Buffalo – Winnipeg 1:2 (kon.) | NY Islanders – Washington 3:2 (po pr.) | Detroit – Philadelphia 5:2 (kon.)
Pittsburgh – Toronto 4:3 (po pr.) | Tampa Bay – NY Rangers 4:3 (kon.) | Florida – Carolina 1:0 (kon.)
Minnesota – LA Kings 0:4 (kon.) | Colorado – Chicago 2:3 (kon.) | San Jose – Calgary 0:2 (kon.)
Florida Panthers
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Carolina Hurricanes
cz Štvrtok 27.11.2014, 01:40 • BB&T Center, Sunrise • NHL

58:42
    Fanoušci jsou na nohou, Montoya zlikvidoval další pokus hostů!

58:08
    Ward odjíždí na střídačku, Canes to zkouší v šesti!

51:46
    Brankář Montoya neskutečně drží domácí tým! Canes mají drtivý tlak, nedaří se jim však brankáře Panthers překonat!

44:23
    Domácí si zahrají první přesilovku v dnešním utkání. Sjomin (CAR) odchází na trestnou lavici za hákování.

36:01
    Ward výborným přesunem lapil obrovskou šanci domácího Bergenheima!

34:09
    Luongo má zřejmě nějaký zdravotní problém a dost možná si jej přivodil při zatím nejlepším zákroku dnešního večera. Každopádně branku Panthers hájí od 31. minuty Al Montoya!

30:22
    Hosté si zahrají svou druhou přesilovku v dnešním duelu. Thornton (FLA) dostává menší trest za sekání.

26:07
    Luongo předvedl fantastický zákrok a fanoušci teď skandují pověstné "Looo"! Rask, útočník Canes, dostal puk do jízdy, položil si domácího brankáře a zakončoval do prázdné branky, Luongo ovšem natáhl svou lapačku a kotouč na poslední chvíli lapil!

19:38
    V závěru třetiny přichází také první vyloučení v utkání. Jokinen (FLA) odchází na dvě minuty za hákování.

18:27
    Obrovský tlak Panthers a brankář Ward teď podržel svůj tým snad třemi výbornými zákroky v rozmezí deseti vteřin!

14:10
    Bergenheim dostal trochu prostoru na levé straně útočného pásma a najížděl sám na Warda. Jeho dělovka ovšem skončila mimo branku, brankář hostů nakonec ani nemusel zasahovat.

06:06
    Huberdeau velmi drzým průnikem ohrozil branku Caroliny! Domácí útočník si počkal u mantinelu, a když viděl, že má cestu k Wardovi volnou, vydal se směle dopředu. Jen dobrý zákrok brankáře hostů teď zabránil druhému gólu v utkání.
    BJUGSTAD - 1:0

00:21
    Florida právě vstřelila branku!
    Tak toto je neuvěřitelný začátek! Domácí se ihned po vhazování vrhli do útoku, naprosto rozhodili obranu Canes a NICK BJUGSTAD střelou z vrcholu brankoviště překonal prakticky bezmocného Warda. Asistence: Jonathan Huberdeau, Brandon Pirri.