Karaganda – Hajduk Split 4:2 (kon.) | Astana – Štokholm 1:1 (kon.) | Neftçi Baku – Čichura 0:0 (kon.)
Giurgiu – Liberec 3:0 (kon.) | FK Dinamo Moskva – Shmona 1:1 (kon.) | Elfsborg – Hafnarfjördur 4:1 (kon.)
Omonia Nikózia – Met. Skopje 3:0 (kon.) | Ruch Chorzów – Esbjerg 0:0 (kon.) | Brommapojkarna – Turín 0:3 (kon.)
Minsk – Kluž 1:0 (kon.) | Göteborg – Rio Ave 0:1 (kon.) | Karabükspor – Rosenborg 0:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Lyon 1:4 (kon.) | Eindhoven – St. Pölten 1:0 (kon.) | Trenčín – Hull City 0:0 (kon.)
Zorja Luhansk – Molde 1:1 (kon.) | YB Bern – Ermis 1:0 (kon.) | Ploiesti – Plzeň 1:1 (kon.)
RNK Split – Odesa 2:0 (kon.) | Víkingur – Rijeka 1:5 (kon.) | Waregem – Soligorsk 2:5 (kon.)
Brugge – Brøndby 3:0 (kon.) | Diósgyöri – FK Krasnodar 1:5 (kon.) | Mainz – Asteras 1:0 (kon.)
Sociedad – Aberdeen 2:0 (kon.) | FK Sarajevo – Atromitos 1:2 (kon.) | Stjarnan – Lech Poznań 1:0 (kon.)
St. Johnstone – Trnava 1:2 (kon.) | Grodig – Zimbru Kišiněv 1:2 (kon.)
KDÇ Karabükspor
0:0 (0:0)
Rosenborg BK
cz Štvrtok 31.07.2014, 19:00 • Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadium, Karabuk (TUR) • Európska liga (predkolá)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Hezký den Vám přeji od onlajnového přenosu fotbalového utkání mezi týmy KDÇ Karabükspor a Rosenborg BK.

Pro domácí tým KDÇ Karabükspor se bude jednat o první soutěžní klání v této sezóně- Na formu tureckého týmu si tedy budeme muset počkat a nechat se překvapit výkonem na hřišti.

Jejich soupeři z Norska budou podstatně rozehranější, jelikož v červenci absolvují již devátý zápas. V domácí lize je zatím Rosenborg na pátém místě. Kvalifikací o Evropskou ligu však zatím prochází norský tým pouze s jednou prohrou a může se opřít o čtvrtého nejlepšího střelce kvalifikace Jensena.

Tyto týmy spolu ještě nesehrály žádné utkání. Sázkové kanceláře však favorizují domácí tým.

KDÇ Karabükspor: Waterman – Özgenc, Mabiala, Gungor, Kayhan – Ozek, Incedemir, Sow, Kas – Traore – Kumbela
    Náhradníci: Ozer – Akca, Ayik, Cenik, Garhan, Ozkan, Özmert

Rosenborg BK: Hansen – Mikkelsen, Strandberg, Reginiussen, Dorsin – Selnaes – Jensen, Diskerud – Pedersen, Riski, Skjelvik
    Náhradníci: Orlund – Berntsen, Helland, Rönning, Soderlund, Sorloth, Sormo

Rozhodčí: Kovařík – Moláček, Mencl (CZE).

1

2
    Selnas si pomohl útočným faulem. Míč získávají domácí.

3
    Karabükspor bude zahrávat rohový kop.

4
    Özgencův roh nebyl nebezpečný. Hraje se dále.

5
    Na druhé straně vybojovali rohový kop hosté.

6
    Domácí odvrátili Pedersenův rohový kop.

7
    Selneas fauloval Sowa. Přímý kop pro domácí.

8
    Hráči domácího celku při přímém kopu vběhli do postavení mimo hru.

9
    Kumbela fauloval Reginiussena. Přímý kop uvidíme na druhé straně.

10
    Z přímého kopu vytěžili hosté pouze rohový kop.

11
    Pedersen našel od rohového praporku Strandberga. Ten ovšem netrefil branku.

12
    Hraje se ve středu hřiště.

15
    Kumbelova akce byla zastavena pro postavení tohoto hráče mimo hru.

16
    Diskerud fauloval Kayhana. To je dobrá příležitost pro domácí.

17
    Özgencovu ránu vyrazi Hansen na rohový kop.

21
    Hraje se stále především ve středu hřiště.

22
    Mikkelsen také fauloval Kayhana a domácí mají k dispozici další trestný kop.

23
    Traoré rozehrál roh nakrátko. Akci však přerušil praporek rozhodčího pro Sowův ofsajd.

24
    Stále vidíme boj o střed hřiště. Ten ale momentálně ovládli Norové.

25
    Rosenborgští budou zahrávat roh.

26
    Pedersenův roh zapříčinil šanci, do které se dostal Selnaes. Waterman ale míč vyráží a domácí mohou jít do protiútoku.

27
    Özekovu šanci chytá Hansen.

28
    Skjelvik zastavil nedovoleně Traorého. Domácí budou mít další přímý kop.

29
    Rosenborg ubránil nebezpečnou situaci a na druhé straně vybojoval rohový kop.

30
    Pedersenův rohový kop byl odvrácen.

31
    Waterman právě vychytal Skjelvikovu střelu.

32
    Hosté stále pokračují v tlaku.

36
    Dorsin fauloval Özeka. Vidí žlutou kartu, navíc domácí mají k dispozici přímý kop.

37
    Özgencova rána branku soupeře neohrozila.

43
    Özgenc poslal míč vedle soupeřovy branky.

44
    Kumbela byl zastaven praporkem rozhodčího ve vyložené šanci.

45
    Kumbela mohl vstřeli gól do šatny. Hansen však vyrazil míč na roh.

45+1
    Traorého rána byla zablokována a zároveň to byla poslední akce tohoto poločasu.

45+1

Ačkoliv převaha žádného z týmů nebyla nijak velká, po dobu prvního poločasu více hrozil Roseborg. Domácí však také byli blízko vstřelení branky a to v posledních minutách první půle. Protože jsme ale branku zatím neviděli, odchází hráči do kabin za bezbrankového stavu.

52
    Kumbela prověřil Hansena, který vyráží míč za branku. Velká šance domácích končí rohovým kopem.

53
    Traorův rohový kop končí v ofsajdovém postavení Sowa.

62
    Diskerud se dostal ke střele. Míč ale letí mimo branku. Stav se tedy nemění ani nyní.

64
    Riskiova rána byla zblokována na roh.

65
    Pedersenův rohový kop nebezpečí nepřinesl.

66
    Na druhé straně zahrozil Erkan. Hansen si ale připsal další zákrok.

67
    Rosenborg drží míč na útočné polovině.

68
    Jensen zakončil vedle branky.

69
    Vidíme první střídání v utkání. Traoré opouští travnatou plochu, jeho pozici zaujme Hakan Özmert.