Nacional – Marítimo 2:0 (kon.) | Belenenses – Guimarães 3:1 (kon.) | Rio Ave – Olhanense 1:2 (kon.)
Lisabon – Gil Vicente 2:0 (kon.)
Sporting Lisabon
2:0 (1:0)
Gil Vicente FC
cz Sobota 12.04.2014, 21:15 • Estádio José Alvalade • Primeira Liga

90+3
    Carvalho se po souboji s Britem jen hodně těžko zvedá ze zeleného pažitu. Střídající hráč Gil Vicente jako poslední dostává žlutou kartu.

90+2
    Sporting Lisabon právě vstřelil branku!
    Ve druhé minutě nastaveného času je už definitivně rozhodnuto! André Carrillo pěknou přízemní přihrávkou našel na malém vápně nehlídaného HÉLDONA RAMOSE, který se po pár minutách na hřišti může radovat ze vstřelené branky.

88
    Tak diváci nakonec asi nespí, za jejich potlesku odchází ze hřiště Diego Capel, kterého na poslendí minuty nahradí s dvacítkou na zádech Héldon Ramos.

80
    Střídání v týmu Gil Vicente FC: ze hřiště odchází Avzo, přichází Brito.

78
    Aktivního Diega Capela fauloval krajní obránce Gil Vicente Gabriel, který inkasoval žlutou kartu. Resultuje z toho standardní situace pro domácí Lisabon.

76
    Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Islam Slimani, přichází Fredy Montero.

75
    Střídání v týmu Gil Vicente FC: ze hřiště odchází Hugo Vieira, přichází Mosquera.

67
    Pořádně se nám přitvrdilo, další žlutou kartu vidí Cédric Soares, který u střídaček poslal na trávník Vianu.

65
    Diego Capel si žádá od rozhodčích penaltu, místo té ale po faulu Luíse Martinse dočkal "pouze" přímého kopu. Hostující hráč vidí za tento zákrok žlutou kartu.

63
    Tak tohle asi nikdo nečekal. Martinsova střela ze třiceti metrů hřiště orazítkovala horní tyč Adrianovy branky. Opravdu povedená střela, které chybělo jen málo.

61
    Maurício poslal na trávník svým důrazem Vianu. Brazilský stoper vidí poměrně přísnou žlutou kartu.

60
    Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Carlos Mané, přichází André Martins.

26
    Vinha nebude moci pokračovat, na hrací ploše ho nahrazuje Luis Martins.

13
    První žlutou kartu v zápase vidí za nedovolené zastavení Avta domácí Adrien Silva.

1
    Začátek z říše snů pro domácí tým, který jde v první minutě do vedení! Soares posul míč do vápna, odkud přiletěl centr přesně na hlavu ISLAMA SLIMANIHO, který úspěšně zamířil přesně pod horní tyč. Brankář Adriano se natahoval marně.