Manchester United – Cardiff 2:0 (kon.) | Norwich – Newcastle 0:0 (kon.) | Southampton – Arsenal 2:2 (kon.)
Swansea – Fulham 2:0 (kon.) | Crystal Palace – Hull City 1:0 (kon.) | Liverpool – Everton 4:0 (kon.)
Crystal Palace FC
1:0 (1:0)
Hull City AFC
Utorok 28.01.2014, 21:00 • Selhurst Park • Anglická Premier League

A je koniec, hráči domáceho tímu to zvládli, ubránili svoje tesné vedenie a ani v druhom polčase neinkasovali napriek veľkému tlaku súpera. Toho v nadstavenom čase ešte oslabilo vylúčenie brankára McGregora. Gól teda nepadol ani v nervóznom závere zápasu a tak si Crystal Palace pripisuje cenné tri body. Ako víťazný gól sa ukázal byť gól zo 16. minúty Puncheona.

Po dnešnom stretnutí sa Crystal Palace aspoň na čas bodovo dotiahne na svojho dnešného súpera. Stoke City a West Bromwich čakajú zápasy 23. kola až zajtra, takže postavenie Crystal Palace bude jasnejšie až po zajtrajších zápasoch. To isté platí aj o Hull City.

Odomňa je to dnes všetko, ďakujem Vám za pozornosť a niekedy nabudúce dovidenia. (23:01:02)

90+5
    Hráči Hull City neveria vlastným očiam. Do poslednej šance sa dostal Ahmed El Mohamady, ten vypálil poriadnu delovku, ktorá však tesne presvišťala vedľa pravej tyče!

90+4
    Hostia sa usadili na súperovej polovici. K strele sa zatiaľ nedostávajú, naopak, každá strata lopty znamená, že do protiútoku môže vyrukovať súper.

90+3
    McGregor si vyzliekol dres, do brány sa postavil Davies, hostia sa aj tak okamžite púšťajú do útoku!

90+2
    McGregor však za svoj výbuch hnevu vidí dokonca červenú kartu! Už po potyčke s Jeromom mohol byť rád, že nevidel kartu, no teraz to už prehnal! Hull City tak bude dohrávať zápas s 10timi hráčmi a jeden z hráčov v poli sa bude musieť postaviť do brány!

90+1
    Sledujeme naozaj zaujímavú situáciu! O'Keefe sa pustil do boja o loptu s brankárom hostí McGregorom. Obidvaja hráči sa dostali do potyčky a hlavný rozhodca ukazuje Angličanovi žltú kartu.

90+1
    Štvrtý rozhodca signalizuje, že nad rámec riadneho hracieho času sa bude nadstavovať až 5 minút.

90
    Na ľavom krídle opäť v obrane perfektne zabojoval Moxey, útočníkovi nedovolil centrovať do šestnástky, navyše vybojoval odkop od brány.

89
    Wilbraham zbieral cenné sekundy pri rohovej zástavke na polovici súpera, času na vyrovnanie je už naozaj málo.

88
    Na opačnej strane tak mohol po rýchlom protiútoku udrieť striedajúci O'Keefe, no obrana ho v poslednej chvíli zastavila.

87
    Domáci tím strieda posledných krát, z ihriska kráča smerom k lavičke náhradníkov Chamakh, toho nahradí Wilbraham.

87
    Z ľavého krídla priletel do pokutového územia Crystal Palace mäkučký center, ten ale skončil len na kopačkách domácich obrancov, ktorí poslal loptu do bezpečia.

86
    Do konca riadnej hracej doby zostáva približne 5 minút, domáci tím sa úspešne bráni, úplne zavrel stred ihriska, vyzerá to tak, že sa už ubráni.

84
    Jelavić, ktorý dnes nepremenil viacero šancí sa už gólu nedočká, tréner ho sťahuje z hry, na jeho miesto príde Fryatt.

83
    Lopta napokon skončila v rukaviciach McGregora, do ktorého narazil Jerome. Nasledovala slovná výmena názorov, hráči sa aj trošku postrkali. Hlavný rozhodca napokon ukazuje žltú kartu len Jeromovi.

82
    Hra sa postupne vyrovnáva, momentálne sa hrá na polovici Hull City, do bezhlavého útoku sa ale domáci hráči nehrnú.

81
    Prichádza druhé striedanie aj na strane Crystal Palace, zápas končí pre Gabbidona, vystrieda ho O'Keefe.

80
    Z pravej strany centroval Ahmed El Mohamady, nohu pred brankárom na teč nastavil Boyd, no jeho pokus netrafil bránu.