Barys – Ufa 2:3 (po pr.) | Metallurg Magnitogorsk – Novosibirsk 3:2 (po pr.) | Petrohrad – Jaroslavľ 4:5 (po pr.)

Metallurg Magnitogorsk dal gól!
    Jan Kovář prihral spoza bránky na kruh, kde si nakorčuľoval SERGEJ MOZJAKIN a presnou strelou rozhodol o víťazstve Magnitogorsku. Asistencie: Jan Kovář.

62:51
    Monja bol s Enlundom v obrovskej šanci. Prvý z tejto dvojice dostal prihrávku na medzikružie, ale ešte prihrával na spoluhráča, ktorého zakončenie do prázdnej bránky prekazil domáci obranca.

59:24
    Mozjakin prihrával na Zaripova a ten tesne minul bránku Koskinena z dobrej pozície!

56:31
    Košečkin vytiahol parádny zákrok proti strele Monju z kruhu!

52:51
    Novosibirsk dal gól!
    Hosti kontaktný gól nakopol ku zvýšenej aktivite a rázom je to 2:2. Po prihrávke Enlunda prekonal Košečkina z ostrého uhla IVAN LEKOMCEV. Asistencie: Jonas Enlund.

51:03
    Na modrej čiare sa dostal k puku KONSTANTIN ALEXEJEV a delovkou do ľavého horného rohu Košečkinovej brány strelil kontaktný gól. Bez asistencie.

48:37
    Junkov dostáva 2 minúty za hákovanie.

43:40
    Brent nedokázal poslať z medzikružia odrazený puk za chrbát Koskinena!

41:52
    Jegor Martynov dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie a Metallurg môže vo svojom tlaku pokračovať v presilovke.

41:01
    Domáci sa už na začiatku tretej tretiny dostávajú do dvojgólového vedenia! Po pravom krídle sa dostal do pásma Mozjakin, prihral do druhej vlny na DANISA ZARIPOVA a ten z prvej prestrelil Koskinena. Asistencie: Sergej Mozjakin.

37:40
    Kosova dostal možnosť na teč po priťuknutí Antipina, ale Koskinen dokázal zareagovať.

36:24
    Na druhej strane mohol vyrovnať Monja, ale pri svojom blafáku mu domáci obrana vypichol puk!

35:08
    Kovář dostal peknú prihrávku na modrú čiaru a šiel sám na Koskinena, obrana Sibiru ho na poslednú chvíľu čistým spôsobom odstavila od puku.

30:50
    Denis Platonov dostáva 2+10 minúty za úder do hlavy a krku.

30:02
    Črtalo sa prečíslenie domácich, ale Osala nepresne prihrával na Pareho pred bránku.

28:27
    Hosťujúci obranca na poslednú chvíľu vypichol puk úplne voľnému Kovářovi!

26:50
    Kopejkin si odsedí 2 minúty za sekanie, hostia sa dopúšťajú často nedovolených zákrokov.

25:12
    Pred koncom presilovky bol v dobre pozícii Ibragimov, ale Koskinen jeho tvrdú strelu vyrazil!

23:18
    Jonas Enlund inkasoval 2 minúty za držanie.

17:06
    Osala dostáva 2 minúty za napadnutie a hostia môžu v presilovke vyrovnať.

15:27
    Koskiranta dostáva 2 minúty za podrazenie.

10:53
    Veľká šanca Mozjakina! Ten dostal prihrávku po šírke a mohol pridať druhý gól. Koskinen sa v poslednej chvíli stačil premiestniť.

10:31
    Hosťujúci Šumakov dostáva 2 minúty za držanie hokejky.

06:43
    Domáci sa okamžite rozostavili v pásme a po niekoľkých zblokovaných pokusoch sa predsa len ujímajú vedenia. Mozjakin našiel na medzikruží JANA KOVÁŘA a ten puk poslal medzi betóny Koskinena. Asistencie: Sergej Mozjakin.

05:51
    Kutuzov dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie.

02:24
    Lee zahákoval hosťujúceho hráča, ktorý zakončoval zoči voši Košečkinovu a presilovka domácich sa končí.

02:15
    Jegor Martynov dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie a Magnitogorsk bude hrať presilovú hru.

Martin Platko

Góly a asistencie: 7. Kovář (Mozjakin), 42. Zaripov (Mozjakin), 67. Mozjakin (Kovář) – 52. Alexejev, 53. Lekomcev (Enlund)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin – Birjukov, Antipin, Tereščenko, Chabarov, ibargimov, Lee, Metljuk, Malenkich – Zaripov, Kovář, Mozjakin – Pare, Kazionov, Potechin – Platonov, Junkov, Kosov – Timkin, Brent, Osala.
    HC Sibir Novosibirsk: Koskinen – Belov, Martynov, Alexejev, Kutuzov, Lekomcev, Ožiganov, Plechanov – Monja, Lehtera, Enlund – Kopejkin, Koskiranta, Kugryšev – Sannikov, Gubin, Šumakov – Karamnov, Romanov, Kvartalnov, Ignatuškin

Rozhodca: Ronn Olenin – Lazarev, Putilin