Perm – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | N.Novgorod – FK Krasnodar 0:1 (kon.) | Rostov – FK Dinamo Moskva 2:3 (kon.)
FK Rostov
2:3 (0:2)
Dynamo Moskva
cz Piatok 02.05.2014, 17:00 • Stadion Olimp 2 • Ruská Premier Liga

To je ode mne pro dnešek vše, hezký zbytek večera Vám přeje Adam Joska. (19:04:07)

Tento zápas je již minulostí. Hosté vedli již o tři góly, ale v pětasedmdesáté minutě snížil Dzyuba a poté Byung-Soo-Yoo, tím Rostov zdramatizoval závěr utkání, ale vyrovnat se mu již nepodařilo, což znamená, že favorit tohoto zápasu si připisuje další body to tabulky ligy.

90+5
    Vypadá to, že hosté si už nenechají sebrat vítězství.

90+4
    Poslední střídání v týmu Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Kokorin, přichází Solomatin.

90+2
    Dzyuba hrál nedovoleným způsobem, což znamená, že budou hrát hosté.

90+1
    Dzsudzsák rozehraje rohový kop Dinama Moskvy.

90
    Základní hrací doba je za námi, ale bude se ještě pár minut nastavovat.

90
    Se střelou Dyadyuna si poradil brankář Pletikosa.

89
    Od své branky rozehrává Gabulov.

87
    Po faulu Miliće rozehrává přímý volný kop Wilkshire.

85
    Rostov právě vstřelil branku!
    Střídající BYUNG-SOO YOO překonal gólmana Pletikosu a rázem se tak tento zápas dramatizuje.

84
    Dyadyunovu ránu dokázal zastavit před malým vápnem Bastos.

83
    Tým Dinamo Moskva neproměnil pokutový kop.

83
    Žlutou kartu za faul v pokutovém území dostává Bastos a hosté budou kopat penaltu (FK Rostov).

82
    Noboa byl faulován Bastosem a může rozehrávat.

81
    Střídání v týmu Dinamo Moskva: ze hřiště odchází střelec dvou branek Ionov, přichází Dyadyun.

80
    Po přihrávce od Gabulova mířil nepřesně Kokorin.

79
    Žlutou kartu dostává Emelyanov (FK Rostov).

78
    Dzyubovu ránu dokázal zablokovat Granat.

77
    Byung-Soo Yoo dobře vypálil, ale jeho pokus skončil vedle pravé tyčky.

75
    Po nahrávce od Kalacheva zamířil přesně DZYUBA a snižuje na rozdíl dvou branek.

74
    Nejdříve fauloval Dyakov a po něm na druhé straně Kokorin.

73
    Gabulov vykopává od své branky.

72
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází G. Gabulov, přichází Byung-Soo Yoo.

71
    Poté rozehrává gólman Pletikosa.

71
    Ionov se zapomněl za domácí obranou a je mu odpískán ofsajd.

69
    Střídání v týmu Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Zhirkov, přichází Dzsudzsák.

68
    Dinamo Moskva právě vstřelilo branku!
    Po přihrávce od Lomiće se gólově prosadil KOKORIN a navyšuje vedení hostů již na 0:3!

67
    Po faulu Dzyuby rozehrává přímý volný kop Douglas.

66
    Dyakov rozehrává útočnou akci domácího celku.

64
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Timofey Margasov, přichází Poloz.

63
    Kokorin se dopustil faulu, bude se střídat.

61
    Noboa se dobře dostal do nadějné střelecké pozice, následně vypálil, ale jeho rána mířila mimo branku.

59
    Poté co Pletikosa vyrazil míč do zámezí, bude kopat roh Zhirkov.

57
    Žlutou kartu dostává Timofey Margasov (FK Rostov).

55
    Po přihrávce od Kalacheva nepřesně vypálil Emelyanov .

53
    Dvakrát za sebou rozehrával rohový kop Kalachev.

52
    Dyakov se dostal znovu k míči, ale jeho následná rána byla nepřesná.

51
    Dyakov přišel o balón po tvrdém zákroku Douglase.

49
    Žlutou kartu dostává za svůj nedovolený zákrok Wilkshire (Dinamo Moskva).

48
    Po první udělené žluté kartě rozehrává Bastos.

47
    Žlutou kartu dostává Kokorin (Dinamo Moskva).

47
    Další ofsajd hostujícího Kokorina.

47
    Po ofsajdovém postavení bude akci domácích rozehrávat Dyakov.

46
    V první minutě druhé části hry je odpískán ofsajd Kokorinovi.

46

První poločas je již za námi. Favorit zápasu z Moskvy vede po dvou gólech Ionova nad svým soupeřem a vypadá to, že kráčí za vítězstvím. Nechme se překvapit, zda se Rostovu ještě podaří otočit vývoj utkání. Druhá půle začne zhruba za patnáct minut.

