Španielsko – Bolívia 2:0 (kon.) | Uruguaj – Sev. Írsko 1:0 (kon.) | Bosna – Pobr. Slonoviny 2:1 (kon.)
Čile – Egypt 3:2 (kon.) | Nórsko – Rusko 1:1 (kon.) | Chorvátsko – Mali 2:1 (kon.)
Albánsko – Rumunsko 0:1 (kon.) | Portugalsko – Grécko 0:0 (kon.) | Holandsko – Ghana 1:0 (kon.)
Taliansko – Írsko 0:0 (kon.) | Mexiko – Ekvádor 3:1 (kon.) | Kolumbia – Senegal 2:2 (kon.)
Kolumbia
2:2 (2:0)
Senegal
cz Sobota 31.05.2014, 23:00 • Estadio Pedro Bidegaín, Capital Federal, Ciudad de Buenos Aires, Argentina • Medzinárodné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:00.

Utkání se odehraje na neutrální půdě stadionu Estadio Pedro Bidegaín v Capital Federal v argentinském Ciudad de Buenos Aires, s kapacitou 43 494 diváků. Jako hlavní rozhodčí zápas povede Argentinec Silvio Trucco, na čarách mu pak budou pomáhat krajané Scime a Navarro.

Vítejte u on-line přenosu fotbalového mezinárodního utkání mezi KOLUMBIÍ a SENEGALEM.

Kolumbie: Mondragón – Armero, Valdés, Yepes, Zúñiga – Aguilar, Sánchez, Quintero, Ibarbo – Teo, Bacca.

Senegal: Dieng – Z. Touré, Diedhiou, Diagné, Diédhiou, Sylla, Seck, Ndoye, Diop, Mendy

Rozhodčí: Trucco – Scime, Navarro.

Oba týmy na hrací ploše, hrají hymny.

1

2
    Senegal bude mít k dispozici volný kop na polovině soupeře.

3
    Míč končí v náruči gólmana Mondragóna, který bude moci rozehrát.

4
    Kolumbie má rohový kop, který rozehraje Quintero z levé strany.

5
    Míč propadl pokutovým územím a k Valdésovi, který zakončuje z pravé strany, ale přestřeluje branku.

7
    Ibarbo neudržel míč na pravém křídle, je z toho aut pro Senegal.

8
    Další autové vhazování Senegalců, stále na jejich polovině.

10
    Rohový kop po pro Kolumbii.

12
    Kolumbie právě vstřelila branku!
    Kolumbijci rozehráli rohový kop z pravé strany, míč dolétl do vápna, kde Bacca hlavičkoval před branku, přímo před nohy TEOFILA ANTONIA GUTIÉRREZE, jenž měl snadnou úlohu zakončit z malého vápna.

13
    Senegalci tak budou muset dohánět jednobrankovou ztrátu.

14
    Útočná akce Senegalu končí ztrátou míče před pokutovým územím soupeře, Mondragón nemusel zasahovat.

16
    Po přechodu přes půlící čáru ztrácejí Senegalci míč, těžko se jim tak kombinuje.

17
    Navíc komplikace pro africký tým, volný kop pro soupeře, z těsné blízkosti pokutového území Senegalu!

18
    Rozehraje Quintero, zkusil to přímo na bránu, to nebyla špatná střela!

20
    Gutiérrez fauluje na polovině soupeře, Senegal získává míč.

21
    Ale jen na krátko, nepřesným pasem Diedhioua na levou stranu se o něho sami připravují.

22
    Mondragón v pohodě rozehrává.

23
    Rohový kop Senegalci nezvládli, míč získává soupeř. Mondragón bude vykopávat.

24
    Tak nakonec to nebyl výkop, ale rozehrávka od branky.

25
    Sánchez zůstává ležet na trávníku a bude muset být ošetřován.

26
    Opodál však potřebuje ošetření také Senegalec Diop.

26
    Okamžik pro ostatní hráče na občerstvení.

27
    Žlutou kartu dostává Carlos Sánchez (Kolumbie).

28
    Již se konečně hraje, Konaté si něco vysvětluje v pokutovém území soupeře s bránícím Zúñigou.

29
    To vše před rohovým kopem Senegalu, z pravé strany rozehrává Diop, ale pro míč si "došel" Mondragón.

30
    Je za námi první půl hodina hry, favorizovaná Kolumbie vede o gól, Afričané však v posledních minutách vyrovnali hru.

