První střelu na branku v tomto zápase připsal si Andrew Ladd. Jeho jedovku zneškodnil Rask.

00:46
    Dustin Byfuglien vyzkoušel domácího brankáře, ten byl připraven.

02:14
    Vyloučen hostující Mathieu Perreault na dvě minuty za podražení.

03:10
    Winnipeg se v oslabení dostal do brejku, nedokázal jej však vyřešit účelně.

04:14
    Hosté se v pohodě ubránili, domácí se nedostali do žádné vyložené střelecké příležitosti.

04:21
    Mathieu Perreault po návratu na hřiště se dostal do střelecké pozice, nezamířil přesně.

05:17
    Zakázané uvolnění Jets. Bude se vhazovat před Hutchinsonem.

06:09
    Komerční přestávka, kterou obě mužstva využijí k tomu, aby si hráči oddechli.

07:00
    Více ze hry mají hostující hráči, jsou aktivnější, ale do střeleckých pozic se nemohou přes dobře hrající obranu soupeře dostat.

07:53
    Icing vrací hru před branku Hutchinsona, který dostal přednost před Pavelcem.

08:07
    Brad Marchard nevyzrál na gólmana hostujícího mužstva.

08:17
    Vyloučen domácí Brad Marchard na dvě minuty za podražení.

08:47
    Puk za brankou Hutchinsona, hosté se musí do pásma postávat postupně znovu.

09:28
    Michael Frolík se v přesilovce dostal ke střele z křídla, gólman Rask byl přirpaven.

10:17

11:03
    Postma vybojoval ve středním pásmu kotouč, ale nikdo z jeho spoluhráčů nebyl volný pro přihrávku.

11:21
    Brad Marchard opět vyzkoušel brakáře Jets. Ten se překonat nenechal, zasáhl betonem.

11:50
    David Pastrňák se dostal do dvou dobrých pozic, vždy okolo kruhu. Ani jednou však nedokázal mířit přesně. Pokud je tento český talent na ledě, tak se vždy něco děje.

13:12
    Winnipeg hraje aktivněji, ale ke střelám se nedostává. Obrana Bostonu hraje aktivně hned ve středním pásmo po ztrátě kotouče.

13:58
    Bryan Little nedokázal letící kotouč nasměrovat na branku. Akce se tak nedočkala zakončení.

14:55
    Vyloučen domácí Loui Eriksson na dvě minuty za podražení.

15:43
    Mark Scheifele vystřelil na branku Raska,který byl připraven. S tímto pokusem neměl vůbec problém.

16:24
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    DUSTIN BYFUGLIEN vystřelil od modré a puk se zastavil až v brance. Rychlá akce posílá hosty do vedení. Gól v přesilovce. Asistence: Evandek Kane, Mark Scheifele.
    Dustin BYFUGLIEN - 0:1

16:56
    Grant Clitsome nedokázal překonat domácího brankáře, ten byl postaven velmi dobře a prostor u tyčky utěsnil.

17:40
    Vyloučen domácí Patrice Bergeron na dvě minuty za držení-

17:48
    Boston se dostal do útoku, kde si vybojoval vhazování.

18:00
    Hrají se poslední dvě minuty první třetiny.

18:21
    Seidenberg se v neutrální zóně střetl s Wheelerem, oba borci jsou v pořádku a situace se obešla bez nějaké vážnější dohry.

19:06
    Třetina se v poklidu dohrává.

19:20
    Hostující Ladd vyhrál buly v útočném pásmu, jenže vhazování se bude opakovat. Jets přesilovku nevyužijí.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

Po první třetině vedou hosté zaslouženě o jednu branku. Na střely je to 11-13.

20:01

20:52
    David Pastrňák se dostal ke střele, brankáře Hutchinsona nedokázal překonat.

21:31
    Vyloučen hostující Zach Bogosian na dvě minuty za podražení.

22:01
    Carl Soderberg nedokázal zamířit přesně. Další šance domácího týmu.

22:31
    Winnipeg se s vypětím všech sil brání. Boston hraje aktivně v početní výhodě.

23:31
    Hosté v plném počtu. Hutchinson mnoho práce neměl.

24:01
    Dustin Byfuglien sestřelil Daniela Pailleho.

25:40
    Hraje se rychlý hokej, více ze hry mají domácí, který kombinují v útočném pásmu, vystřelit na branku se jim moc nedaří.

26:11
    Zakázané uvolnění domácího týmu, buly před brankářem Raskem.

27:10
    Obranná řada Winnipegu odzbrojila soupeře, který pronikal do nebezpečné pozice.

28:18
    Hutchinson připraven. Na střely na branku vedou domácí 17-13, ovšem na skóre jsou ve vedení hosté.

30:07
    Sledovali jsme poněkud nezáživnou pasáž, kterou narušil pouze střelecký nevýrazný pokus Byfugliena.

30:29
    Komerční přestávka. Poměr střel na branku 17-15.

31:05
    Loui Eriksson střelou zápěstím mířil velmi dobře, brankář Winnipegu byl připraven a zneškodnil střelecký pokus.

32:05
    Po několika střetech ve středním pásmu se hra dostává do branného pásma domácího týmu. Pastrňák dnes hraje velmi dobrý zápas, upřímně řečeno, nějaký bod za asistenci či gól by byl zasloužený.

33:25
    Hraje se rychlý hokej, který se musí divákům líbit.

34:10
    Komerční přestávka v čase, kdy do konce druhé třetině zbývá necelých šest minut.

34:10
    David Pastrňák v dnešním zápase vystřelil šestkrát, což je momentálně nejvíce z celého týmu Bruins.

