1:2 (1:1)
SC Heerenveen
cz Piatok 28.02.2014, 20:00 • Polman Stadion, Almelo • Holandská Eredivisie

To je z dnešního on-line přenosu vše, přeji hezký zbytek večera. (21:58:00)

Je za námi utkání mei Heraclesem a Heerenveenem. Zápas nakonec končím vítězstvím Heerenveenu 2:1. Rozhodující gól vstřelil ve 49. minutě nejlepší střelec Eredivisie, Finnbogasson. Na tuto branku už nedokázali fotbalisté domácího celku odpovědět.

90+4
    Uth měl na noze vyrovnávací gól poté, co k němu míč šťastně propadl, následná střela skončila těsně mimo pravé tyče!

90+3
    Taktické střídání na straně hostů. La Parru nahrazuje Sinkgraven.

90+1
    La Parra stál v jasném ofsajdu, čehož si všiml i asistent rozhodčího.

90
    Nastavovat se budou 4 minuty!

89
    Marzo se pořádně opřel do míče. Tuto dělovku fantasticky vyrazil Pasveer na rohový kop. Z rohu opět nic nebylo.

88
    Schenkeveld se dopustil faulu na vlastní polovině.

87
    Dlouhé nákopy směřují především na Tannaneho, ten je ale dobře střežen obranou Heerenveenu.

86
    Z hřiště odchází Ziyech, do hry přichází de Kamps.

85
    Hráči hostů se snaží co nejvíce hru zdržovat poléháváním na trávníku.

84
    Střela Fazliho byla sražena na rohový kop. Ale ani tentokrát nedošlo po rohovém kopu k ohrožení branky.

82
    Heerenveen zatím skvěle drží míč a v pohodě kombinuje.

81
    Nordfeldt míč v pohodě lapil a okamžitě rozehrává.

80
    Kruiswijk nešikovně poslal míč za brankovou čáru, Heracles bude zahrávat roh.

78
    Po dlouhém dohodování, zda se jednalo o faul či nikoliv, se hra konečně rozběhla.

76
    Na trávníku zůstává po srážce s Schenkeveldem ležet Ziyech.

75
    Je před námi posledních patnáct minut řádné hrací doby, dočkáme se vyrovnání? Nebodalší branky Heerenveenu?

74
    Ziyech zkoušel chytře přelobovat Pasveera, ke gólu tomuto pokusu chyběla větší přesnost.