Vladivostok – CSKA Moskva 0:5 (kon.) | Novokuzneck – Novgorod 1:6 (kon.) | Novosibirsk – Čerepovec 1:0 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk – Metallurg Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Čeljabinsk – Ufa 1:2 (po pr.) | Nižnekamsk – Omsk 3:4 (kon.)
Togliatti – Barys 2:1 (3:2 po s.n.)
Admiral Vladivostok
0:5 (0:0, 0:4, 0:1)
CSKA Moskva
Sobota 04.10.2014, 08:00 • Fetisov Hall • KHL

Tak a máme tu koniec dnešného zápasu, v ktorom jasne dominovali hráči CSKA, ktorí tvrdo trestali zbytočné vylúčenia domácich. Admiral dnes predviedol veľmi slabý výkon až na pár výnimiek si nevytvorili žiadnu šancu, nevyužili presilovky a tak konečný výsledok odzrkadľuje priebehu celého zápasu. CSKA naťahuje počet víťazných stretnutí na 9 a najbližšie sa predstavia na ľade Amuru Chabarovsk. Ďakujem Vám za pozornosť. (10:22:45)

60:00

59:20
    Zápas sa už iba dohráva a oba celky čakajú na záverečný klaksón.

58:02
    Admiral v plnom počte.Môžu si vyddýchnuť.

57:20
    Prokhorkin hľadal lešie postaveého spoluhráča, ale prihrávka sa už k nemu nedostala.

56:33
    Zatiaľ ale Admiral odoláva tlaku hlavne prvej formácie, ktorá rozkrútila riadny kolotoč v obrannom pásme Admiralu.

56:02
    Hneď po góle je tu aj trest pre Vladivostok. na 2min odchádza Davydov za držanie
    Igor VOLKOV - 0:5

55:10
    CSKA Moska dala gól!
    Po kombinácií na modrej sa po strele dostal k vyrazenému puku VOLKOV, ktorý nemal problém zasunúť puk do poloodkrytej bránky.
    Asistencie: Prokhorkin

53:19
    Vynikajúci Proskuryakov, ktorý po chybe obrany zlikvidoval prečíslenie CSKA.

52:55
    CSKA opäť prežila oslabenie a hrjú v plnom počte.

52:35
    Ale na konci presilovky si predsa len vytvorili domáci veľkú šancu keď po Gyngeho nahrávke nedorazil do odkrytej bránky Bergfors.

51:38
    Presilovky však nie sú dnes výhodou Vladivostoku, prvá strela po pól minúte, ale zblokovaná zadákom CSKA na ochrannú sieť.

50:55
    Ďalší nedovolený zákrok CSKA. Oddýchnuť si ide Kiselevich za podrazenie na 2min.

50:52
    CSKA v plnom počte. Toto oslabenie zvládli bez problémov kedže domáci hokejisti ani trochu nepreverili Galimova.

49:58
    Ale je to opäť stará známa presilovka Vladivostoku, bez jedinej strely na bránu. Vyzerá to akoby ani nehrali o jedného muža viac.

48:52
    Na trestnú lavicu odišiel Artyukhin(CSKA). za tvrdý a zbytočný hit na Ugarova.Dostáva k tomu aj osobný 10minútový trest.

47:39
    Opäť sa nám pripomenul Radulov, ktorý po krásnom sóle okolo brány domácich ale neprestrilil brankára Vladivostoku.

46:59
    CSKA v plnom počte. Domáci aj napriek snahe nedokázali využiť ďalšiu presilovku.

46:20
    Táto presilovka je úplne o niečom inom ako predošlé. Ďalší závar pred Galimovom riešia hráči CSKA vyhodením cez všetky čiary.

45:44
    Tak a prvá obrovská šanca domácich. Po strele od modrej sa dostali pred Galimovom k dorážkam Zubov, Ugarov aj Lisin , ale neuspeli.

44:59
    Tak Radulov si dnes vyskúša aj trestnú lavicu, kde odchádza na 2min.

43:40
    Po chybe obrancu domácich pálil z medzikružia Mursak, Proskuryakov však vyrazil a následne išli 3 na 2 hráči Vladivostoku ale forhendová strela Ushenina Vl. mierila presne do Galimova.

42:00
    CSKA nezačalo tak aktívne, ako predošlú tretinu, ale majú už 4gólový náskok a nemajú sa kam ponáhľať.

40:50
    CSKA v plnom počte.Domáci si nevytvorili žiadnu šancu.

40:01
    Vladivostok bude pokračovať v presilovke.

