1:0 (0:0)
Levante UD
Piatok 16.05.2014, 21:00Španielska LaLiga

To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc. (22:51:49)

A je po sezóne. Aspoň pre tímy Málagy a Levante. Prvý zápas posledného 38.kola Primera División sa skončil tesným víťazstvom domácich pomerom 1:0. Andalúzania sa v druhom polčase vytvorili viacero gólových príležitostí, ale gólom sa skončila len strela Portilla v 60.minúte. V nadstavenom čase druhého polčasu ešte nepremenil nariadenú penaltu Casado.

90+2
    Prieto nadstavil nad rámec riadnej hracej doby 3 minúty.

90+1
    Loptu si na biely bod postavil striedajúci Casado, ale jeho strela končí až kdesi mimo La Rosaledy.

90
    Už v poslednej minúte riadnej hracej doby bol Juanmi v pokutovom území faulovaný a rozhodca ukazuje na biely bod!

88
    Koniec posledného zápasu sezóny pre tieto dva tímy sa veľmi rýchlo blíži, domáci kontrolujú jednogólové vedenie.

87
    Rýchle prečíslenie Málagy zakončil svojou strelou Amrabat, ale tá mu absolútne nevyšla.

86
    Ale ani s touto štandartnou situáciou nemali hráči Levante problémy.

85
    Juanmi prešiel obranou hostí ako nôž maslom a vybojoval pre Málagu rohový kop.

83
    Striedanie v tíme Málaga CF: z ihriska odchádza Pérez, prichádza Casado.

82
    Domáci mohli rozohrať aj deviaty rohový kop, ale ten doplachtil do zámedzia.

81
    Po rohovom kope Málagy prišla pätička Pawolwskiho, ale tá neskončila za chrbtom Navasa.

80
    Rozhodca Prieto sa okamžite po prerušení hry dostal k Diopovi a toho po druhej žltej karte posiela predčasne do kabíny.

80
    Teraz prišiel priestor pre striedajúceho Pawlowkiho, ktorý oklamal protihráča a svojou strelou dal Navasovi zabrať.

79
    Brejk domácich potiahol Amrabat, loptu prenechal Juanmimu, ale ten nedokázal prekonať Navasa nie najlepšou strelou.

77
    Striedanie v tíme Málaga CF: z ihriska odchádza Rescaldani, prichádza Juanmi.

75
    Na presný center si nabehol Navarro a hlavou usmernil loptu do siete, lenže rozhodca radosť hostí skrotil odpískaným útočným faulom.

74
    Antunes poslal k zemi Nagoreho a Levante bude kopať štandartku z pravej strany.

73
    Nádejnú strelu Rescaldaniho dokázal zablokovať obranca hosťujúceho tímu.

72
    Tempo hry upadlo, ale Málaga je stále aktívnejšia a Levante nevie domácu bránku ohroziť.

71
    Oba tímy prestriedali a teraz sa už môže Navas odkopom založiť akciu hostí.

70
    Striedanie v tíme Málaga CF: z ihriska odchádza Samuel, prichádza Pawlowski.

69
    Striedanie v tíme Levante UD: z ihriska odchádza Rios, prichádza El Zhar.

68
    Ale k ďalším trestom už v tomto momente nepríde. Sissoko síce Amrabata strčil, ale domáci futbalista svoj pád prifilmoval.

67
    Prieto už stihol vykázať z domácej lavičky trénera Schustera.

66
    Hosťujúci Sissoko sa zachoval v strede ihriska dosť nešportovo a rozhodca musí riešiť menšiu potyčku.

65
    Striedanie v tíme Levante UD: z ihriska odchádza Pinto, prichádza Xumetra.

64
    Domáci nemajú dosť a stále sa tlačia pred šestnástku Levante, ktoré sa prakticky po obdržanom góle len bráni.

63
    Avšak defenzíva Málagy dnes pracuje vynikajúco a pre hostí to nebude ľahká úloha.

61
    Teraz sú na rade hostia. Levante potrebuje častejšie zamestnávať Caballera.

60
    Málaga dala gól!
    Nakoniec sa domácim podarilo dostať do vedenia! Levante najprv dokázalo zblokovať niekoľko striel, ale na pokus FRANCISCA PORTILLA už nedokázali zareagovať.

