Kadaň – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Třebíč – Olomouc 0:7 (kon.) | Havlíčkův Brod – Motor ČB 4:1 (kon.)
Havířov – Jihlava 7:1 (kon.) | Beroun – Benátky n/J 2:1 (kon.) | Litoměřice – Most 4:2 (kon.)

Benátky právě vstřelily branku!
    Hosté dramatizují závěr utkání! Po přihrávce Vařechy se prosazuje TOMÁŠ FILIPPI a snižuje tak půl minuty před koncem na rozdíl jednoho gólu. Asistence: Lukáš Vařecha, Vít jonák.

58:57
    Medvědi těsně minuli prázdnou bránu!

58:45
    Hosté odvolávají brankáře!

52:42
    Vyloučení na straně Benátek. Za sekání si odsedí dvě minuty Mikyska.

51:11
    Benátky si zahrají přesilovou hru.

48:03
    Nyní však Medvědy zachránilo břevno po střele Klimta!

46:23
    Za úmyslné posunutí branky odchází na dvě minuty na trestnou Michal Gutwald.

38:45
    Filippi se radoval z gólu, ale místo toho ho čeká pouze osobní trest! Hostující útočník, který stál na konci gólové akce, totiž puk do domácí branky úmyslně kopl bruslí!

32:13
    Cikánek si připisuje skvělý zákrok po střele Klimta! Puk skončil v ochranné síti.

31:12
    Benátky si zahrají přesilovku. Za nedovolené bránění dostává dvouminutový trest Špelda.

27:48
    Hosté se dostali s kotoučem až k Cikánkovi, který se zmocnil puku těsně před brankovou čárou. Po následné potyčce se bude vylučovat na obou stranách.

23:51
    Beroun právě vstřelil branku!
    Domácí se dostali do přečíslení, po kterém musel hostující brankář vyjet mimo bránu, k puku se však dostali dřív Medvědi a DANIEL VRDLOVEC zakončil z ostrého úhlu do prázdné branky! Asistence: Zbyněk Hrdel, Jakub Marek.

13:19
    Benátky si zahrají druhou přesilovku, jelikož na trestnou se odebírá domácí Špelda.

10:58
    Vrdlovec parádně zavezl puk do útočné třetiny, kde ke střele vybídl Babku, který však napálil kotouč pouze do Lukášova betonu, od kterého se však puk odrazil právě k DANIELU VRDLOVCOVI, který z dorážky bez problémů překonal hostujícího gólmana. Asistence: Jakub Babka.

07:53
    Přesilovou hru si nyní zahrají i Benátky. Za nedovolené bránění si dvě minuty odsedí berounský Gutwald.

03:21
    První přesilovka pro domácí. Skořepa odchází na dvě minuty za podražení.

01:54
    Ve velké šanci domácích byl Markulinec! Puk poskakoval kolem Lukáše, ale domácímu hráči se ho nakonec nepodařilo dostat za brankovou čáru.

Martin Švejkar

Góly a asistencie: 11. Vrdlovec (Babka), 24. Vrdlovec (Hrdel, Marek) – 60. Filippi (Vařecha, Jonák)

Medvědi Beroun 1933: Cikánek (Šimboch) – Špelda, Kužel, Chalupa, Šteiner, Jebavý, Tverďák, Gutwald, Sklenička – Marek, Hrdel, Vrdlovec – Babka, Petruška, A. Půlpán – Malý, Kubeš, Matějka – Markulinec, Bušek
    HC Benátky nad Jizerou: Lukáš (Tverďák) – Jánošík, Beránek, Pyrochta, Niko, Ulrych, Pabiška, Kajínek – Filippi, Mikyska, Skalický – Špaček, Jonák, Krejčík – Vařecha, Klimt, Skořepa – Dlouhý, Psota, Jech

Rozhodca: Würtherle – Šperl, Zíka