Skalica – Senec 4:0 (kon.) | Rovinka – Šaľa 1:3 (kon.) | Poprad – Prešov 3:2 (4:2 po pen.)
Moldava – Bardejov 0:2 (kon.)
TJ Rovinka
1:3 (1:2)
FK Slovan Duslo Šaľa
Utorok 02.09.2014, 17:00 • TJ Rovinka • Slovenský pohár - Slovnaft cup

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

Dobrý deň, vítam Vás pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 3.kola Slovnaft Cupu medzi TJ Rovinka a FK Slovan Duslo Šaľa z ktorého Vám prinesieme informácie o zmenách stavu.

TJ ROVINKA

Domáci futbalisti ako účastník III.ligy-Bratislava začali túto sezónu v pohári už v 1.kole v ktorom zdolali TJ Slovan Viničné na jeho ihrisku 1:3, v druhom kole nastúpili proti celku z vyššej súťaže a to konkrétne proti Novému Mestu nad Váhom ktoré hrá Doxxbet Ligu-Západ, teda druhú najvyššiu súťaž, v tomto zápase uhrali na vlastnom ihrisku prekvapujúcu remízu 1:1 a postúpil na pokutové kopy 5:4.V lige domáci zatiaľ na sľubné výsledky z pohára nenadviazali, keď po piatich kolách majú na konte len dva body za dve remízy a tri prehry s pasívnym skóre 4:9 a okupujú len trinástu pozíciu.

Hosťujúci futbalisti rozbehli túto sezónu ako účastník Doxxbet Ligy-Západ v pohári v druhom kole na ihrisku FK Lamač Bratislava kde s prehľadom zvíťazili 0:6, aj keď hodno povedať že domáci prvých tridsať minút odolávali a stav bol 0:0, polčas nakoniec skončil 0:1 a v druhom hostia rozhodli štyrmi gólmi v rozpätí piatich minút (60-65 min.).V lige hostia okupujú piatu pozíciu keď zaznamenali tri výhry, dva remízy a raz prehrali, na konte majú 11 bodov.

FC Spartak Trnava (B) – FK Slovan Duslo Šaľa

TJ Rovinka: Minár- Krpelán, P.Maroši(C), Štrbák, Marec, Ďuriša, Uhrovčík, Marko, Marič-Bjekič, Bőhmer, Martin Štefunko
    Náhradníci: Klembara, Sokol, Marienka, Marián Štefunko, Bóna, Dikoš, Kovalčík

FK Slovan Duslo Šaľa: Kolmokov(C)- D.Kiss, Blagojević, Fehervári, Tomiš, Konopásek, A.Urban, Nurković, Kochan, L.Szabó, G.Matić
    Náhradníci: B.Szabó, Nagy, Čurgali, Holeva, Gešnábel, Galbavý, Rusznák(NB)

TJ Rovinka 1:3 FK Slovan Duslo Šaľa

Góly: 4 min. 0:1 Fehevári, 25 min. 1:1 Marko, 30 min. A.Urban 1:2, 80 min. Nurković 1:3