40:01

Druhá tretina bola ukážkovou v podaní CSKA.Potrestali všetky vylúčenia domácich. Nezastaviteľny bol hlavne Radulov, ktorý 2góly dal a mal aj ďalšie veľké šance. Domáci su úplne bezzubý a vyslali iba 3strely na bránu Galimova. Dokážu v 3.tretine dať aspon čestný gól alebo si Galimov odnesie z Fetisov Hall čisté konto.
    Tretia tretina začne približne o 9:46

40:00

39:32
    Vladivostok však hrá presilovku rovnako zle ako oslabenie, nedokázali sa ani len nasťahovať pred brankára Galimova.

38:50
    Tentokrát si výhodu o jedného muža vyskúšajú domáci na trestnú lavicu ide za podrazenie Artyukhin(CSKA).

36:10
    Po 4.góle domáceho brankára Nalimova strieda Proskuryakov.Bude sa mu dariť lepšie?
    Jan MURSAK - 0:4

36:10

Opäť využitá presilová hra, dnes ich hrajú ukážkovo, tento krát sa z pravého kruhu presadil strelou švihom MURSAK.
    Asistencie: Denisov

34:53
    Gorushansky(VLA) ide na trestnú lavicu za hákovanie.Potrestajú hráči CSKA opäť vylúčenie domácich?

34:45
    Tak nakoniec po dlhom čase predsa len vystrelili. Konkrétne Ushenin Vl., ale jeho strela nemohla vystrašiť brankára Galimova.

34:00
    Vyzerá to akoby hokej hralo iba jedno mužstvo, domáci sa nedostávajú skoro do ničoho.

33:20
    A opäť Radulov, sám obkrúžil bránku domácich a dokázal aj vystreliť, ale jeho pokus Nalimov kryl.

31:52
    Nalimov chvíľu nevedel kde má puk po nahodení na jeho bránku, ale ten bol pod jeho telom. Vhadzovanie po jeho ľavici.

30:54
    Tentokrát Radulov zlyhal a nepripísal si hattrick. Išiel sám na bránku po krásnej prihrávke z vlastného pásma od Denisova, ale Nalimov ho parádne vychytal, ale Radulov hrá s veľkou chuťou.

30:08
    Komerčná prestávka, po ktorej sa bude vhadzovať po pravici Nalimova.Bude CSKA pokračovať v perfektnom hokeji?

29:30
    CSKA dnes ukážkovo trestá vylúčenia Vladivostoku, ktorí sa určite budú vyhýbať zbytočným zákrokom.
    Alexandr RADULOV - 0:3

28:20

Krátko po góle sa neustal tlak CSKA a po zakombinovaní pred Nalimovom ho druhýkrát prestrelil z tesnej blízkosti RADULOV.
    Asistencie: Grigorenko
    Stephane DA COSTA - 0:2

26:35

Využitá presilovka 5-3. Po obrovskom tlaku hostí našiel prihrávkou do odkrytej časti brány Zaitsev osamoteného DA COSTU, ktorý už nemal problém zasunúť puk.Pokračujeme v 5-4
    Asistencie: Zaitsev

26:20
    Brankár Nalimov sa teraz potí, zasypali ho strely Da Costu, Zaitseva a Radulova.

25:38
    CSKA bude hrať 5-3 na trestnú odchádza Zubov(VLA).

25:12
    Prvá strela na Nalimova prišla až po skoro minúte..Od modrej ho preveril Denisov.

24:27
    2min pre Davydova(VLA) za držanie

24:02
    Pozornosť brankára Galimova preveril strelou po ľade Makarov.

22:12
    Zmätok pred bránou Vladivostoku vyriešil brankár Nalimov, ktorý prikryl puk pod lapačku.

21:32
    Už už sa hostia opäť dostávali do šance, ale zastavilo ich postavenie mimo hry.
    Alexandr RADULOV - 0:1

20:54
    Hostia ani nie po minúte hry využívajú presilovku po krásnej kombinácií Da Costu stelil gól z blízkosti bránky RADULOV.Asistencie: Da Costa

20:01

Máme za sebou prvú tretinu, kde sme gól nevideli. Aktívnejší boli hostia hlavne vďaka útočnému triu Radulov- Da Costa- Grigorenko.Hostia ale začnú druhú časť presilovkou, takže uvidíme či a kedy sa dočkáme prvého gólu.
    Druhá tretina začne približne o 8:50.

20:00

19:50
    Presilovka, ale bude predelená prestávkou.V prvej tretine sa počas nej nič vážnejšie nestalo.

19:35
    Presilovku si tento raz zahrá CSKA, oddýchnuť na 2min si ide Ushenin Vy.

18:22
    Hokejisti CSKA sú opäť aktívnejší, ale k vážnejšej strele sa stále nedostali.

17:20
    CSKA v plnom počte.