34:39
    Andrew Ladd střelou zápěstím prověřil připravenost brankáře Raska.

36:12
    Druhá třetina se poklidně dohrává, nevypadá to, že by se měla urodit nějaká výraznější šance.

37:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.

37:05
    Kotouč se dotkl ochranné sítě nad brankou domácího týmu. Buly před Raskem. Vhazování vyhrál Winnipeg, ke střele se nedostal.

37:24
    Vyloučen hostující Mark Stuart na dvě minuty za hrubost.

37:57
    Hosté se dostali do zajímavé pozice v oslabení. Jmenovitě Evander Kane nedokázal propasírovat puk za brankovou čáru.

38:58
    Boston se nastěhovat do útočného pásma. Kombinuje před brankou Hutchinsona, který ve spolupráci s hráči před sebou kryje další útočnou akci protivníka.

39:24

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

Po dvou třetinách vedou hosté stále o jednu branku. Střelecky jsou ovšem aktivnější domácí 22-20. David Pastrňák vystřelil celkem šestkrát, díky tomu vede tuto statistiku ve svém týmu.

40:01

41:11
    Little byl ošetřovaný, za pomoci lékaře se dopravil na střídačku, snad bude v pořádku.

42:17
    Jim Slater nedokázal rychlou střelou poslat kotouč na místo určení. Velká šance Jets.

43:05
    Bruins právě vstřelili branku!
    MILAN LUCIC vyrovnává na 1:1. Velkou práci odvedli Söderberg a Hamilton, kteří akci vymysleli. Na střelce čekala snadná práce. Asistence: Carl Söderberg, Dougie Hamilton.
    Mlan LUCIC - 1:1

43:27
    Winnipeg mohl skórovat, ale Dustin Byfuglien nedokázal překonat Raska v brance Bostonu.

46:04
    Ze strany na stranu se momentálně přelévá hra, šance střídá šanci. Teď Evander Kane nedokázal najít mezírku v postoji brankáře, který se stihl přesunout k tyčce.

47:10
    Mathieu Perreault přišel o puk, a tak hrají domácí borci.

47:39
    Milan Lucic, který dnes už jednu branku vstřelil, se dostal znovu do zajímavé pozice, tentokrát mu puk sjel z hole.

47:59
    David Pastrňák měl čas na střelu, Hutchinson jeho snahu o skórování eliminoval.

48:10
    Na druhé straně Evander Kane ztroskotal na brankáři Hutchinsonovi.

48:54
    Dougie Hamilton střelou příklepem protáhl brankáře Winnipegu.

49:48
    Carl Söderberg ve slibné pozici nepřekonal maskovaného muže. Chyběl větší důraz.

50:19
    Nejprve branku minul domácí Patrice Bergeron. Následně mířidla neseřídil Dustin Byfuglien.

50:28
    Komerční přestávka. 29-28, to je aktuální poměr střel.

50:48
    Carl Söderberg střelou zápěstím vyprášil beton brankáře Jets.

53:01
    Zach Bogosian zápěstím protáhl brankáře Hutchinsona.

53:20
    Patrice Bergeron v dobré pozici nedokázal puk poslat přesně tam, kam bylo potřeba.

54:37
    Komerční přestávka. Domácí mají více ze hry, naopak hosté tahají za kratší konec pomyslného provazu. Gólman drží Winnipeg.ve hře.

55:00
    Do konce základní hrací doby zbývá posledních pět minut.

56:02
    Zdá se, že oba týmy chtějí poslat tento zápas do prodloužení.

56:30
    Vyloučen Brad Marchand na 2+2 minuty za vysokou hůl. Šance pro hostující tým.

57:21
    Dustin Byfuglien v zajímavé pozici branku minul o nějaký metr a půl.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty.

58:30
    Winnipeg nehraje přesilovou hru vyloženě špatně, ale nepřesnosti ho sráží.

59:00
    Poslední minuta hry ve třetí třetině.

59:45
    Už se nic nestane.

60:00

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Základní hrací doba nerozhodla, a tak na řadu přijde prodloužení.

60:01

60:30

60:50
    Hutchinson několika výtečnými zákroky zachránil hosty od pohromy.

61:46
    Söderberg neuspěl proti maskovanému muži Jets.

62:14
    Evander Kane v dobré pozici branku netrefil. Puk se mu postavil na hranu.

63:11
    Reilly Smith nemířil vůbec špatně, jen mu chyběla přesnost a důraznost.

63:39
    Söderberg přihrál do míst, kde stál DOUGIE HAMILTON, který rozhoduje o výhře domácího týmu v prodloužení. Hodně krutý konec pro hosty. Asistence: Carl Söderberg, Loui Eriksson.

David Pastrňák (BOS) 0+0, 7 střel, čas na ledě 17:02

Děkuji za pozornost a přeji pěkný víkend. (04:00:08)

Jan Prošek

Góly a asistencie: 44. Lucic (Söderberg, Hamilton), 64. Hamilton (Söderberg, Eriksson) – 17. Byfuglien (Kane, Scheifele)

Boston Bruins: Rask (Svedberg) – Krug, Seidenberg, Hamilton, Morrow, Miller, Bartkowski – Pastrňák, Bergeron, Marchand – Eriksson, Söderberg, Lucic – Griffith, Kelly, Smith – Gagne, Campbell, Paille
    Winnipeg Jets: Hutchinson (Pavelec) – Trouba, Stuart, Bogosian, Clitsome, Postma, Pardy – Wheeler, Little, Ladd – Byfuglien, Scheifele, Kane – Frolík, Perreault, Halischuk – Peluso, Slater, Thorburn

Rozhodca: McCauley, Watson Nansen, Murphy

Diváci: 17565