Hr. Králové – Dukla Praha 2:4 (kon.) | Příbram – Ostrava 3:1 (kon.) | Jablonec – Teplice 4:2 (kon.)
Slovácko – Plzeň 0:1 (kon.)
FK Příbram
3:1 (1:0)
FC Baník Ostrava
cz Sobota 25.10.2014, 17:00 • Energon aréna (kapacita 9100), Příbram, Česká republika • První fotbalová liga (CZ)

84
    Střídání Příbrami: Ze hřiště odešel Tomáš Pilík, nahradil ho Jan Suchan.

83
    Baník právě vstřelil branku!
    Příbram vrátila soupeři dáreček. Tentokrát se špatné přihrávky zmocnil DAVOR KUKEC, obešel Boháče a zasunul do prázdné branky.

81
    Příbram střídá podruhé – dvougólový střelec Jakub Řezníček má dnes již odpracováno, nahrazuje ho Tomáš Krbeček.

79
    Před malou chvilkou dostal žlutou i Davor Kukec.

78
    Vystřídala i Příbram – za velkého potlesku odešel Zeman a nahradil ho Danoski.

77
    Baník střídá – odchází Narh a přichází Byrtus.

76
    I Fillo si chtěl dnes dát branku a nyní možná trošku sobecky nepředložil míč do obrovské šance Řezníčkovi, který by měl před sebou odkrytou branku a zřejmě by vsítil hattrick!

70
    Martin Zeman dostává, zřejmě za protesty, žlutou kartu.

63
    Příbram právě vstřelila branku!
    A to je nejlepší příbramská odpověď na výtržnosti fanoušků Baníku! JAKUB ŘEZNÍČEK se prosazuje v těsně blízkosti brankové čáry a dává již svůj druhý gól v tomto utkání! Příbram – Ostrava 3:0!

56
    Parádní akce Pilíka, který se snažil vybídnou ke střele na hranici pokutového území Hnaníčka. Jeho pokus na poslední chvíli zablokoval Kukec.

47
    Tak to je skvělý nástup domácích do druhé půle. Obránce Baránek si nerozuměl s vlastním gólmanem a kanonýr JAKUB ŘEZNÍČEK potvrdil svou střeleckou formu a střelou na bližší tyč překonal Pavlenku – 2:0!

46
    O poločase hosté provedli dvojité střídání – odešel Vojtěch Štěpán, kterého nahradil De Azavedo a dohrál také Lindpere, kterého nahradil Šašinka.

38
    Zřejmě největší šance Baníku. Štěpán dostal pěkný centr z levé strany přímo na nohu, snažil se přehodit Boháče, ale naštěstí pro domácí se mu to nepodařilo a jeho pokus šel nad branku.

35
    Tak to byla parádní příbramská akce, která si zasloužila druhou branku! Zeman se zbavil elegantně protihráče a v pokutovém území našel Řezníčka, který v akrobatické pozici zasáhl balón a ten mířil na zadní tyč, ale Pavlenka předvedl skvělý zákrok a ochránil Baník od druhé inkasované branky!

33
    Hájovský je prvním hráčem, který dostává žlutou kartu. Byl u míče o něco později a zasáhl bolestně soupeřům pravý kotník.

25
    A Energon aréna je na nohou! MARTIN ZEMAN skákavou střelou přímo ze standardní situace překonává Pavlenku v brance Baníku. Jeho pokus zapadl přímo k pravé tyči – 1:0.

16
    Další akce Příbrami! Zeman dostal dobrou přihrávku za obranu, postupoval z levé strany na Pavlenku a prudkou střelou mířil na zadní tyč, kterou těsně minul!

14
    Příbram dala po zhruba 15 minutách první branku, ale zřejmě ji správně sudí neuznává pro postavení mimo hru.