59
    Domácim sa nepodarilo Navasa výraznejšie ohroziť ani z rohového kopu.

57
    K lopte sa postavil Pérez, ale jeho technickú strelu Navas chytil do rukavíc.

56
    Navarro poslal pred šestnástkou k zemi Amrabata a dostáva žltú kartu.

54
    Málaga sa v druhom polčase nevie dostať do svojho tempa, ktoré ju zdobilo v prvom polčase.

53
    Na druhej strane prišla rýchla akcia Levante. Ángel nakoniec dokázal prekonať Caballera, ale gól neplatil pre ofsajd.

52
    Na dlhý pas za obranu nabiehal Amrabatm ale bol prichytený v ofsajdovej pasci.

50
    Andalúzania opäť pohrozili, keď Rescaldani po rohovom kope hlavičkoval na bránu.

48
    Do druhého polčasu vstúpili aktívnejšie hostia z Valencie, ale zatiaľ sa nevedia dostať do zakončenia.

47
    Striedajúci Ángel sa ocitol v dobrej pozícii po dlhom nákope jeho spoluhráča, ale obrana Málagy si ho nakoniec postrážila.

46
    Striedanie v tíme Levante UD: z ihriska odchádza Barral, prichádza Ángel.

46

Prvý polčas je už minulosťou. Zatiaľ sme nevideli príliš atraktívny futbal. Lepším tímom bola Málaga, ktorá sa dostala do niekoľkých nádejných príležitostí, ale Navas potvrdil svoju formu a nedopustil ani jeden gól.

45

45
    Na center zo strany si naskočil Rescaldani, ale Navas mal šťastie, že jeho hlavička smerovala doprostred, kde bol pripravený.

43
    Casadesus sa dlhým centrom snažil preniesť hru na druhú stranu, ale chýbala mu presnosť.

41
    Štatistika striel hovorí v prospech Málagy a to pomerom 9:1.

