Winnipeg – Ottawa 3:5 (kon.) | Tampa Bay – Boston 3:4 (0:1 po s.n.) | NJ Devils – Carolina 5:4 (kon.)
Washington – Arizona 3:2 (kon.) | Toronto – Philadelphia 4:3 (po pr.) | Nashville – Columbus 0:1 (kon.)
Dallas – Minnesota 4:3 (kon.) | Vancouver – Calgary 2:1 (kon.) | San Jose – Montreal 4:0 (kon.)
NY Rangers – Detroit 3:0 (kon.) | Florida – Boston 2:5 (kon.)
Dallas Stars
4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
Minnesota Wild
cz Nedeľa 09.03.2014, 02:45 • American Airlines Center, Dallas • NHL

46:37
    Erik Haula (MNS) nakonec za svůj útok na Lehtonena vyfasoval 5 + 10.

42:26
    Matt Cooke (MNS) fauloval kolenem Nichuskina, a tak si hostující útočník vysloužil dvě minuty na trestné lavici.

38:42
    Ryan Garbutt (DAL) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

29:47
    Shawn Horcoff (DAL) hákoval ve středním pásmu Moulsona, a tak je vyloučen na dvě minuty.

25:22
    Jamie Benn (DAL) poslal puk ze svého obranného pásma do hlediště, a tak dostává dvě minuty za zdržování hry.

22:22
    Svou první přesilovou hru si zahrají hosté, protože je na dvě minuty za držení protihráče vyloučen Trevor Daley (DAL).

21:51
    Z čehož nakonec plyne druhé vyloučení hostujícího celku, když Kyle Brodziak (MNS) podrazil Eakina, a tak si odsedí dvě minuty.

16:14
    Stars budou hrát první přesilovou hru v utkání, protože je vyloučen hostující Clayton Stoner (MNS), který vyhodil puk ze svého obranného pásma do hlediště.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 1. Ja. Benn (Peverley, Seguin), 22. Chiasson (Seguin, Goligoski), 52. Seguin (Cole, Gonchar), 56. Cole – 17. Haula (Koivu), 32. Coyle (Moulson, Brodin), 42. Brodziak (Niederreiter)

Dallas Stars: Lehtonen (47. Thomas) – Goligoski, Daley, Jo. Benn, Dillon, Connauton, Gonchar – Ja. Benn, Seguin, Peverley – Cole, Eakin, Chiasson – Roussel, Fiddler, Garbutt – Whitney, Horcoff, Nichuskin.
    Trenér: Lindy Ruff.

Minnesota Wild: Kuemper (Bryzgalov) – Suter, Spurgeon, Brodin, Scandella, Ballard, Stoner – Parise, Granlund, Pominville – Moulson, Koivu, Coyle – Cooke, Brodziak, Niederreiter – Heatley, Haula, McCormick.
    Trenér: Mike Yeo.

Rozhodca: Hasenfratz, Leggo – Lazarowich, Pancich

Diváci: 19 109