Jekaterinburg – Omsk 5:2 (kon.) | A. Mytišči – Soči 2:4 (kon.) | Kazaň – Ufa 0:1 (0:1 po s.n.)
Avtomobilist Jekaterinburg
5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
Avangard Omsk
Streda 26.11.2014, 15:00 • KrK Uralec, Jekaterinburg • KHL

58:22
    Hosťujúci Paršin obdržal za zbytočné protesty desaťminútový osobný trest.

48:10
    Domáci hokejisti sa dokázali ubrániť a už hrajú v plnom počte. Omsk je však stále pri puku a útočí.

46:10
    Na rad prichádza presilová hra pre Avangard. Domáci Viklund obdržal dve minúty za držanie protihráča.

29:57
    Hráči Jekaterinburgu majú k dispozícii presilovú hru. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť hosťujúci Kolarik.

06:09
    Na rad prichádza presilová hra pre Avtomobilist. Hosťujúci Mozer si odchádza sadnúť na dve minúty za podrazenie.

03:24
    Hostia si zahrajú v početnej výhode. Domáci Vitalij Popov obdržal dvojminútový trest za držanie protihráča.
    Góly a asistencie: 14. Brule (Palušaj, Lepisto), 24. V. Popov (Garejev), 32. Brule (Lepisto, Lazarev), 59. Golyšev (Simakov), 60. Metľuk – 36. A. Popov (Perežogin), 44. Paršin (Ljamin)

Avtomobilist Jekaterinburg: Kovář (Fomin) – Viklund, Lepisto, Metljuk, Antonov, Trjamkin, Gusev, Žuravľov, Jegin – Brule, Lazarev, Palušaj – Rybakov, Simakov, Golyšev – Lewandowski, Michnov, Bumagin – Komarov, Garejev, V. Popov
    Avangard Omsk: Barulin (41. Kostin) – Blaťák, Gustafsson, Ljamin, Kuljaš, Gluchov, Pivcakin, Vasiľev – Sobotka, Paršin, Kalinin – Lemťugov, Mozer, Wandell – Perežogin, A. Popov, Kolarik – Berdnikov, Rasskazov, Pervušin – Semjonov

Rozhodca: Alexej Anisimov, Sergej Beljajev – Alexej Maitak, Jevgenij Pronskich