Prievidza – Michalovce 2:4 (kon.) | Spišská N. Ves – SR 18 6:2 (kon.) | Lipt. Mikuláš – P.H.K. 3b Prešov 5:2 (kon.)
Topoľčany – Detva 5:4 (po pr.) | Pov. Bystrica – Trnava 1:3 (kon.) | Senica – Bardejov 3:2 (po pr.)
HC Dukla Senica
3:2 (1:0, 1:1, 0:1 - 1:0)
HK Bardejov
Streda 29.10.2014, 18:00TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

62:44
    Senica dala gól!
    Víťazný gól dáva JURÁK a vybojoval pre tím dva body.

61:52
    Zbytočné vylúčenie domácich. Za hákovanie mieri na trestnú lavicu Gula.

61:28
    Nebezpečná hra s vysokou hokejkou a na trestnú lavicu mieri autor vyrovnávajúceho gólu – Sabol. Dajú domáci víťazný gól?

58:09
    Bardejov dal gól!
    Tlak, ktorý si hostia vytvorili prináša ovocie. Je vyrovnané! Po závare pred Peksom sa nejlepšie zorientoval ĽUBOMÍR SABOL, ktorý vsietil vyrovnávajúci gól.
    Asistencie: G.Saliji, Hruška

57:00
    Hinďoš tvrdo vypálil a len tak-tak,že vracajúci sa Reissmuller si puk nevrazil do svojej siete.

53:29
    Gulova delovka od modrej rozvlnila sieť, ale len z vonkajšej strany. Domáci sa prebrali a začali poriadne útočiť.

52:20
    Hneď po buly vypálil Hinďoš, ale Peksa vytiahol ďalší z fantastických zákrokov. Seničania mu musia ďakovať.

50:30
    Fantastický zákrok Peksu, ktorý teraz vychytal čistú tutovku. A treba povedať, že toho veľa nevidel.

49:24
    Mikolášek dostáva dve minúty za hákovanie.

49:23
    Hopkovič označkoval bránu domáceho tímu.

45:22
    Penákov pokus minul ľavý horný roh brány.

44:10
    Macejko dostáva menší trest za krošček. Navýšia domáci v početnej výhode svoje skóre?

37:21
    Vzájomné vylúčenie – Samir Saliji a Ondrej Janík.

34:42
    Hráč upozornil rozhodcu a on až na jeho podnet vylučuje domáceho hokejistu. Na dve minúty vyťahuje rozhodca z hráčskej lavice Perniša, ktorý si musí odpykať trest za nebezpečnú hru s vysokou hokejkou.

34:06
    Lišiacky to skúšal spoza brány Lantoš, ale nebol úspešný.

31:45
    Neumanna nepríjemne sfauloval G.Saliji a dostáva menší trest za seknutie. Neumann sa ťažko zdvíhal z ľadu, ale zrejme bude v poriadku.

31:10
    Od modrej čiary vypálil Janík, ale jeho strela bránu minula. Puk sa odrazil od zadného mantinelu a do odkrytej brány ho dopravil VLADIMÍR LANTOŠ.
    Asistencie: Janík

30:04
    Na ľavej strane stratili domáci puk a z kruhu prekonal Peksu MILAN TAKÁČ.
    Asistencia: Prokop

29:21
    Sily na ľade sa vyrovnajú. Za nedovolené bránenie v hre dostáva dvojminútový trest Hopkovič.

28:32
    Jurák dostáva dve minúty za nebezpečnú hru s vysokou hokejkou. Podarí sa hosťom využiť presilovku?

28:14
    Hlúpa strata puku domácich ešte v útočnej tretine. Šimčáka však Peksa fantasticky vychytal.

19:54
    Baláž dostáva menší trest za krošček. (BJ)

16:46
    Nedovolené bránenie v hre vylúčilo na dve minúty z hry Hopkoviča. (BJ)

14:14
    Videlka ide na trestnú lavicu. Dostáva menší trest za seknutie. Troška diskutabilné vylúčenie, ale pánom na ihrisku je rozhodca.

11:44
    Skóre otvárajú domáci hokejisti. Vereš po ľavej strane potiahol puk do útočného pásma, nahral na druhú stranu Blaškovi, ktorý vypálil na Andreanina, ktorý strelu vyrazil, puk sa odrazil späť k RASTISLAVOVI VEREŠOVI, ktorý už puk do siete dostal.
    Asistencie: Daniel, Blaško
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Petra Beblavá

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 12. Vereš (Daniel, Blaško), 32. Lantoš (Janík), 63. Jurák – 31. Takáč (Prokop), 59. Sabol (Saliji, Hruška)

HC Dukla Senica: Peksa – Janík, Loydl, Perniš, Reissmuller, Gula, Fian, Neumann – Jurík, Kalináč, Lantoš, Penák, Jurák, Mikolášek, Videlka, Surovka, Daniel, Blaško, Šúrek, Vereš
    HK Bardejov: Andreanin – Gajdoš, Takáč, Slimák, Hruška, Hopkovič, Macejko – Kohutiar, Vaško, Hinďoš, Baláž, Cútt, Sabol, Česelka, Prokop, S.Saliji, Šimčák, G.Saliji