Barys – Ufa 2:3 (po pr.) | Metallurg Magnitogorsk – Novosibirsk 3:2 (po pr.) | Petrohrad – Jaroslavľ 4:5 (po pr.)
Lev – Doneck 3:4 (po pr.)
Barys Nur-Sultan
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)
HC Salavat Julajev Ufa
Piatok 21.03.2014, 12:00 • Sport Complex • Play-off KHL

51:54
    Hostia zle striedali a za priveľa hráčov na ľade dostali dve minúty. Trest si ide odsedieť Mironov.

47:49
    Po menšej šarvátke rozhodcovia vylučujú Starčenka a Kudlu za hrubosť na dve minúty.

45:29
    Domáci Savčenko dostáva trest na 2+10.min za narazenie na mantinel Makarova.

31:34
    Domáci budú hrať v oslabení. Rudenko dostal za hákovanie dve minúty.

22:19
    Presilovku si môžu zahrať domáci, keď nan dve minúty odchádza Alexej Vasilevskij obranca hostí za sekanie.

16:50
    V plnom počte sa na ľade dlho nehralo a Nikolaj Antropov odchdáza na trestnú lavicu za nedovolené bránenie.

14:24
    Stav hráčov na ľade sa vyrovná. Antti Pihlström odchádza na trestnú lavicu za sekanie.

13:25
    Dlho v plnom počte nehrali. Kristán Kudroč dostal dve minúty tal isto za podrazenie.

10:57
    Domáci budú hrať v oslabení Upper dostal dve minúty za podrazenie.

Marek Antalík

Góly a asistencie: 3. Lundin (Boyd, Bochenski), 17. Antropov (Semjonov) – 34. Makarov (Koltsov, Hartikainen), 43. Kajgorodov (Koltsov, Pilhström), 62. Filatov

Barys Nur-Sultan: Jeremejev (Malgin) – Barker, Lundin, Savčenko, Litviněnko, Kudroč, Semjonov, Grebešnikov – Bochenski, Gavrilin, Boyd – Rudenko, Starčenko, Antropov – Upper, Panšin, Romanov – Poliščuk, Sagadejev, Rachmanov, Hamill.
    HC Salavat Julajev Ufa: Vasilevskij (Sochatskij) – Višnevskij, Proškin, Sopel, Kulda, Zubarev, Kolcov, Isangulov, A. Vasilevskij – Chlystov, Zinovjev , Dubrovskij – Makarov, Filatov, Hartikainen – Mirnov, Pihlström, Kajgorodov – Mereskin, Stepanov, Slepyšev.

Rozhodca: Belov, Cyplakov – Morozov, Sazonov