16:15
    Domáci hrajú presilovke veľmi zle.Len nahadzujú puky do pásma CSKA, ktorí sa poľahky oslobodzujú.

15:20
    Prvé vylúčenie zápasu na trestnú putuje Prokhorkin(CSKA)

12:02
    Stále čakáme na prvý gól zápasu, o čosi aktívnejší sú hostia.

11:00
    Tak teraz sa prvá formácia CSKA usadila v pásme hádam na minútu, čoho výsledkom boli aj strely Radulova a Grigorenka.

10:15
    Opäť tu máme kľudnejšiu časť zápasu, kde je veľa nepresných prihrávok a súbojov pri mantineloch.

09:25
    Pekná strela Billinsa z ľavej strany ale brankár si s ňou bez preblémov poradil. Na druhe strane niečo podobné ukázal Makarov.

06:20
    Stretnutie sa celkom slušne rozbehlo a hrá začína naberať na tempe.

04:58
    Po krásnej prihrávke Radulova sa sám pred bránkou ocitol Grigorenko, ale trafil len do vyrážačky brankára.

04:01
    Propagačná strela Kiselevicha, ktorá ale nemohla vystrašiť brankára domácich.

03:00
    Takže gól to nebol ako ukázal rozhodca.

03:00
    Obrovská šanca hostí, keď puk po strele poskakoval na bránkovej čiare, ale Artyukhinovi sa nepodarilo ho zasunúť, ale bude sa asi telefonovať.

02:00
    Zatiaľ je to viac o nepresnostiach, žiadna ani len menšia šanca.

00:21
    Ugarov sa predral až do útočného pásma a preveril pozornosť brankára hostí.

00:01

Admiral Vladivostok: Proskuryakov(Nalimov)- Pyett, Davydov, Lisov, Kolar, Zemchyonok, Kuzmin, Volodin- Bergfors, Goroshansky, Gynge, Lisin, Zubov, Ugarov, Makarov, Sigarev, Sokolov, Ushenin Vl., Ushenin Vy., Gorshkov

CSKA Moskva: Lalande(Galimov)- Denisov, Zaitsev, Kiselevich, Billins, Panin, Yegorshev, Bondarev, Mamin- Radulov, Da Costa, Grigorenko, Mursak, Prokhorkin, Artyukhin, Andronov, Stas, Volkov, Lyubimov, Zharkov, Zhafyarov

Rozhodca: Kulakov, Odins- Metalnikov, Sirotkin.

Prajem príjemné skoré ráno všetkým fanúšikom hokeja, pozývam Vás sledovať celkom zaujímavý zápas kde domáci Vladivostok privíta silný celok CSKA Moskva.Pred zápasom sa pozrieme do táborov oboch mužstiev.

Vladivostok

Tím sa nachádza na 10.mieste Východnej konferencie so ziskom 11bodov. Po sérií troch prehier nasledovali dve domáce výhry, tá posledná na nájazdy. Vladivostok je silný najmä v domácej Fetisov Hall, keď stratil ešte iba 1bod.

CSKA Moskva

Tím z Moskvy sa nachádza na 2.mieste Západnej konferencie so stratou troch bodov na vedúci Petrohrad, ale majú zápas k dobru. CSKA ťahá sériu ôsmich víťazných duelov v rade, kde naposledy zdolali Novokuzneck vysoko 6:1 na jeho ľade.

Vzájomné zápasy tímov sú však vyrovnané 1:1.Zdolajú teda hviezdy ako Radulov a spol. aj Vladivostok a predĺžia víťaznú šnúru alebo sa budú na konci radovať domáci a udržia si neporaziteľnosť na domácej pôde?

Prajem príjemné sledovanie.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 08:00.

Michal Geľhoš

Góly a asistencie: 21. Radulov (Costa), 27. Costa (Zaitsev3), 29. Radulov (Grigorenko), 37. Mursak (Denisov), 56. Volkov (Prokhorkin)

Admiral Vladivostok: Nalimov(37.Proskuryakov)- Pyett, Davydov, Lisov, Kolar, Zemchyonok, Kuzmin, Volodin- Bergfors, Goroshansky, Gynge, Lisin, Zubov, Ugarov, Makarov, Sigarev, Sokolov, Ushenin Vl., Ushenin Vy., Gorshkov
    CSKA Moskva: Galimov(Lalande)- Denisov, Zaitsev, Kiselevich, Billins, Panin, Yegorshev, Bondarev, Mamin- Radulov, Da Costa, Grigorenko, Mursak, Prokhorkin, Artyukhin, Andronov, Stas, Volkov, Lyubimov, Zharkov, Zhafyarov

Rozhodca: Kulakov, Odins- Metalnikov, Sirotkin