Barys – Ufa 2:3 (po pr.) | Metallurg Magnitogorsk – Novosibirsk 3:2 (po pr.) | Petrohrad – Jaroslavľ 4:5 (po pr.)
Lev – Doneck 3:4 (po pr.)
Barys Nur-Sultan
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)
HC Salavat Julajev Ufa
Piatok 21.03.2014, 12:00 • Sport Complex • Play-off KHL

Teda prvý zápas zvládli lepšie hráči Ufy, ktorí sa ujali vedenia 1:0 v sérii. (14:44:29)

61:17
    Salavat Ufa dala gól!
    Predĺženie dlho netrvalo a po 77 sekundách ho rozhodol NIKITA FILATOV, keď puk dotal za domáceho brankára na trikrát.

60:30
    Dubrovskijho strela skončila v lapačke Jeremejeva.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Máme za sebou tretiu tretinu súboja medzi Barysom Astana a Salavatom Julajev Ufou. Po 60. min.je stav nerozhodný 2:2. O víťazovi sa teda bude rozhodovať v predĺžení.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:35
    Už sa stretnutie v riadnom hracom čase len dohráva. Nič vážne sa už neudeje zrejme.

57:30
    Ešte majú oba celky dve a pol minpty aby niečo vymysleli s výsledkom stretnutia.

16:28
    Barys Astana dala gól!
    Hosťujúcemu Sopelovi sa nepodarilo vyhodiť puk s obrannej tretiny. Zachytil ho Semjonov, ktorý našiel pred bránou NIKOLAJA ANTROPOVA a ten vyrovnal stav.
    Asistencia: Maxim Semjonov.

55:59
    Domáci celok začína ďalšiu akciu spoza vlastnej brány.

55:01
    Začalo sa posledných päť minpt súboja v riadnom hracom čase.

54:12
    Brankár hostí radšej pridržal puk pred dotierajúcim Kudročom.

53:54
    Je po domácej presilovke a Vasilevskij nemal žiadnu prácu.

53:21
    Nahodeným pukom domáci nič nevymysleli.

52:39
    Domáci sa v presilovke dopustili zakázaného uvoľnenia, čo vyhovuje hosťom.

51:54
    Hostia zle striedali a za priveľa hráčov na ľade dostali dve minúty. Trest si ide odsedieť Mironov.

51:29
    Domácimsú stále aktívnejší v zakonční, ale na výsledku sa to nejak neprejavilo.

Marek Antalík

Góly a asistencie: 3. Lundin (Boyd, Bochenski), 17. Antropov (Semjonov) – 34. Makarov (Koltsov, Hartikainen), 43. Kajgorodov (Koltsov, Pilhström), 62. Filatov

Barys Nur-Sultan: Jeremejev (Malgin) – Barker, Lundin, Savčenko, Litviněnko, Kudroč, Semjonov, Grebešnikov – Bochenski, Gavrilin, Boyd – Rudenko, Starčenko, Antropov – Upper, Panšin, Romanov – Poliščuk, Sagadejev, Rachmanov, Hamill.
    HC Salavat Julajev Ufa: Vasilevskij (Sochatskij) – Višnevskij, Proškin, Sopel, Kulda, Zubarev, Kolcov, Isangulov, A. Vasilevskij – Chlystov, Zinovjev , Dubrovskij – Makarov, Filatov, Hartikainen – Mirnov, Pihlström, Kajgorodov – Mereskin, Stepanov, Slepyšev.

Rozhodca: Belov, Cyplakov – Morozov, Sazonov