Martin – Nitra 3:1 (kon.) | B. Bystrica – Žilina 6:5 (kon.) | Piešťany – Trenčín 3:1 (kon.)
Zvolen – Košice 6:2 (kon.) | Skalica – Poprad 6:3 (kon.)
HKM Zvolen
6:2 (2:2, 3:0, 1:0)
HC Košice
Utorok 25.11.2014, 18:00 • Zimný štadión Zvolen • Tipos Extraliga (SR)

58:39
    Teraz ale zbytočný útočný faul Martina Slobodu a domáci dohrajú zápas v oslabení – podrazenie.

37:56
    Rozčarovanie na tvári Kamila Brabenca a aj domácich fanúšikov. Zvolenský útočník odchádza na trestnú lavicu a posedí si tam možno takmer až do záveru druhej tretiny – nedovolené bránenie.

35:22
    Končí sa dvonásobná presilová hra hostí. Tomáš Hrnka inkasuje dvojminútový trest za nedovolené bránenie.

34:06
    Obrovská šanca Košíc na zníženie na rozdiel jedného gólu! Na trestnú lavicu odchádza obranca Peter Hraško – nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou.

33:40
    Ján Ťavoda odchádza na trestnú lavicu a môže byť rád, že za protesty nezinkasoval aj desaťminútový osobný trest. Prvá presilová hra pre HC Košice.

20:22
    Druhá tretina nám začne hneď zhurta presilovou hrou zvolenského HKM. Na trestnej lavici si posedí Jiří Bicek – krosček.

18:03
    Prvá presilová hra dnešného stretnutia bude patriť domácemu Zvolenu, keď na trestnú lavicu ochádza Adam Drgoň – držanie hokejky.

Jakub Bartko

Góly a asistencie: 5. Brabenec (Puliš, Sloboda), 19. Puliš (Brabenec, Juraško), 21. Sloboda (Brabenec, Puliš), 25. Bortňák (Juraško), 38. Pokovič (Hraško, Chovan), 43. Ďaloga (Kentoš, Ťavoda) – 1. Bicek (Bartoš), 10. Suja (Hrnka, Bartánus)

HKM Zvolen: Šimko (Orčík) – Bagin, Juraško (A), Hraško, Pokovič , Pichnarčík, Ťavoda – Sloboda, Brabenec, Puliš – Chovan (A), Jurík (C), Podkonický – Obdržálek, Bortňák, Škvaridlo – Ďaloga, Kentoš, Síkela. Tréner: Josef Turek.
    HC Košice: Melicherčík (25. Hylák) – Černák, Štrbák (C), Drgoň, Philipp (A), Cebák, Jánošík, Stupka, Šeda – Bicek (A), Bartoš, Jenčík – Lapšanský, Češík, Sojčík – Suja, Hrnka, Bartánus – Hinďoš, Chovan, Zikmund. Tréner: Anton Tomko.

Rozhodca: Tomáš Bundil, Peter Lokšík – Tomáš Holienka, Roman Výleta

Diváci: 1 583