Slovan Bratislava – Košice | 1:2 (kon.) |
Slovensko U18 – Česko U18 | 1:0 (kon.) |
Juventus – Benfica | 0:0 (kon.) | | | Valencia – Sevilla | 3:1 (kon.) |
Třinec – Karviná | 3:2 (kon.) |
Bohemians – Sparta Praha | 3:0 (kon.) | | | Příbram – Táborsko | 2:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Brno | 0:1 (kon.) |
Znojmo – Pardubice | 4:0 (kon.) | | | Slavia – Dukla Praha | 1:1 (kon.) | | | Teplice – Jihlava | 1:1 (kon.) |
Hr. Králové – Liberec | 1:1 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Varnsdorf | 4:2 (kon.) |
Brno – Plzeň | 0:0 (kon.) |
koniec
Slovensko U18
1:0
(0:0)
Česká republika U18
Michal Bakoš
Góly:
70. Róbert Matejka
Rozhodca: Charlamov – Hrdlička, Budač – Eskas
Diváci:
Karty: 33. Marek Rajník (SVK U18), 65. Dominik Kružliak (SVK U18) 78. Jakub Jantko (CZE U18)
Nepremenená penalta:
Slovensko U18:
Junas – Rajník, Kadlec, Vavro, Kotrík, Hromada, Vestenický, Sipľák, Ujlaky, Galo, Kružliak.
Náhradníci: Vencel – Zázrivec, Vodecký, Grič, Dimun, Kupec, Matejka.
Tréner:
Česká republika U18: Kolář – Kodr, Januška, Kulhánek, Zorvan, Trubač, Valenta, Kratochvíl, Jankto, Medvedev, Takács.
Náhradníci: Otáhal – Honiš, Kvída, Sadílek, Batka, Toml, Knejzlík.
Tréner:
Náhradníci: Vencel – Zázrivec, Vodecký, Grič, Dimun, Kupec, Matejka.
Tréner:
Česká republika U18: Kolář – Kodr, Januška, Kulhánek, Zorvan, Trubač, Valenta, Kratochvíl, Jankto, Medvedev, Takács.
Náhradníci: Otáhal – Honiš, Kvída, Sadílek, Batka, Toml, Knejzlík.
Tréner:
Rozhodca: Charlamov – Hrdlička, Budač – Eskas
Diváci:
Ďakujem vám za pozornosť. Prajem ešte pekný zvyšok dnešného dňa. (12:46:54)
Slovensko U18: Junas – Rajník, Kadlec, Vavro, Kotrík, Hromada, Vestenický, Sipľák, Ujlaky, Galo, Kružliak.
Náhradníci: Vencel – Zázrivec, Vodecký, Grič, Dimun, Kupec, Matejka.
Česká republika U18: Kolář – Kodr, Januška, Kulhánek, Zorvan, Trubač, Valenta, Kratochvíl, Jankto, Medvedev, Takács.
Náhradníci: Otáhal – Honiš, Kvída, Sadílek, Batka, Toml, Knejzlík.
Rozhodca: Charlamov – Hrdlička, Budač – Eskas.
Zverenci trénera Malatinského boli zaradení do skupiny A spoločne so Spojenými arabskými emirátmi a takisto aj s dvomi pohraničnými susedmi Českom a Ukrajinou.
Prvý zápas Slováci odohrali v Novom meste nad Váhom, kde dokázali so SAE uhrať remízu 1:1. Po bezgólovom polčase sa síce Slovensko dokázalo ujať vedenia, no svoj náskok si nepostrážili a napokon si so súpermi muselo body rozdeliť.
Náladu si naši mládežnícki reprezentanti nevylepšili ani v druhom skupinovom stretnutí, v ktorom podľahli Ukrajine 1:2. O jediný presný zásah našich sa postaral Tomáš Vestenický.
Západní susedia spoza rieky Moravy sa v prvom zápase nedokázali proti Ukrajine presadiť a podľahli jej 0:1. V druhom stretnutí si však dokonale napravili chuť, proti SAE si schuti zastrieľali a konto súpera zaťažili šiestimi presnými zásahmi.
Podarí sa im predviesť podobne skvelý výkon aj proti našim reprezentantom alebo sa Slováci dokážu zmobilizovať a konečne zabodujú na plno ? Všetko podstatné sa dozviete v našom prenose, ktorý začne od 11:00.