Jihlava – Bohemians 2:1 (kon.) | Pardubice – Liberec 0:2 (kon.) | Dukla Praha – Varnsdorf 1:2 (kon.)
Znojmo – Třinec 0:0 (kon.) | Plzeň – Brno 1:1 (kon.) | Táborsko – Ostrava 1:4 (kon.)
Příbram – Sigma Olomouc 2:2 (kon.) | Slovácko – Mladá Boleslav 2:0 (kon.) | Jablonec – Hr. Králové 4:1 (kon.)
Teplice – Sparta Praha 1:3 (kon.)
1. SC Znojmo
0:0 (0:0)
FK Třinec
cz Pondelok 24.02.2014, 13:00 • Jevišovice • Juniorská liga (CZ)

Oba týmy vstoupily do jara remízou, která je v konečném kontextu utkání zasloužená. Znojmo mělo více ze hry v první půli, Třinec zase v půli druhé, kdy dvakrát nastřelil brankovou konstrukci. (14:53:19)

89
    Zápas se nám chýlí ke svému konci, vypadá to, že se oba týmy rozejdou poměrně zaslouženou remízou.

87
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Švábík, přichází Kufa.

86
    ...Voves pálil tvrdě, ale bohužel pro něj mimo.

85
    Standardka pro Třinec...

84
    Teď už to bude o každé chybě, ta může toto utkání rozhodnout a oba týmy si tak dávají náležitý pozor.

82
    Po znojemském rohu se k hlavičce dostal Pokorný, ale jeho hlavička mířila přesně doprostřed brány, kde byl připravený brankář Rohel.

81
    Liener se uvolnil na levé straně k dobrému centru. Míč směřoval na Kirschnera, ten byl ale strážený a k pořádnému zakončení se nedostal.

80
    Třinec má v těchto minutách o trochu blíže k vítězství než soupeř. Momentálně je lepším týmem a má více ze hry.

79
    Třinec velmi často zakončuje. Ke střelbě využívá každou možnost, což je přesný opak Znojma. Teď pálil Voves, mezi tři tyče ale nezamířil.

77
    ...Třinec zahrával dva rohy v krátkém časovém sledu a pořádně Znojmu zatopil. Celou pasáž uzavřela střela Joukla mimo bránu.

76
    Dedić měl dobrou pozici na pravé straně vápna, se svojí střelou ale chvíli váhal a i kvůli tomu byla nakonec zblokována...

75
    Třinec zahrával standardní situaci a Joukl to zkusil střelecky. Z velké dálky ale znojemskou bránu neohrozil.

74
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Trajkovski, přichází Machala.

73
    Leiner napálil odražený míč z první, ale střela se mu vůbec nepovedla.

72
    Velmi dobře pálil Dedić po zpětné přihrávce od spoluhráče. Pokus z hranice vápna dobře vyrazil brankář Doleček, který tak drží bezbrankový stav.

70
    Celik zakončoval těsně vedle tyče takovou poměrně nenápadnou střelou.

69
    Žádný z týmů nemá momentálně nějaké velkou převahu. Sledujeme naprosto vyrovnanou hru, uvidíme ke komu se dnes přikloní výhra. Zatím to vypadá na remízu.

68
    Dedić zkusil svoje štěstí z halfvoleje, ale nebylo mu přáno a míč skončil daleko od brány.

Zdeněk Plánka

Góly:

Karty:   64. Zeba (ZNO)

1. SC Znojmo: Doleček (K) – Hrazdílek, Pokorný, Jurić, Cihlář (46. Honz) – Linener, Zeba – Stáňa, Celik, Jarić – Kirschner
    Náhradníci: Konvalina, Kunst, Slavík, Honz

FK Třinec: Rohel – Roman, Joukl, Trajkovski (74. Machala), Bulawa, Hála, Wojnar, Sporysz (K), Voves, Švábík (87. Kufa), Dedić
    Náhradníci: Galusik, Kufa, Kalfas, Machala, Martynek.

Rozhodca: Jana Adámková – Zdeněk Dobrovolný, Gabriela Hanáková