45+1

45
    Pletikosa si připisuje další zákrok do brankářských statistik.

44
    Po rozehrávce rohu se k míči dostal opět Kalachev, ale vypálil nepřesně.

43
    Kalachev bude rozehrávat rohový kop Rostova.

41
    Se střelou Naboa si poradil gólman Pletikosa.

40
    Kokorinova rána mířila mimo tři tyče.

40
    Roh bude kopat Kalachev.

40
    Střelecký pokus Kalacheva zblokoval na rohový kop Douglas.

39
    Po faulu Dzyuby rozehrává Douglas.

38
    Další nepřesná rána tentokrát vylétla z kopačky Ionova.

35
    Po ráně G. Gabulova nemusel ani Pletikosa zasahovat, jelikož letěla mimo.

33
    Lomić centruje míč před branku Pletikosi.

32
    Po nedovoleném zákroku Zhirkova se k míči dostávají domácí hráči.

31
    Zhirkov je opět u míče, ale nedokázal trefit bránu.

30
    Hra se přesunula na druhou stranu hřiště, rohový kop rozehraje Zhirkov.

27
    Tvrdá střela Dzyuby prolétla těsně vedle pravé tyčky.

27
    Poté co hráč Dinama Moskva odkopl míč do zámezí, ukazuje pomezní rozhodčí na rohový praporek, což znamená, že Rostov bude rozehrávat roh, o jeho exekuci se postará Kalachev.

26
    U míče je Bastos a snaží se najít některého ze spoluhráčů.

25
    Gabulov vykopává míč od své brány až za půlící čáru.

24
    Naboaovu ránu zblokoval Bastos.

23
    Douglas se dopustil faulu, rozehrávat bude Milić.

21
    Yusupov centruje do velkého vápna Rostova.

20
    Dyakov si musel při zastavování útoku hostů pomoci faulem.

17
    Je tu již druhý balón v síti domácích, postaral se o to jako při prvním gólu IONOV.

16
    Denisovovu střelu zablokoval Milić.

15
    Po zblokované ráně je nařízen roh, který kopne Zhirkov.

15
    Emelyanovu ránu dokázal ještě před malým vápnem zastavit Wilkshire.

14
    Yusupov si počínal nedovoleně v souboji s Kalachevem, druhý jmenovaný má rozehrávku.

11
    Zhirkov byl v ofsajdu, rozehrávat budou domácí.

11
    Ionov rozehrává rohové kop Dinama Moskva.

10
    Po rozehrávce gólmana se k míči dostal protihráč Denisov a může založit další útok.

9
    Pletikosa bude rozehrávat od své branky.

7
    První zákrok si proti G. Gabulovi připisuje brankář hostů Gabulov.

6
    Další ofsajd, tentokrát ale na druhé straně hřiště, za obranou Dinama se zapomněl Dzyuba.

5
    Yusupovovi je odpískáno ofsajdové postavení.

4
    Douglas je znovu u míče a centruje do pokutového území domácích.

3
    Dvakrát za sebou fauloval Kokorin.

2
    Po nedovoleném zákroku Dzyuba rozehrává hostující Douglas.

1
    Hned v první minutě utkání otevírá skóre zápasu po přesném pasu od Noboa IONOV.

1

FK Rostov: Pletikosa – Logashov, Timofey Margasov, Dyakov, Bastos, Emelyanov, Kalachev, Azim Fatullaev, G. Gabulov, Dzyuba, Milić

Dinamo Moskva: Gabulov – Wilkshire, Granat, Lomić, Douglas, Yusupov, Ionov, Denisov, Noboa, Zhirkov, Kokorin.

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky ohledně tohoto utkání, napište mi na Twitter – @AdamJoska2 a já se vám pokusím co nejrychleji odpovědět.

Tento duel může napomoci k dalšímu vývoji tabulky, tudíž je velice pravděpodobné, že oba týmy budou hrát naplno a budeme svědky skvělé podívané.

Dinamo Moskva
    Hostující hráči z Moskvy jsou na tom lépe než domácí, a proto se od nich čeká, že tento zápas vyhrají, což ukazují i kurzy, na hosty je mnohem menší kurz než na Rostov. Svěřenci Dinama Moskva vstoupí do zápasu s bilancí třinácti výher, sedmi remíz a sedmi prohraných duelů. Za uplynulých sedmadvacet zápasů dokázali hosté nasbírat šestačtyřicet bodů. Na tým nad nimi ztrácí devět bodů, ale Spartak Moskva je za nimi o pouhé dva.

FK Rostov
    Domácí hráči jsou na tom o něco hůře než hostující celek Dinama. S devíti výhrami a stejným počtem remíz a proher jako vyhraných duelů se řadí na osmou příčku. Na svém kontě mají šestatřicet bodů, na celek před nimi ztrácí pouhý bod, ale naopak v těsném závěsu se za nimi drží Krasnosar, který má o jeden bod méně.

Vítám všechny fotbalové fanoušky u sledování onlajn přenosu z 28. kola ruské Premier Ligy, v tomto onlajnu se zaměříme na zápas, ve kterém změří své síly domácí celek FK Rostov a hostující Dinamo Moskva.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.