40
    Andalúzania neuspel ani z následného rohového kopu. a z vlastnej polovice musia zakladať ďalší útok.

39
    Loptu si pripravil Eliseu, ale jeho strela z priameho kopu neohrozila Navasa.

38
    Sissoko sa predviedol v nie najlepšom svetle a po jeho faule bude Málaga rozohrávať priamy kop.

37
    Ale Perézov center dokázala hosťujúca obrana odvrátiť.

37
    Kombinácia Málagy končí rohovým kopom.

35
    Perézova strela tesne minula pravú tyč Navasovej svätyne.

34
    Caballero však nemal prácu, Levante napriek tomu zostáva pri lopte a môže pokračovať vo svojej snahe.

33
    Po faule na Diopa bude Levante zahrávať priamy kop zo vzdialenosti 25 metrov.

32
    Zblízka sa dostal k hlavičke Amrabat, ale Navas mu nedovolil otvoriť skóre tohto stretnutia.

31
    Domáci si zakrátko vybojovali rohový kop, ale ten odvrátil svojim zákrokom jeden hosťujúci obranca.

30
    V ofsajdovej pozícii bol teraz prichytený Samuel, hostia budú rozohrávať.

29
    Diop dostáva prvú žltú kartu tohto zápasu po sklze na Portilla.

28
    Vo veľmi dobrej pozícii sa ocitol Amrabat, ale Keylor Navas predviedol opäť krásny zákrok!

27
    Klub z Valencie sa však stále nevie dostať k výraznejšimu ohrozeniu Caballera.

26
    Amrabat sa previnil proti pravidlám a rozhodca Prieto ukazuje, že rozohrávať môžu hráči Levante.

25
    Rohový kop Málagy nepriniesol pre Navasa nebezpečenstvo.

24
    Krásnou technickou strelou sa prezentoval Rescaldani, ale Navas včas zasiahol pri pravej tyči!

22
    Prieto si všimol Diopov faul a Levante sa bude musieť brániť kombinácii Málagy.

21
    Strela Dardera z diaľky preletela okolo pravej tyče a Navas bude odkopávať.

20
    Vzápätí prišiel priamy kop Levante z veľkej vzdialenosti, ale Málaga si s touto situáciou poradila.

19
    Z ľavej strany prišiel center Ríosa, ale Caballero loptu bez problémov chytil do rukavíc.

17
    Po centri od rohovej zástavky sa k lopte dostal Sergi Darder, ale jeho zakončenie prišlo z ofsajdu.

16
    Zo strany centroval Samuel a pre andalúzsky tím vybojoval rohový kop.

14
    Nakoniec prišiel dlhý center do šestnástky, ale hráči Levante dokázali loptu poslať do bezpečia.

13
    Pinto poslal k zemi domáceho Portilla a Málaga bude rozohrávať voľný kop.

12
    Krátku kombináciu nakoniec zakončil strelou z diaľky Eliseu, ale Navasa týmto pokusom nevystrašil.

11
    Peréz rozohral tento priamy kop nakrátko.

10
    Na ľavom krídle Barral spáchal proti Weligtonovi nedovolený zákrok a Málaga bude rozohrávať štandartnú situáciu.

9
    Po jednom zo súbojom ležal v stredovom kruhu Juanfran, ale v hre môže po krátkom ošetrení pokračovať.

8
    Domáci sa opäť usadili na polovici súpera a nepríjemne kombinujú.

7
    Keylor Navas si akrobatickým zákrokom poradil so strelou Péreza.

5
    Tentokrát prišiel faul domácich v strede ihriska a Levante bude rozohrávať štandartku.

4
    Pri snahe získať loptu sa dopustil hosťujúci Pinto podrazenia a Málaga bude pokračovať v držaní lopty.

3
    Málaga kombinuje na svojej polovici a čaká na medzierku v defenzívnom postavení Levante.

2
    Rios prerušil postup Levante svojim faulom, čo neuniklo pozornosti rozhodcu Prieta.

1
    Andalúzania mali k dispozícii úvodný výkop a už zakladajú prvú akciu.

1

Príjemný večer všetkým fanúšikom španielskeho futbalu. Dnes sa začína posledné 38.kolo najvyššej španielskej súťaže zvanej Primera División. Moje meno je Martin Platko a ja vás budem sprevádzať súbojom medzi Málaga CF a Levante UD. Úvodný výkop je naplánovaný na 21:00 na Estadio La Rosaleda v andalúzskej Málage. Hlavným arbitrom stretnutia bude Eduardo Prieto.

Málaga CF

Andalúzania nemajú za sebou práve úspešnú sezónu a dlho sa borili v okolí zostupovej zóny. Zverencom trénera Schustera patrí v tabuľke La Ligy pred posledným kolom 13.miesto so ziskom 42 bodov. Z posledných piatich stretnutí získali domáci len 4 body za 1 víťazstvo a 1 remízu. V poslednom kole dokázali domáci remizovať na štadióne Atlética 1:1. Najlepším strelcom tímu je Santa Cruz, ktorý má na svojom konte 6 gólov.

Levante UD

Vyzerá to tak, že hostia z Valencie sa dokážu udržať v prvej polovici tabuľky. Zverencom trénera Caparrósa patrí v tabuľke La Ligy 9.miesto so ziskom 48 bodov. Z posledných piatich zápasov získalo Levante 8 bodov za 2 víťazstvá a 2 remízy. V poslednom ligovom kole dokázalo vyhrať v mestskom derby proti Valencii CF 2:0. Najlepším strelcom tímu je David Barral, ktorý nastrieľal 7 gólov.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 21:00.