32
    Kolumbijci kombinují ve středu hřiště.

33
    Senegalci vyčkávají na vlastní půli, byť je jejich francouzský kouč Giresse nabádá k napadání.

35
    Zúñiga vybojoval autové vhazování na pravé straně, na polovině Senegalu.

36
    Ale vlastní nepřesností se Kolumbijci připravují o míč.

36
    Na druhé straně odehrává Zúñiga raději na roh.

37
    Senegalci rozehráli z pravé strany, ale neohrozili branku soupeře.

40
    Je před námi poslední pětiminutovka první půle, hra je stále vyrovnaná, ovšem ve vedení je Kolumbie.

41
    Daf bojuje o míč na polovině soupeře, proti přesile bránících hráčů Kolumbie, která je nakonec úspěšnější.

42
    Po levém křídle postupuje dopředu Seck, ale míč získávají Kolumbijci.

43
    Postupná kombinace kolumbijských fotbalistů.

45
    Poslední minuta řádné hrací doby první půle.

45
    Na 2:0 pro Kolumbii zvyšuje v samém závěru prvního poločasu CARLOS BACCA, který se prosadil střelou z pravé strany, mezi dvěma obránci Senegalu..

45+1
    Nepřesný pokus Konatého z velké dálky, Mondragón bude moci rozehrát.

45+1

Jednu minutu nastavil sudí Trucco nad rámec základní hrací doby prvního poločasu, v němž dávali gól pouze reprezentanti Kolumbie. Do vedení je dostal ve 12. minutě Gutiérrez a zatím na konečných 2:0 upravil ve 45. minutě Bacca.

Druhý poločas začne přibližně v 0:06 hodin.

46
    Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Yepes, přichází Zapata.

46
    Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Zúñiga, přichází Arias.

46
    Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Gutiérrez, přichází Ramos.
    Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Sánchez, přichází Mejía.

46

47
    Senegal právě vstřelil branku!
    Vstup do druhého poločasu se Senegalcům povedl, z levé strany se dostal do vápna MOUSSA KONATÉ, který přesnou křížnou střelou nedal šanci Mondragónovi.

49
    Autové vhazování Kolumbie, z pravé strany, na polovině soupeře.

50
    Míč se ale bleskově vrací k Mondragónovi, který rozehrává.

52
    No vida! Senegalcům stačilo jen sedmminut druhého poločasu na vyrovnání! CHEIKH NDOYE napřáhl před pokutovým územím Kolumbice a fantastickou dělovkou překonává Mondragóna.

54
    Dnešnímu utkání přihlíží z tribuny také Radamel Falcao.

55
    Ten nyní bude sledovat, jak Quintero rozehraje roh z pravé strany.

55
    Míč končí v náruči Dienga.

57
    A jsou to Senegalci, kdo nyní drží míč a kombinuje.

60
    Je za námi hodina hry, na půli Komlumbie fauluje Aguilar Diopa, volný kop pro Senegal.

61
    Střídání v týmu Senegal: ze hřiště odchází Diédhiou, přichází Diedhiou.

62
    Daf rozehrává rohový kop Senegalu, z pravé strany.

62
    Je z toho ale rychlý brejk Kolumbie, který končí nepřesným pasem Baccy.

63
    Volný kop Senegalců, Mondragón si staví zeď.

63
    A nakonec to Diop zkusil přímo na bránu, Mondragón se musel natáhnout a vytěsnit míč z branky.

65
    Za nerozhodného stavu Kolumbijci kombinují ve středu hřiště.

66
    Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Valdés, přichází Alvarez.

67
    Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Bacca, přichází Martinez.

67
    Červenou kartu dostává Seck (Senegal) za ostrý faul na vlastní půli, na pronikajícího Mejíu.

69
    Bude zajímavé sledovat, jak se s nastalou situací Senegalci "poperou".

71
    Střídání v týmu Senegal: ze hřiště odchází Diop, přichází Thiouné.

72
    Kolumbijské reprezentanty dnešní utkání hodně bolí.

73
    Žlutou kartu dostává C. Diedhiou (Senegal).

74
    Volný kop pro Kolumbii, z nějakých pětadvaceti metrů.

74
    Quintero to zkusil přímo na branku, Dieng nemusí zasahovat.

76
    Střídání v týmu Senegal: ze hřiště odchází Daf, přichází Ndiyae.

77
    Rohový kop Kolumbijců, míč nakonec končí u Dienga, který rozehrává.

80
    Poslední desetiminutovka, Senegalci se urputně brání při vlastním oslabení.

82
    Z hlediště se ozývá pískot, hra v posledních minutách "spadla" do průměru.

83
    Útočnou akci Konatého přerušil odpískaný ofsajd.

85
    Kolumbie na polovině soupeře, nákop před branku, kde se snaží míč zasáhnout Martínez, zbýval mu tak metr.

87
    Senegalci faulují ve středu hřiště, volný kop pro Kolumbii.

88
    Nedorozumění ve finální fázi v podání reprezentantů Kolumbie, míč končí u Dienga, který bude rozehrávat.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby.

Dnešní utkání skončilo spravedlivou remízou 2:2, byť Kolumbie vedla po první půli 2:0. Vstup do druhého poločasu totiž vyšel lépe soupeři, který díky dvěma rychlým brankovým dokázal srovnat skóre a po zbytek zápasu v podstatě ubránit remízu.

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (00:57:05)