Most – Partizánske 32:24 (kon.) | Senec – Poruba 15:36 (kon.) | Michalovce – Jindř. Hradec 40:15 (kon.)
Písek – Veselí n/M 21:22 (kon.) | Zlín – Olomouc 29:15 (kon.) | Slavia – Šaľa 31:27 (kon.)
ŠKP Piccard Senec
15:36 (7:18)
DHC Sokol Poruba
cz Sobota 12.04.2014, 18:00Hádzanárska interliga ženy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

ŠKP Piccard Senec: Csukaová, Marčeková, Gábrišová, Žákovská, Brindzová, Gálikoví, Kočičová, Kurčinová, Štefíková, Popovičová, Dudová. Trénerka: Katarína Gilbertová.

DHC Sokol Poruba: Roháčová – Doláková, Mýlková, Lešková, Tomašechová, Hrbková, Adámková, Chovancová, Bártová, Minarčíková, Poláchová, Revajová, Maiwelderová, Uhráková, Varmužová. Tréner: Ján Beňadik.

Rozhodčí: Beňo, Veselka.

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

2
    O prvý gól stretnutia sa postarala Michaela Hrbková z 7m hodu. (0:1) (0:1)

2
    Na konci druhej minúty sa podarilo Kataríne Popovičovej vyrovnať. (1:1) (1:1)

4
    Na konci štvrtej minúty sa podarilo streliť gól Tereze Chvancovej. (1:2) (1:2)

5
    Vyrovnala Lucia Dudová. (2:2) (2:2)

6
    Druhý presný zásah Michaely Hrbkovej a Poruba vedie. (2:3) (2:3)

7
    Michaela Hrbková sa rozostrieľala. (2:4) (2:4)

7
    Na konci siedmej minúty už vedie Poruba o tri góly po presnej strele Evy Minarčíkovej. (2:5) (2:5)

8
    Minarčíková je potrestnaná žltou kartou. (2:5) (2:5)

8
    A dimáce znížili po presnom zásahu Sabiny Štefíkovej. (3:5) (3:5)

10
    Michael Hrbková sa presadzuje ďalším presným zásahom. Je to jej štvrtý gól v stretnutí. (3:6) (3:6)

11
    Na rozdiel štyroch gólov zváýšila na začiatku jedenástej minúty Hana Maiwaelderová. (3:7) (3:7)

11
    Diana Tomašechová je druhá potrestanýá hráčka žltou kartou. (3:7) (3:7)

11
    Následne premenila 7m hod Sabina Štefíková. (4:7) (4:7)

13
    Po presných strelách MInarčíkovej a Hrbkovej je to už o päť gólov. (4:9) (4:9)

14
    Ďalší gól Poruby pridala Eva Minarčíková. (4:10) (4:11)

14
    Potrestáná žltou kartou je aj Diana Kurčinová. (4:10) (4:10)

15
    Druhý gól stretnutí strelila Tereza Chovanová. (4:11) (4:11)

16
    Michaela Hrbková je pri streleckej chuti a zvyšuje už na rozdiel 8 gólov. (4:12) (4:12)

16
    Hana Maiwaelderová strieľa ďalší gól Poruby. (4:13) (4:13)

17
    Na rozdiel desiatich gól zvyšuje pre Porubu Diana Poláchová. (4:14) (4:14)

19
    Eva Minarčíková je tak isto pri streleckej chuti. (4:15) (4:15)

19
    Po tomto góle si domáca trénerka vzala oddychový čas. (4:15) (4:15)

20
    Dvojminútový trest dostáva Barbora Málková v drese Poruby. (4:15) (4:15)

23
    V priebehu 40 sekúnd sa dvakrát presadila Michaela Hrbková. (4:17) (4:17)

23
    Na domácej strane sa podarilo znížiť Paulíne Žákovskej. (5:17) (5:17)

24
    Ďalší dve minúty pre Porubu, ktoré si odsedí Nikola Varmužová. (5:17) (5:17)

25
    Počas oslabenie si aj Poruba berie oddychový čas. (5:17) (5:17)

27
    Najprv dostala dve minúty Eva Minarčíková a po nej sa presadila domáca Paulina Žákovská. (6:17) (6:17)

28
    Ďalší domáci gól. Postarala sa oň Sabina Štefíková. (7:17) (7:17)

29
    Na druhej strane kontruje Michaela Hrbková. (7:18) (7:18)

30
    První poločas skončil. (7:18)

Po prvom polčase tak vedie Poruba nad Sencom o 11 gólov 7:18.

31
    Začal druhý poločas. (7:18)

31
    Druhý polčas sa začal výlúčením Chovancovej a gólom Paulíny Žákovskej. (8:18) (8:18)

33
    Najprv Lešková zvýšila vedenie Poruby, ale na druhej strane znížola Kurčinová. (9:19) (9:19)

35
    Anna Mária Marčeková dostala dve minúty. (9:19) (9:19)

37
    Poruba sa následne presadila štyrmi gólmi. Po dva si podeli Chovancová a Hrbíková. (9:23) (9:23)

39
    Paulíne Žakovskej sa podarilo znížič na rozdiel trinástich gólov. (10:23) (10:23)

40
    Po góle Leškovej je vylúčená domáca Popovičová. (10:24) (10:24)

43
    Minarčíková zvýšila už na rozdiel pätnástich gólov, ale Štefíková znížila. (11:25) (11:25)

43
    Lenže prichádza ďalší gól Hrbkovej. (11:26) (11:26)

44
    Oddychový čas Senca. (11:26) (11:26)

45
    Poruba pokračuje v streleckom koncerte. Diana Tomašechová strieľa dvadsiatysiedmi gól. (11:27) (11:27)

46
    Ďalší gól z ruky Maiwaelderovej. (11:28) (11:28)

47
    Mýlková pridáva už 29 gól Poruby, ale následne dostáva dve minúty je spoluhráčka Varmužová. (11:29) (11:29)

48
    Sedmičku premenila Sabina Štefíková. (12:29) (12:29)

50
    Anna Mária Marčeková dostáva po druhý raz dve minúty. (12:29) (12:29)

50
    Sedmičku premenila Hrbková a po nej sa presadila aj Chovanová. (12:31) (12:31)

50
    Csukaová znížila na konci 50 min. (13:31) (13:31)

50
    Oddychový čas Poruby. (13:31) (13:31)

51
    Maiwaelderová už zvýšila na rozdiel 19 gólov. (13:32) (13:32)

52
    Chovancová je vylúčená na dve minúty. (13:32) (13:32)

52
    Štefíková nepremenila sedmičku. (13:32) (13:32)

53
    Na rozdiel 20 gólov strieľa Diana Tomašechová. (13:33) (13:33)

54
    Po nej sa presadila Hrbková. (13:34) (13:34)

55
    Marčeková nepremenila ďalšiu domácu sedmičku. (13:34) (13:34)

56
    Šiesty gól v zápase Štefíkovej. (14:34) (14:34)

58
    Pätnásti gól Michaely Hrbkovej. (14:35) (14:35)

60
    Ďalší gól Poruby strelila Maiwawlderová. Následne sa podarilo znížiť Sabine Štefíkovej. (15:36) (15:36)

60
    Konec zápasu. (15:36)

Stretnutie sa skončilo Poruba vo svojom poslednom zápase zakladnej časti WHIL vyhrala v Senci o 21 gólov. (19:23:24)